Kā vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”, naktī uz 11. maiju Sarkandaugavu pāršalca skaļi kliedzieni un suņa riešana. Par traģēdijas aculieciniekiem kļuva daudzi Viestura prospekta iedzīvotāji, kuru acu priekšā sieviete izkrita pa 8. stāva virtuves logu.

 

 

Skaļā bļaustīšanās pievērsa apkārtējo iedzīvotāju, kuri jau gatavojās naktsmieram, uzmanību. Viņi devās pie saviem logiem, kā arī uz balkoniem, kur pamanīja dzīvoklī notiekošo. Viņu uzmanību pievērsa sievietes siluets 8. stāva virtuves logā. Pirmā stāva iedzīvotājs Andris no sava loga pavērās uz augšu, kur 8. stāvā ieraudzīja loga palodzei pārkārušos sievieti.

 

 

Traģēdijas vietai nekavējoties piesteidzās tuvumā dzīvojošie vīrieši. Arī blakus namā dzīvojošās sievietes, kura nevēlējās atklāt savu identitāti, vīrs devās uz notikuma vietu. ”Pie kāpņu telpām sastājās puiši, kuri neļāva nevienam aiziet. Iznāca tumšādaini vīrieši. Vīrs atņēma vienam no viņiem telefonu, teica, ka jāgaida policija,” stāsta notikušā aculieciniece.

 

 

Kaimiņi stāsta, ka bojāgājusī bijusi vientuļā mamma, kura dzīvojusi kopā ar savu pirmsskolas vecuma atvasi. Sieviete dzīvokli īrējusi, kaimiņi viņu nepazina. Jau vēstīts, ka aizdomās par šo noziegumu aizturēti divi Indijas pilsoņi.