Ko zvaigznes mums sola novembra mēnesim? Uzzini mēneša horoskopā visām zodiaka zīmēm!

 

Auns

Auna zīmē dzimušajiem novembrī var nākties saskarties ar problēmām mājās. Nāksies atrisināt vairākus ar īpašumu un iekārtām saistītus jautājumus. Visā visumā, nebūšanas, ar kurām šomēnes saskarsies, lielākoties būs mājās, nevis ārpus tās. Grūtības var piemeklēt tos, kuri šobrīd nodarbojas ar īpašumu un dzīvesvietas problēmu risināšanu. Gaidāms kāda sanākšana vai tikšanās par godu sievietei. Iespējams, dosies ciemos pie kādas sievietes vai meitenes, tāpat iespējams, ka viņa apciemos tevi. Mīlestībā un laulības dzīvē ieteicams izvairīties no greizsirdības – tā var atnest pamatīgus izaicinājumus tavām attiecībām. Vari tikt uzaicināts uz ģimeniskām svinībām kāda drauga, kaimiņa vai kolēģa dzīvē. Tiem, kuriem jau ir bērns vai mazbērns, vajadzētu pacensties vairāk uzzināt par viņa personīgo dzīvi, interesēm un lietām, kas viņam ir nozīmīgas. Vari saņemt pārsteidzošus jaunumus par negaidītu vai pat nevēlamu grūtniecību. Savu uzmanību daudz veltīsi ar īpašumu vai mantojumu saistītu jautājumu sakārtošanai. Īpaši uzmanīgiem jābūt tiem, kuri iesaistīti tiesu darbos. Ja iespējams, ieteicams tos atlikt uz vēlāku laiku. Sievietes iesaistīsies konfliktā ar kādu vīrieti, kurš ir sava veida autoritāte. Komunikācija starp dažādu paaudžu cilvēkiem būs visai sarežģīta, taču ne neiespējama.

 

Vērsis

Vērša zīmē dzimušajiem šonedēļ izdosies attīstīt savas romantiskās attiecības, it īpaši, ja partneris dzīvo citā pilsētā vai valstī. Gaidāmas interesantas sarunas un notikumi saistībā ar tuvojošos saderināšanos, kāzām vai kopdzīves uzsākšanu. Satraukumu raisīs kāda netālu dzīvojoša cilvēka vārdi vai rīcība. Saņemsi priekpilnus jaunumus par papildus ienākumiem ģimenes budžetā. Sekosi līdzi notikumiem savu draugu vai tuvinieku romantiskajā dzīvē. Iespējams, apmeklēsi viņu kāzas. Vari saņemt nepatīkamus jaunumus par kāda sava paziņas veselības stāvokļa pasliktināšanos. Novērosi mentālu sabrukumu drauga vai tuvinieka dzīvē. Iespējams, tas būs saistīts ar zādzību vai cita veida nelaimi. Dažādu apstākļu dēļ nāksies šķirties no kāda kolēģa, menedžera, biznesa partnera vai klienta. Drīzumā kāds no taviem draugiem padalīsies ar savām problēmām profesionālajā dzīvē, piemēram, iespējamo darba zaudēšanu. Tevi pamatīgi saniknos kāda ģimenes lokā esoša bērna vai jaunieša rīcība, kura ienesīs jūtamu spriedzi un paniku ģimenes dzīvē. Daži dosies izbraucienā, lai tiktos ar sen neredzētiem radiniekiem un tuviniekiem. Iespējams, uzņemsi ciemos tālienē dzīvojošu tuvinieku vai pats dosies viņu apciemot.

