Četrpadsmitajā jūlijā Mēness ceļo cauri Zivju zīmei. Saules sistēmas debesu rakstos šobrīd vērojams visuvarenais Dieva pirksts – Neptūns iegājis Zivs zīmē, Merkurs – Lauvas zīmē un Jupiters – Svaru zīmē. Šis savdabīgais stāvoklis liek paplašināt savus redzeslokus – gan iemācoties ko jaunu, gan iepazīstot pašam sevi. Lieliska diena gan garīgām, gan fiziskām akivitātēm. Dienas otrajā pusē visiem ieteicams kārtīgi atpūsties, lai uzkrātu jaunus spēkus.

 

 

aunsAuns

Auniem šo dienu ieteicams veltīt atpūtai. Iespējams, jutīsies nedaudz apmaldījies pats savās domās vai aizsapņojies kādu romantisku sapni. Romantika un komunikācija būs tavas sabiedrotās šajā dienā. Ļaujies dažādām mākslinieciskām izpausmēm. Jutīsies harmonijā ar sevi un apkārtējo vidi. Izvairies no steidzīgu un kritisku lēmumu pieņemšanas.

 

 

versisVērsis

Šodien ieteicams izvairīties no finansiāla rakstura lēmumu pieņemšanas. Iespējams, šķitīs, ka esi gatavs pieņemt konkrēto lēmumu, taču vēlāk savu izvēli vari rūgti nožēlot. Galvā malsies lērums domu un ideju. Atrodi laiku un veidu, kā relaksēt savu prātu un ķermeni.

 

 

 

dviniDvīņi

Zvaigznes būs tavā pusē šajā dienā. Apkārt valdošā enerģija būs sapņaina un nedaudz mulsinoša, kas tev var sagādāt pāris izaicinājumus. Varbūt tā atgādinās un liks izprast kādu pagātnes notikumu. Šodien vairāk manāma būs tavas personības maigākā un emocionālākā puse. Tava spēka krāsa – dzeltenā.

 

 

 

vezisVēzis

Šajā dienā mēness būs harmonijā ar tevi. Labs laiks, lai veiktu ģenerāltīrīšanu gan savā mājoklī, gan prātā un ķermenī. Atbrīvojies no negatīvām domām un visa, kas var nest kaitējumu tavai veselībai. Izvairies no kaitīgu un atkarību izraisošu vielu lietošanas. Spēku varēsi smelties no dzeltenās krāsas.

 

 

lauvaLauva

Šodien aizvien būs jūtams likteņa pirksts tavā dzīvē un apkārt valdošā enerģija mudinās būt vairāk saskaņā ar savu iekšējo, patieso būtību. Piedzīvosi lielas pārmaiņas, kuras apjautīsi tikai vēlāk, laikam ejot. Ļaujies notikumu gaitai un ļauj sev mirdzēt.
 

 

 
jaunavaJaunava

Piemērota diena sevis dziedēšanai un atskatam uz senāk gūtām brūcēm, rētām. Tev ir savs skatu punkts uz dzīvi. Paraugies un saproti, cik patiesi īpašs cilvēks tu esi. Iespējams, tava personība šobrīd piedzīvo kaut kāda veida pārmaiņas. Novērtē līdz šim gūto pieredzi. Tavas veiksmes krāsas šajā dienā – gaiši zilā un jūras zilā.

 

 

 

svariSvari

Tu šobrīd atrodies dzīves posmā, kurā dažādi sīkumi, kas tevi turēja pie zemes, virzās prom un dod tev lielāku brīvību gan prātā, gan garā. Fantāzija sāks jaukties kopā ar realitāti. Labvēlīgs laiks garīgai sevis pilnveidošanai.
 

skorpionsSkorpions

Šodien vairāk laika ieteicams veltīt rūpēm par sevi. Izbaudi mirkli un izdzīvo to ar pilnu atdevi. Jutīsi īpašu saikni ar draugiem, ģimeni un citiem sev tuviem cilvēkiem. Iespējams, izvēlēsies pavadīt šo dienu kopā ar viņiem. Kādam no draugiem var būt nepieciešama tava palīdzība grūtākā dzīves posmā. Spēku varēsi smelties no zelta.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Mēness šodien ir tev ne visai izdevīgā pozīcijā, kas var radīt zināmus sarežģījumus. Pievērs pastiprinātu uzmanību savai veselībai un ieplāno nepieciešamās procedūras un ārsta apmeklējumus. Iespējams, par sevi atgādinās kāds notikums, kura rezultātā tava sirds tika salauzta. Atceries, ka laiks dziedē visas brūces. Tavas veiksmes krāsas šajā dienā – ziloņkaula un pērļu baltā.

 

 

 

mezazisMežāzis

Šodien ieteicams pieņemt, piedot un atlaist dažādas likstas, problēmas un cilvēkus. Diena piemērota relaksācijai, it īpaši, ja šobrīd atveseļojies no kādas slimības vai palīdzi kādam tuviniekam grūtā dzīves posmā. Uz brīdi atliec malā dažādu finanšu jautājumu risināšanu.
 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Šodien vari justies nedaudz izsists no sliedēm. Būsi distancēts no apkārtējiem un vēlēsies vairāk laika veltīt sev. Darbs un karjera paliks otrajā plānā. Šobrīd vēlams vērst uzmanību uz savu veselību, kā arī psiholoģisko un emocionālo stāvokli. Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

 

zivis-2Zivis

Šī diena solās būt brīnišķīga! Spēsi pats sevī smelties milzu spēku. Īpašu labsajūtu sagādās dažādas ūdens procedūras, spa apmeklēšana, peldēšana. Tās palīdzēs attīrīt tavu ķermeni un atbrīvoties no visa negatīvā, kas nomoka tavu prātu. Nododoties aromaterapijai, ieteicams izvēlēties piparmētru aromātu.
 

 

Lai tev brīnumjauka šī diena!