Šī solās būt diezgan labvēlīga diena. Pirmajā tās pusē izmanto iespēju atpūsties un relaksēties. Paaugstināsies tavs garīgais un radošais potenciāls. Ir īstais brīdis, kad vari atļauties palutināt sevi, neaizmirsti arī par kādu labdarības darbu vai veic dāsnu pirkumus kādam citam.

 

 

 

auns-mil-horAuns
Pirmā dienas puse ir ārkārtīgi labvēlīga visa veida saziņai, jo īpaši tādai, kas veicinās vienlīdzību un neformālās, draudzīgās attiecības ar taviem likumīgajiem partneriem. Pat biznesa kontaktos, piemēram, ar savu priekšnieku, šajā dienā vari rīkoties daudz draudzīgākā un familiārākā veidā.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Rutīniskajiem darbiem labāk veltīt uzmanību tikai līdz pusdienlaikam, tomēr viss padarāmais diez vai liksies darbietilpīgs vai garlaicīgs. Visticamāk, šodien būsi labā garastāvoklī, draudzīgs un gatavs sadarbībai. Ļoti ticams, ka apjautīsi, ka laiks šodien vienkārši palido. Ja tev ir jālūdz kādam dāsna palīdzība un atbalsts, šis ir īstais brīdis. Otrā dienas puse ļaus tev koncentrēties uz dialogu ar konkrētiem partneriem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Planētas norāda, ka tev šodien ir jānodrošina, ka darba grafiks ir sakārtots tādā veidā, ka vissvarīgākie un nozīmīgākie pienākumi iekrīt dienas pirmajā pusē. Ja esi dzimis jūnija vidū, vari būt personīgi ieinteresēti dažādos šīs dienas apstākļos, jo tie būs labvēlīgi tavas popularitātes, slavas un autoritātes spodrināšanai, kā arī jaunu zināšanu iegūšanai.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Planētu stāvoklis norāda, ka šodien laiks līdz pusdienlaikam ir ļoti labvēlīgs, lai veiksmīgi un nesāpīgi izšķirtu un atrisinātu dažādas ģimenes problēmas. Pastāv iespēja, ka spēsi sasniegt lielisku rezultātu kādos nelielos vai nozīmīgākos mājas darbos, kas uzlabos tavus dzīves apstākļus. Šī ir īstā diena, kad organizēt attiecības ģimenē un palīdzēt vecākiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Dienas pirmā puse ir potenciāli vislabvēlīgākais laiks tev šodien. Dažādas veiksmīgas iespēja būs tavā ceļā, veiksies sarunās vai konkrētas, noteiktas informācijas meklēšanā. Planētas uzsver, ka vari uzlabot savas attiecības ar mīļoto cilvēku vai vienkārši izbaudīt tās vairāk nekā parasti.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dienas pirmajā pusē tev ir iespēja risināt trūkumus savā finansu jomā, sasniegt zināmu skaidrību biznesa vai personiskajās attiecībās, kā arī uzlabot materiālo pamatu savā dzīvē kopumā. Šodien ir īpaši labvēlīgs laiks dažādiem pirkumiem, ārvalstu izcelsmes un/vai luksusa preču iegādei.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Dienas iesākums solās būt veiksmīgs. Nepalaidiet garām savu laimīgo iespēju! Ja tev ir daži neatrisināti jautājumi, piecelies pēc iespējas agrāk un dodies uz darbu, lai ķertos vērsim pie ragiem pēc iespējas drīzāk. Tomēr rēķinies, ka šajā dienā pastāv risks nogurdināt sevi ar pārāk smagu darbu.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Ja vēlies, lai kādas tavas attiecības vai nozīmīgs informācijas avots paliktu slepenībā, bet joprojām būtu tev noderīgs, tev vajadzētu pavadīt pirmo dienas pusi, lai izplānotu pareizo rīcības modeli. Šī ir laba diena, lai uzlabotu partnerību, ģimenes vai laulāto attiecības, kā arī, lai baudītu laisku atpūtu un atgūtu iekšējo harmoniju.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Planētu stāvoklis norāda, ka dienas pirmā puse ir vislabvēlīgākais brīdis atklātām diskusijām un mijiedarbībai ar taviem draugiem. Šis ir arī īstais laiks, lai sāktu kādu interesantu nodarbi, dotos uz sanāksmi un kādu īpašu sarunu. Ļoti iespējams, ka tu šajā dienā būsi fokusējies uz savu un draugu attiecību pagātni, tagadni un nākotni.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis
Šodien tu nedrīksti gaidīt līdz vakaram, lai saglabātu, uzturētu saikni ar kādu, kā arī realizētu nozīmīgus līgumus, uzstātu uz patiesības, atbalstītu kādu personu un sazinātos ar saviem partneriem. Pirmā dienas puse ir vislabvēlīgākais brīdis dažādām tikšanām un sarunām. Pēcpusdienā tu vari sajusties pilnīgi atšķirīgi, visticamāk, īpaši alksi ielūkoties nākotnē.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes šodien teju vēlas, lai tu pielieto maksimālas pūles dienas pirmajā pusē. Pozitīvie rezultāti no šādas rīcības varētu būt diezgan iespaidīgi! Ja esi dzimis februārī vidū, šis dienas periods ir divtik svarīgs, jo tas arī mudinās pietuvoties soli tuvāk kāda svarīga projekta pabeigšanai.

 

 

zivis-mil-horZivis

Rīta laiks ir produktīvs jebkādiem kopīgiem centieniem. Kādu norišu izmēģināšana var izrādīties daudz veiksmīgāka un cerīgāka, ja mērķtiecīgi turpināsi iesākto rīcības virzienu. Jebkuras domstarpības šajā periodā var tikt saprātīgi atrisinātas.

 

Lai pēdējā nedēļas darba diena tev īpaši veiksmīga!