 

 

Dvīņi

Šomēnes, dažādu iemeslu dēļ, pieaugs ar bērniem vai tuviniekiem saistītie izdevumi. Iespējams, daļu naudas tērēsi ziedosi labdarībai vai palīdzībai kādam sev tuvam, nozīmīgam cilvēkam. Kopumā gaidāmi dažādi ar tuviniekiem un bērniem saistīti notikumi, kuri pamatā būs finansiāla rakstura. Daudziem izdosies gūt kādu negaidītu labumu. Skumjas par kādu pazaudētu vai salūzušu lietu kliedēs jauns pirkums. Ieteicams būs piesardzīgam un turēt tālāk no citu acīm savu personīgo korespondenci, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un mulsuma pilnām situācijām. Mēneša gaitā piedzīvosi kādu nozīmīgu notikumu ģimenes lokā esoša zēna vai vīrieša dzīvē. Saņemsi nepatīkamus jaunumus saistībā ar negadījumu vai nelaimi kāda vīrieša dzīvē. Nodibināsi jaunas pazīšanās un kontaktus. Tavā dzīvē ienāks jauni cilvēki, var papildināties arī kaimiņu loks. Esi gatavs pārsteigumiem no tuvu un tālu dzīvojošu draugu puses. Būs nepieciešams sagatavoties kādai ne visai patīkamai sarunai, kura var rezultēties gan veiksmīgi, gan ne tik veiksmīgi. Komunikācijā ar apkārtējiem centies uz viņu šķietami nepiemērotajiem izteikumiem atbildēt ar to pašu. Apdomā viņu teikto – pavisam noteikti tajā ir daļa patiesības, kura tev var būt noderīga. Labvēlīgs laiks papildus peļņas gūšanai darbā vai biznesā. Iespējamas pārmaiņas esošajā darba vietā vai jauns darba piedāvājums.

 

 

Vēzis

Vēža zīmes pārstāvjiem novembrī gaidāmas diskusijas par un ap dažādām finansiāla rakstura idejām un iespējām tās attīstīt kopā ar draugiem, kolēģiem vai biznesa partneriem. Situācija, kas radīja tevī aizkaitinājumu kādu laiku atpakaļ, atkal liks par sevi manīt, taču beidzot izdosies rast tai galējo risinājumu. Būsi laimīgs, kad izdosies atrisināt šo sev tik netīkamo problēmu. Gūsi naudu vai cita veida labumu no kādas sievietes. Būsi noskaņots atrast patiesību saistībā ar kādām intrigām, meliem vai citām ļaunprātībām, kuru autors ir citviet dzīvojoša persona. Lai arī šie notikumi jau savā ziņā palikuši pagātnē, joprojām vēlēsies atrast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Veiksme tevi lutinās finanšu jomā. Izdosies veikt kādu svarīgu maksājumu vai atrisināt ar naudu saistītu jautājumu, kurš tevi ilgstoši uztrauca. Iespējama arī negaidīta peļņa. Summa nebūs liela, taču tā tāpat sagādās prieku. Saņemsi ielūgumu uz kopā sanākšanu, kura būs saistīta ar kādu zēnu vai vīrieti. Neprecētajiem vīriešiem jauna iepazīšanās var rezultēties ilgstspējīgās attiecībās.

 

 

Lauva

Lauvas zīmes pārstāvjiem šomēnes gaidāma veiksme darbā un/vai biznesā. Jo īpaši tas attiecas uz tiem, kuri strādā ražošanas jomā vai piedāvā kaut kāda veida pakalpojumus. Saņemsi iespēju paplašināt savu biznesu,  kā arī klientu loku. Daudziem novembris atnesīs jaunu darba piedāvājumu. Vari saņemt nepatīkamus jaunumus vai piedzīvot nepatīkamu notikumu saistībā ar kādu ģimenes locekli. Pievērs uzmanību ziņām, kuras saņemsi par tālienē dzīvojošiem tuviniekiem šī mēneša laikā. Var nākties saskarties ar situāciju, kurā kāds tavs paziņa mēģinās tev atņemt kaut ko, ko esi radis saukt par savu. Konflikts jūsu starpā būs neizbēgams un atsevišķos gadījumos var rezultēties tiesu darbos. Būsi priecīgs par kāda tuva cilvēka veselības stāvokļa uzlabošanos. Ar pacietību un diplomātiju izdosies atrisināt kādu nepatīkamu situāciju darbā vai ārpus tā. Rūpes un raizes sagādās bērns vai jaunietis no ģimenes loka. Notiekošais atstās zināmu iespaidu gan uz tavu ikdienas dzīvi, gan nākotnes plāniem. Šomēnes gaidāms arī kāds interesants, svarīgs un ļoti emocionāls notikums, kurš būs saistīts ar citviet dzīvojošu vīrieti. Iespējams, dosies ceļojumā, lai viņu satiktu vai uzņemsi viesos pie sevis. Labvēlīgs laiks ģimeniskiem un  romantiskiem ceļojumiem.

