Auns

Šajā dienā pastāv risks izdarīt kādu pārkāpumu, atrodoties uz ceļa. Lai vēlāk nebūtu jāmaksā apjomīgais sods, brauc kā vieds un prātīgs šoferis. Galvenais neļauj sev kļūt pārlieku emocionālam, atrodoties pie auto stūres. Tāpat neatbildi uz telefona zvaniem, kamēr esi ceļā. Kāds no tiem var tevi izsist no emocionālā līdzsvara. Atstāj nepatīkamo jautājumu risināšanu uz vēlāku laiku, kad būsi nonācis galamērķī.

 

 

Vērsis

Šodien nespēsi koncentrēties saviem profesionālajiem pienākumiem. Brīvdienas, kuras pavadītas negausīgi ēdot un dzerot, nepavisam nepalīdzēs tev atgriesties ierastajā ritmā. Traucēs ne tikai miega trūkums, bet arī telefona zvani no pāris savtīgām personām. Atliec sarunas ar viņiem uz vakaru, kā arī atceries, ka, ja šovakar atkal lietosi alkoholu, rītdien jau atkal būsi neomā.

 

 

Dvīņi

Šodien tevi aizraus kāda neparasta, filozofiska doma vai ideja. Apgūstot zināšanas par konkrēto zinātni, atvērsi acis uz vairākām nozīmīgām lietām. Nāksies atzīt, ka tava dzīve pēdējo mēnešu vai gadu laikā kļuvusi pārlieku neskaidra. Nu atradīsi veidu, kā atkal visu sakārtot pa plauktiņiem. Tas ir nozīmīgs un tev ļoti nepieciešams process, tādēļ raugi, lai neviens un nekas nevar tevi iztraucēt.

 

 

Vēzis

Šodien parūpēsies gan par sevi, gan savu garderobi. Vai nu tev tas patīk vai nē, nāksies atzīt, ka kalorijām bagātā ziema rezultējusies ar to, ka daļa apģērbu kļuvuši pārāk cieši tavam augumam. Problēma drīz atrisināsies pati no sevis, tiklīdz iekļausi vairāk aktivitāšu savā ikdienas dzīvē. Taču līdz tam dodies uz savu mīļāko veikalu un iegādājies pašreizējām auguma aprisēm atbilstoša izmēra apģērbus.

 

 

 

Lauva

Šī pirmdiena atnesīs tev ne mazums raižu. Sakarā ar šiem apstākļiem, kuri būs pilnībā ārpus tavas kontroles, tiksi iesaistīts arī kādā projektā, kur nepieciešams strādāt komandā. Tev tajā būs nenozīmīga loma, taču, neraugoties uz to, nāksies patērēt savus enerģijas resursus, kā arī laiku, kuru biji plānojis veltīt kādam personīgajam projektam. Tev būs iespēja atgūt iekavēto, ja vien šo vakaru pavadīsi cītīgi strādājot, nevis atpūšoties.

 

 

Jaunava

Daudzi šajā dienā tevi vainos milzu augstprātībā. To provocēs kolēģu izteiktās piezīmes, piedzīvotās neveiksmes un spoguļattēls, kurš tevi pašu ne visai apmierinās. Šīs problēmas pazudīs vienā acu mirklī, ja dusmas nomainīsi pret žēlsirdību. Palūkojies spogulī un atgādini sev, ka tu esi labs visādā ziņā. Uzsmaidi pasaulei un vari būt drošs, ka pasaule uzsmaidīs tev pretī!

 

 

 

Svari

Šodien tevi pārsteigs kāda attāla tuvinieka apciemojums. Viņš ieradīsies pie tevis agri no rīta, kad posīsies uz darbu. Stāvot uz sliekšņa tiksi informēts, ka negaidītais viesis plāno pie tevis pavadīt vairākas dienas vai pat visu šo nedēļu. Iespējams, šī ciemošanās kalpos par iemeslu tam, kādēļ darbā brīvprātīgi uzņemsies tikt galā ar kādu sarežģītu projektu, no kura visi pārejie atteicās. Tas būs gana labs iegansts, lai iespējami vairāk laika pavadītu prom no mājām.

 

 

 

Skorpions

Šodien uzvedīsies kā individuālais mākslinieks, nevis komandas spēlētājs un no tā pavisam noteikti vairāk iegūsi, nekā zaudēsi. Cilvēki, ar kuriem nevēlies sadarboties, drīzumā piedzīvos neveiksmi dažādu iemeslu dēļ. Tevi tas nekādīgi neietekmēs. Tu paļausies tikai un vienīgi uz sevi, rūpīgi analizēsi katru sava darba niansi un sasniegsi produktīvu rezultātu.

 

 

Strēlnieks

Šī diena atnesīs tev gan skumjas, gan prieku. Būsi noskumis, izdzirdot, ka kāds no taviem mīļākajiem darba kolēģiem tiek atlaists no darba. Taču, šie jaunumi pēc brīža tevi arī iepriecinās. Priekšniecība izteiks piedāvājumu tev stāties nu jau bijušā kolēģa amatā. Būsi glaimots un apņēmības pilns apgūt visu nepieciešamo jaunā darba veikšanai.

 

 

Mežāzis

Šodien būsi visai neveikls, izsakot savus lūgumus un piedāvājumus. No malas tava rīcība šķitīs visai savāda, kuru bez ievērības neatstās arī tavs priekšnieks. Lai viņš nesāktu domāt par to, priekš kam viņam vispār vajadzīgs šāds dīvains darbinieks, maini savu uzvedību un runas stilu. Argumentus izsaki skaidri, tieši un nepārprotami, lai pārējie uzreiz spētu nolasīt tavas domas.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams izvairīties no flirta darba vietā. Šāda rīcība var nodarīt pamatīgu ļaunumu un šis ļaunums būs kas vairāk par priekšniecības dusmām. Pastāv risks, ka kāds no taviem kolēģiem par notiekošo informēs tavu otro pusīti. Rezultātā, protams, pamatīgs skandāls būs neizbēgams, tādēļ domā par darbu un aizmirsti par šķietami nevainīgo flirtu ar sev simpātisko kolēģi.

 

 

Zivis

Šodien atradīsies konfliktā ar ārpasauli. Piedzīvosi personīgo krīzi, kura būs pavisam nemanāmi tev piezagusies. Gremdējoties pagātnes atmiņās kļūsi vairāk un vairāk pārliecināts, ka pie pieļautajām kļūdām un grūtībām biji vainīgs nevis tu, bet kopējie apstākļi un situācijas. Tas tevi pamatīgi aizkaitinās. Centies apvaldīt savas dusmas – tās pamatīgi grauzīs tevi no iekšienes. Dari visu, lai no tām pēc iespējas ātrāk atbrīvotos!

 

Skaistu dienu!