Nesen jau ziņojām, ka Ogrē Lielās talkas laikā atrastas cilvēka mirstīgās atliekas. Kā vēsta raidījums “Bez Tabu”, nu uzradies cilvēks, kurš apgalvo – tā bijusi viņa pazudusī mamma.

 

Ruslans stāsta, ka pēc attēla no notikuma vietas un personīgajām mantām, kas atradušās turpat, viņš ir pilnīgi drošs, ka tās ir viņa mātes mirstīgās atliekas. Vīrietis žurnālistei notikuma vietā rāda mantas un stāsta par tām. Līķis nav bijis sadalīšanas stadijā un arī nekādas smakas atraduma vietā nav bijis, līdz ar to viņš ir drošs, ka māte mirusi ne senāk kā pirms divām nedēļām. Vīrietis uzskata, ka līķis atvests uz mežu.

 

Valsts policijā apgalvo pretējo – līķis bijis tā sadalījies, ka bez DNS ekspertīzes, kas var aizņemt vairākus mēnešus, personību notikt nav iespējams.

 

Ruslans gan pamanījis vēl ko interesantu – astoņas dienas pēc līķa atrašanas viņa mammas foto policijas iecirknī pazudis no bezvēsts pazudušo informācijas stenda. Vīrietis vēlas apbedīt mammu un saņemt miršanas apliecību, bet šobrīd tas nav iespējams. Atliek tikai gaidīt.