 

 

Jaunava

Jaunavas zīmes pārstāvjiem novembris izvērtīsies visai spilgts mēnesis izglītības un karjeras jomā. Tevi iepriecinās jaunumi par romantisko attiecību vai laulības attīstību draugu vai tuvinieku ģimenē. Gaidāmas svinības par godu kādam ģimenē esošam vīrietim, piemēram, tēvam vai vectēvam. Pēkšņa saslimšana liks tev ieviest izmaiņas ierastajā dzīvesstilā: mainīt ēšanas paradumus, fizisko aktivitāšu rutīnu vai palielināt miegam paredzēto stundu skaitu. Dosies īsākā vai garākā izbraucienā ar mērķi atpūsties, iet pārgājienā vai vienkārši izklaidēties. Jebkurā gadījumā tev lieliski izdosies apvienot patīkamo ar lietderīgo. Iespējams, šī ceļojuma laikā noslēgsi kādu ar īpašumiem saistītu darījumu utml. Šomēnes ieteicams izvairīties no konfliktiem, nesaskaņām un konfrontācijām. Tu neko neiegūsi no tā, tikai piedzīvosi pamatīgu vilšanos un emocionālus pārdzīvojumus. Gaidāmi iepriecinoši jaunumi un notikumi saistībā ar bērniem vai mazbērniem. Iespējams, apmeklēsi svinības par godu kādai grūtniecei, mazulim vai bērnam. Profesionālajā jomā tavā dzīvē var ienākt kāds jauns cilvēks, kurš pavērs durvis uz jaunām iespējām, progresu un attīstību. Spēsi sasniegt vislabākos rezultātus, ja vien būsi gatavs ieviest vairākas būtiskas izmaiņas.

 

 

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem šomēnes var nākties saskarties ar pacietības un tolerances trūkumu apkārtējo cilvēku rīcībā. Iespējams, viņi, diemžēl, ne visai veiksmīgi centīsies tev palīdzēt kādā konkrētā situācijā, taču izdarīs lāča pakalpojumu un sagādās zināmus sarežģījumus un diskomfortu. Mīlas dzīvē piedzīvosi vairākus interesantus brīžus, kas būs atmiņā palikoši uz visu mūžu.  Sirdī brīvajiem visas iespējas atrast savu potenciālo otro pusīti. Uz savstarpējām attiecībām ģimenes lokā lielu ietekmi atstās kāds tavs tuvinieks. Ievadītās sarunas,sniegā palīdzība vai ieteikumi aizvien būs jūtami jūsu ikdienā tuvākajā nākotnē. Profesionālajā jomā veiksmīgi attīstīsies attiecības ar kādu sievieti. Vairums tavu pienākumu sevī iekļaus sadarbības veidošanu ar sievietēm. Pārsteigumi darbā var būt saistīti ar kādu konkrētu procesu vai procedūru atlikšanu uz vēlāku laiku. Var gadīties, ka tev pašam nāksies atlikt uz vēlāku kādam sniegtā solījuma izpildīšanu. Lai kāda arī būtu problēma, tā jūtami ietekmēs tavu emocionālo noskaņojumu. Dažus šī notikumu ķēde pamudinās mainīt darba vietu.

