Šī gada pavasarī Aija ar savu jauno programmu „Ceļojums pie sevis” balsij, čellam, ģitārām un perkusijām dodas koncerttūrē pa Latvijas kultūras namiem. Jau šo svētdien, 12.februārī, plkst.18 Salaspils kultūras namā “Rīgava” notiks tās pirmais koncerts.

 

 

Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hīti jeb, kā saka pati Aija, „pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi „Tumsā”, „Kamoliņš”, „Kafijas krūze”, „Lelle”, „What For?!”, „Ar tevi lasīju kastaņus”, „Vēl”, „Kā neviens”, „Tu un es”, „Ēnas”, „Pavasaris” u.c. 

 

 

Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. „Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,” piebilst Aija.

 

 

Biļetes – 12,- 10,- 8,- EUR kultūras nama „Rīgava” kasē un www.bilesuparadize.lv

 

12.02._Aija