Pagājušās nedēļas sākumā Mančestrā notikušajā teroraktā bojā gāja 22 cilvēki, starp viņiem arī vien astoņus gadus jaunā Safija Rouza Ruso. Terorista pašnāvnieka sarīkotajā sprādzienā smagi cieta arī viņas mamma Lisa (48) un vecākā māsa Ešlī, vēsta britu mediji.

 

 

Ceturtdien kļuvis zināms, ka Lisa slimnīcā atvienota no dzīvību uzturošajām iekārtām, jo nu jau spēj elpot pati. Diemžēl tuviniekiem un ārstiem nācās pavēstīt viņai šausmīgo vēsti, ka mazā Safija ir mirusi. Kā vēsta The Mirror, ārsti norādījuši, ka Lisa “tiks galā”.

 

 

Tikmēr pie ģimenes tēva Endrjū nelielā ēdienu veikaliņa Leilandā, Lankašīrā, gulst ziedi, sveces un baloni. Laba vēlētāji cer, ka Safijas mamma un vecākā māsa atveseļosies.

 

pri_41013698

 

Jau vēstīts, ka 4.jūnijā turpat Mančestrā notiks īpašs piemiņas koncerts, kurā piedalīsies ne vien Ariana Grande, kuras koncertā notika sprādziens, bet arī tādas pasaules līmeņa zvaigznes kā Keitija Perija, Mailija Sairusa, Džastins Bībers, Take That, Coldplay un citi. Koncertā tiks vākti ziedojumi bojāgājušo un cietušo ģimenēm.