 

 

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem novembris ir piemērots mēnesis dažādu personīgo problēmu atrisināšanai. Drīzumā vari piedzīvot kāda cilvēka mēģinājumu tevi maldināt. Tas pavisam noteikti liks tev lemt par labu radikālām pārmaiņām savos profesionālajos vai biznesa kontaktos. Mājās gaidāmas nopietnas sarunas par un ap kāda ģimenes locekļa izglītību vai karjeru. Pārrunāsiet viņa rīcību, finanšu izdevumus utml. Skorpiona zīmē dzimušās sievietes var saņemt jauna darba piedāvājumu. Apmeklēsi kādu pasākumu kopā ar draugiem, kura laikā iepazīsies ar jauniem cilvēkiem. Mēneša gaitā būs nepieciešams izdarīt kādam cilvēkam pakalpojumu pēc drauga lūguma vai gluži otrādi – prasīt to pašam. Iespējams, nāksies atlikt kādu mājās plānotu sanākšanu dažādu apstākļu ietekmē. Daži iesāks gatavoties svinībām, kuras gaidāmas gada nogalē. Saņemsi priekpilnus jaunumus no tālienes. Negaidīta situācija tavā dzīvē liks tev pārdomāt lietas, kuras piedzīvo ikdienā un, kurām ne vienmēr vari laikus sagatavoties. Daži notikušo vēlēsies pārrunāt arī ar tuvākajiem draugiem vai ģimenes locekļiem.

 

 

Strēlnieks

Strēlnieka zīmē dzimušajiem šis mēnesis būs par un ap ceļošanu. Tas atnesīs veiksmi gan darbā, gan izglītībā, gan biznesā. Atsevišķos gadījumos iespējama arī dzīvesvietas maiņa. Iesaistīsies sarunā vai tiksies ar kādu vīrieti no draugu vai tuvinieku loka. Piedzīvosi nepatīkamu notikumu, kurš saistīts ar netālu dzīvojošu cilvēku. Iespējams, jūsu starpā radīsies konflikts. Jau mēneša sākumā iesaistīsies dažādu nekustamā īpašuma jautājumu risināšanā, piemēram, apmaksāsi ar īpašumu saistītos nodokļus, iegādāsies apdrošināšanu vai sakārtosi vairākus ar savu vai tuvinieku īpašumu saistītus dokumentus. Labvēlīgs laiks īpašuma pirkšanai un pārdošanai. Īslaicīgas veselības problēmas piemeklēs kādu no taviem tuviniekiem. Gaidāma sanākšana par godu kādam bērnam, viņa piedzimšanai, kristībām, vārda dienai utml. Daudz tikšanās gaidāmas arī draugiem un citiem tuviniekiem. Gados jauniem Strēlnieka zīmes pārstāvjiem ieteicams nerīkoties pārsteidzīgi mīlas jautājumos. Vīrieši gūs veiksmi un panākumus, pateicoties jauniem personīgiem, profesionāliem vai romantiskiem kontaktiem.

 

