Šodien Mēness lēnām pāries no Vēža zīmes Lauvā, kas nozīmē, ka dienas enerģētika būs samērā pozitīva. Tiesa gan, gaisotne var būt saspringta un veicamo darbu saraksts – garš. Centies pavadīt vairāk laika kopā ar sev mīļajiem cilvēkiem, draugiem, ģimeni. Turi acis un ausis vaļā un rūpīgi vēro notiekošo ne vien šodien, bet turpmākās 48 stundas.

 

Auns

Šodien jutīsies, it kā būtu nokļuvis kalna virsotnē pēc ilgstoša, nogurdinoša kāpiena augšup. Jutīsi sevī milzu spēku un enerģiju. Paplašināsies visas robežas, jutīsies brīvs un pacilāts. Izvirzi sev jaunus mērķus un turpini doties uz priekšu. Tavas krāsas šajā dienā – dzeltenā un oranžā.

 

 

Vērsis

Tu atrodies saspringtā dzīves posmā, pret kuru nedrīkst attiekties vieglpātīgi. Ejot soli pa solim, būs jāmeklē risinājums dažādām situācijām. Tas nepavisam nebūs viegli. Neraugoties uz to, otrajā dekādē dzimušie darīs to ar lielu aizrautību. Iziesi cauri ūdenim un ugunij, lai spētu pacelties nākamajā līmenī.

 

 

Dvīņi

Šodien būsi tendēts uz konfliktiem. Nāksies tikt galā ar daudz un dažādām emocijām saistībā ar kādu notikumu vai cilvēku. Kā tu jūties? Ko šī persona vai notikums ir iemācījis jaunu par tevi pašu? Vai tev ir kāds mentors, pie kura griesties pēc padoma? Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.  

 

 

 

Vēzis

Dodies uz priekšu ar visu savu sirdi, dvēseli, kaislību un mīlestību. Iespējams, atausīs atmiņā kāda bērnības vai ar bērnu saistīta atmiņa. Viss ies kā pa riņķi. Atbrīvojies no sāpēm, aizspriedumiem un šaubām par sevi. Cilvēkiem, kuri ienāk tavā dzīvē, ir īpaša nozīme un tā var nebūt uzreiz acīm saredzama. Atceries, ka skaistākās pērles guļ visdziļāk dzelmē. Tava krāsa šajā dienā – zeltgalvīšu dzeltenā.

 

 

Lauva

Šķitīs, ka viss brūk un jūk, kam iemesls būs tavas pārlieku augstās gaidas un cerības. Grimstot negācijās, vilksi uz leju ne vien sevi, bet arī citus, tādēļ ieteicams atrast veidu, kā sevi uzmundrināt. Tu mīli daudz cilvēku, pat pārāk daudz, kā rezultātā jutīsies gluži kā liela projekta vadītājs. Uzdrošinies ņemt grožus savās rokās un uzņemties inicitatīvu. Tavs spēka dzīvnieks šajā dienā – čūska.  

 

 

Jaunava

Celies, dari un ļauj kādam draugam vai kaimiņam nākt tev talkā. Ļoti iespējams, ka bez citu palīdzīgās rokas nespēsi doties uz priekšu. Izpaud savas vēlmes – cilvēki šodien būs gatavi tajās ieklausīties. Pat, ja tās laika gaitā mainīsies, tu būsi uzklausīts un ņemts vērā. Atceries, ka tu esi svarīgs daudziem, lai arī šo emocionālo dienu laikā varētu šķist citādāk. Tavi spēka ziedi šajā dienā – rozes.

 

 

Svari

Ļauj Visumam tevi vest uz priekšu un turi acis vaļā, lai spētu saskatīt vietu, kurp ved tā vadītais ceļš. Tev priekšā būs dažādi šķēršļi un sarežģījumi, taču nekas tāds, ar ko tu nespētu tikt galā. Neaizmirsti parūpēties par veselību un pilnvērtīgu uzturu. Spēku varēsi smelties vaniļas aromātā, savukārt veiksmes akmens būs tīģeracs.

 

 

Skorpions

Šīs dienas atslēgvārds – iedvesma. Ja tev tās nebūs, nebūs arī nekā cita. Tā ir gluži kā tavas dzīves mūzika, kura liek tev nepagurstot doties uz priekšu. Ļaujies pārmaiņām. Esi atlāts un uzticams, kā arī nebaidies uzticēties citiem. Tavs spēka zieds šajā dienā – vijolīte.

 

 

Strēlnieks

Šajā dienā valdīs harmonija un veiksme. Patiesībā, tās abas tevi pavada ik uz soļa jau ilgāku laiku, taču tu mēdz par tām piemirst. Pārstāj koncentrēties uz negatīvo un iemācies saskatīt skaisto sev visapkārt. Tu esi tur, kur esi ne bez iemesla. Labvēlīgs laiks meditācijām un garīgām nodarbēm. Tava krāsa šajā dienā – karaliski zilā.

 

 

 

Mežāzis

Šodien var nākties vērst uzmanību savām saknēm, mājām un ģimenei. Tur arī atradīsi atbildes uz sev nozīmīgiem jautājumiem. Sapratīsi, kas ir veidojis tevi tādu, kāds esi un, kas ir tavu domu un ideju pamatā. Kas ir tavs spēka avots? Tava krāsa šajā dienā – gaiši violetā.

 

 

Ūdensvīrs

Brīvība! Vai esi kam piesiets? Varbūt tevi savās saitēs tur vairākas lietas vienlaikus? Kas no tā visa ir patiesi vajadzīgs tev pašam? Tik daudz jautājumu un tik maz atbilžu. Sāc meklēt atbildes savā pagātnē. Kāds ir bijis tavs ceļš līdz tagadnei? Tad palūkojies uz tagadni, lai spētu gūt kaut nelielu ieskatu nākotnē. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

 

Zivis

Par sevi atgādinās kāda jau sen atpakaļ gūta mācība. Iespējams, dosies talkā kādam grūtībās nonākušam draugam. Tāpat tava palīdzība var būt nepieciešama kādam no ģimenes locekļiem. Esi laipns un iecietīgs. Tavi spēka dzīvnieki šajā dienā – vaļi.