Tas notika teju pirms gada, taču vecāki, lai gan aizvien ir bezgala sāpīgi, atcerējās tās dienas traģiskos notikumus Apvienotajā Karalistē. 

 

Vecāki gaidīja, kad no mācību iestādes mājās pārradīsies viņu atvases, taču saņēma ļaunāko ziņu pasaulē – viņi nekad vairs nepārnāks, vēsta ārvalstu mediji.

 

“Mums nekā vairs nav. Viss, kā dēļ dzīvojām, ir zudis!” pēc nelaimes atzina bēdu sagrautie vecāki.

 

Tētis medijiem atklāja, ka viņa 12 gadus vecā meita un septiņpadsmit gadīgais audžudēls bija ceļā no skolas, kad iekļuva šausminošā ceļu satiksmes negadījumā.  

 

 

Facebook
Facebook
Facebook
Facebook

 

Millijas Kroučas un  Džeksona Vatersa dzīvības izdzisa uzreiz pēc tam, kad viņu spēkratā ietriecās automobilis Mercedes Sprinter. Savukārt 45 gadus vecais minibusa vadītājs ar maznozīmīgiem savainojumiem tika nogādāts slimnīcā.

 

Ģimenes locekļi atklāja, ka mirusī Millija bijusi ļoti spēcīga personība ar zelta sirdi, līdzjūtīga un mīloša meitene, kuras nākotnes sapni – kļūt par policisti, pārtrauca traģiskais negadījums.

 

“Par spīti disleksijai, viņa smagi strādāja skolā, lai pārvarētu visas mācību problēmas!” bojā gājušo meiteni medijiem raksturojusi viņas audžu mamma.

 

Arī Džeksons bijis ļoti pieklājīgs, labi audzināts un gādīgs zēns, kurš aizrāvies ar kartinga sporta veidu.

 

Šausmīgais ceļu satiksmes negadījums notika uz mašīnām pārpildītā ceļa pagājušā gada 10. oktobrī netālu no Salisburijas, Apvienotajā Karalistē, brīdī, kad nesen autovadītāja apliecību ieguvušais Ford Fiesta vadītājs Džeksons Vaters kopā ar pusmāsu devās mājās no skolas.

 

  

 

Mirušo bērnu vecāki vēlas uzsvērt, lai ikviens rūpējas par sevi un mīļajiem. Mēs nekad nezinām, ko nesīs rītdiena…