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem novembris atnesīs iespēju atrisināt problēmas attiecībās ar cilvēkiem, kuru dzīves uzskati kardināli atšķiras. Negaidīti gūsi labumu no kādas nepatīkamas situācijas, kuru ļaunprātīgi un mērķtiecīgi izveidojis kāds cits cilvēks. Neraugoties uz to, ieteicams pārlieku nesteigties ar savas veiksmes baudīšanu un izkliegšanu visai pasaulei. Brīdī kā šis, var gadīties viegli pieļaut muļķīgas kļūdas. Kāds var šo situāciju izmantot savtīga labuma gūšanai. Esi gatavs komunikācijai ar cilvēkiem, ar kuriem tevi vieno finansiāla rakstura attiecības. Iespējams, kāds griezīsies pie tevis pēc finansiālas palīdzības. Dažus zvaigznes lutinās ar jauna darba piedāvājumiem vai algas pielikumu, kuru gan kaut kādu iemeslu dēļ, diemžēl, nevarēsi pieņemt un realizēt. Iepazīsies ar kādu vīrieti, kurš ieviesīs pozitīvas pārmaiņas tavā dzīvē. Vīriešiem var nākties saskarties ar neplānotu, ar bērniem saistītu notikumu, kā rezultātā nāksies pieņemt atbildīgu un pārdomātu lēmumu. Sievietēm pastāv risks piedzīvot veselības problēmas, kas var būt saistītas ar kādu hronisku vai pārmantotu saslimšanu. Satraukumu raisīs daudz un dažādi notikumi. Neļauj tiem attīstīties tālāk, lai izvairītos no to ietekmes uz tavu tālāko nākotni.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem lielākā daļa notikumu šajā mēnesī būs saistīti ar ģimenes lokā esošiem bērniem un jauniešiem. Daudzi uzsāks plānot iespējamās investīcijas, piemēram, bērnu izglītībā. Apsvērsi iespēju atjaunot zudušus profesionālos kontaktus, lai palielinātu savus ienākumus. Dažiem nāksies saskarties ar mantojumu lietu kārtošanu. Vilšanos un dažādu noslēpumu nākšanu gaismā romantiskajās attiecībās piedzīvos tie, kuru partneris dzīvo tālienē. Piedzīvosiet savstarpēji delikātus brīžus, atklājot kādu iepriekš slēptu informāciju. Piedzīvosi pārsteigumu saistībā ar kādu vīrieti, ar kuru tev nav pārāk labas attiecības. Vīriešiem var nākties piedzīvot vilšanos par kādu nepiepildītu solījumu, kuram bija jāpiepildās šī mēneša laikā. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu risināšanai un tiesu darbiem. Sievietēm gaidāmas pozitīvas pārmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Veiksme un laime būs tavā pusē, ja vien  pati būsi gatava piestrādāt pie savu sapņu un mērķu piepildīšanas. Problēmas var sagādāt komunikācija ar citām sievietēm.

 

 

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem novembrī nāksies sakārtot vairākus ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus. Daudz laika veltīsi pārdomām par notikumiem un cilvēkiem, kuri atrodas tālienē, bet ir tev kaut kādā ziņā ļoti nozīmīgi. Šajā sakarā vari izjust arī nelielu apjukumu un emocionalitāti. Iesaistīsies sarunās ar cilvēku, ar kuru jūs vieno intīmas vai mīlestības pilnas attiecības. Sarežģījumi jūsu starpā sagādās zināmu vilšanos. Nepatīkamie brīži šomēnes lielākoties būs saistīti ar problēmām finanšu jomā, kuras nāksies arī laikus sākt risināt. Var parādīties neplānoti izdevumi un maksājumi, ar kuriem nebiji rēķinājies, plānojot šī mēneša budžetu. Draugu lokā vari tikt ievilināts mēģinājumā manipulēt ar tavu viedokli. Kāds ar dažādiem paņēmieniem centīsies iegūt tavu atbalstu jautājumā, ar kuru neesat vienisprātis. Gaidāmi notikumi, kuri saistīti ar grūtniecību, adopciju utml. Neraugoties uz to, ka naudas jautājumos zvaigznes sola vairākus kritumus, saņemsi jaunumus, kuri vēstīs par tavu ienākumu palielināšanos tuvākajā nākotnē. Ja iespējams, atrodi laiku, lai atbrīvotu savu garderobi un māju no nevajadzīgām lietām un iekārtām. Atjauno savu māju, dvēseli un ķermeni, ievies tajā svaigas vēsmas!

 

Veiksmīgu novembri!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...