Braiens Taunvels (41) no Oregonas, ASV, un viņa piecus gadus vecā meita Harmonija ir nešķirami. Taču vēl nesen viņus šķīra baisa neziņa, ziņo ārzemju mediji.

 

Braiens ar Harmonijas māti iepazinās 2010. gadā kādā karaokes bārā. Divus gadus vēlāk, kuru laikā pasaulē nāca abu meita, pāris izšķīrās. Taču šķiršanās nenotika mierīgā ceļā – meitenes māte, Braienam ne vārda nesakot, aizveda Harmoniju uz Vašingtonu. Viņš meklēja meitu, taču tas bijis tik pat kā meklēt adatu siena kaudzē. Taunvels nezināja precīzu viņu atrašanās vietu, un meklēšana nevainagojās ar panākumiem. Visu šo laiku vīrietis nekur nespēja rast mieru.

 

2014. gadā viņš uzrakstīja dziesmu par savu zaudēto meitu, pēc kuras tik ļoti ilgojās.

 

 

 

Daudz kas mainījās 2015. gada laikā. Lai gan meitu viņš aizvien nebija atradis, tomēr pieteica aizbildniecību, ko saņēma Oregonā 2015. gada martā. Trīs mēnešus vēlāk, kad vakariņoja kopā ar savu māti Sindiju, viņš saņēma zvanu no attāla drauga, kuram šķita, ka viņš bija redzējis Harmoniju pie Pestīšanas armijas atrašanās vietas Spokanē, Vašingtonā. Abi, ne mirkli nešauboties, ielēca automašīnā un devās desmit stundu garā braucienā no Oregonas uz Spokanu. Un patiesi – tā bija viņa meitiņa, kura dzīvoja bezpajumtnieku patversmē kopā ar savu māti. Turpat Tounvels saņēma arī pilnīgu tiesas rīkojumu par Harmonijas aizbildnību un varēja vest meitu mājās.

 

Viņu atkalredzēšanās bija ļoti, ļoti emocionāla. Ar māti Harmonija šobrīd visbiežāk sazinās Skype, un viņai ir ļauts meitu satikt tikai sociālā darbinieka un/vai policista uzraudzībā.

 

ú§ÐoóÌ7úGôŽ?Áÿ

 

“Es nevēlos koncentrēties uz slikto, uz šausmīgajām atmiņām un negatīvajiem aspektiem vispār šajā stāstā. Vienīgais, kas te ir svarīgs, tā ir mana meitiņa, kuru beidzot esmu atradis. Tā ir viņas dzīve,” stāsta Braiens Taunvels.

 

Nu viņi plāno doties ceļojumā uz Havaju salām, lai veidotu jaunas kopīgas atmiņas. “Šo divu gadu laikā meitai nav nekādu atmiņu par mani. Viņa bija pavisam maza, kad māte viņu aizveda, bet nu viss ir citādi. Esam nešķirami un dosimies ceļojumā, lai gūtu kopīgus iespaidus. Jā, viņa neatceras mani no pašas mazotnes, taču šīs būs lielas atmiņas. Neatkarīgi no tā, kas notiks nākotnē, viņa varēs atcerēties savu bērnību kopā ar tēti,” stāsta Braiens.