Auns

Aunam šodien ir jāpievērš pastiprināta uzmanība savas dzīves materiālajai pusei un, jo īpaši naudas attiecībām starp cilvēkiem. Šo jautājumu steidzamība skaidri iezīmēsies jau no rīta. Uzņēmējiem, kā arī ikvienam, kurš ir jutīgs pret šī brīža finansiālo situāciju, ir jārīkojas uzmanīgi un piesardzīgi.

 

 

Vērsis

Vēršiem, kuri ir dzimuši aprīļa beigās, vajadzētu vairāk iedziļināties biznesa domāšanā, vislabāk, ķeroties pie tā jau no agra rīta, kad vēlams uzreiz mesties pie steidzamākajiem šīs dienas darbiem. Ļoti ticams, ka tavs partneris kļūs ļoti prasīgs un pat izvēlīgs, kas tevī var izraisīt visai spēcīgu reakciju pret to. Tev šodien būs, ko atbildēt saviem kolēģiem, konkurentiem vai mīļotajam cilvēkam. Pēc vārda kabatā nebūs jālien.

 

 

Dvīņi

Zvaigznes šodien brīdina, lai esi uzmanīgs mijiedarbojoties ar kolēģiem. Ir iespējams, ka daži no viņiem ir izvēlējušies sazvērestības pilnu taktiku pret tevi un gatavojas uzbrukumam, lai izsistu līdzsvaru tev zem kājām uz ilgāku laiku, liekot nojaust, ka viņi jau sen darbojas tev aiz muguras. Ir arī iespējams, ka tavs ikdienas darbs būs pakļauts daudz lielākai fiziskai un garīgai slodzei nekā ierasts.

 

 

Vēzis

Zvaigznes iezīmē, ka šodien tu jutīsies īpaši seksīgi. Tomēr esi uzmanīgs, lai nejauc šo sajūtu ar vienkāršu nedaudz vieglprātīgo pavasara/vasaras auru – hormonu bangošanu. Neļauj tam mainīt stabilas tavas dzīves vērtības. Ja tev ir mazs bērns, centies saglabāt modru aci un uzaugi savu atvasi, lai pasargātu no savainojumiem. Pārliecinies, ka nodrošini labvēlīgu atmosfēru savā mājas vidē.

 

 

Lauva

Zvaigznes iezīmē, ka tev šī diena var izrādīties diezgan grūta, it īpaši, ja esi dzimis jūlija beigās. Pirmkārt, lai izvairītos no tā, nesāc savu dienu ar argumentiem vai naidīguma pilnu attieksmi. Kad baudi savu rīta kafiju, centies iztikt bez citu audzināšanas vai norādīšanas uz sāpīgām tēmām, jo pretējā gadījumā tavas ģimenes atbilde var nebūt tūlītēja, bet, protams, ļoti negatīva!

 

 

Jaunava

Zvaigznes iesaka šodien labāk izvairīties no došanās komandējumos vai atvaļinājumā. Pastāv iespējamība, ka tevi šo notikumu laikā var piemeklēt dažas nepatikšanas uz ceļu, tostarp ar nolaidību un nevīžīgu attieksmi saistīti starpgadījumi. Iespējami arī konflikti mājas dzīvē. Šodien tev būs nosliece aizstāvēt savus uzskatus ar teju neredzētu mežonību.

 

 

Svari

Zvaigznes norāda, ka Svari šodien nedrīkst uzsākt nevienu nopietnu darbību, izrādīt aktīvu iniciatīvu – ne vienatnē, ne kopā ar partneri. Ir pienācis laiks, lai tu atkārtoti novērtētu savu uzvedības stratēģiju sabiedrībā, kā arī savu komunikācijas stilu. Neliec pārāk lielas cerības uz burvīgiem un efektīviem kolēģiem – ar laiku šo pievilcības masku var pārtraukt konkrētas, negodīgas spēles nianses.

 

 

Skorpions

Sākot jau ar rītausmu tevi var apstrīdēt pretinieks, kā arī vari apjaust, ka esi iesaistījies nelīdzvērtīgā sāncensībā. 4. jūnijs ir diena, lai nolemtu pieņemt neatkarīgus lēmumus, kuru nepieciešamība jau sen ir uztraukusi tevi. Tomēr nerīkojies steigā, jo īpaši emociju iespaidā, kas tikai saasinās situācijas krāsas, radot bailes un sašutumu.

 

 

Strēlnieks

Zvaigznes brīdina, ka visas dienas garumā pastāv veselības problēmu iespējamība. Varbūtība, ka dažas no tavām kaitēm, kas nesen vai ilgstoši nomāc tevi, saasināsies, ir augstāka rīta stundās, īpaša tas attiecas uz hroniskām un profesionālām ligām. Tāpat šodien esi īpaši piesardzīgs, jo vari iedzīvoties darba traumās, tāpat saindēties vai saķert kādu infekciju.

 

 

Mežāzis

Zvaigznes brīdina, ka no rīta attiecības ar bērniem un mīļoto cilvēku ir pakļautas vislielākajām briesmām, izredzes, ka uzplaiksnīs konflikts ir diezgan augstas. Kāda tava domubiedra, sāncenša, otras puses vai radinieka darbība var šodien izraisīt tevī spēcīgu sašutumu!

 

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka diena solās nebūt no vieglākajām, jo īpaši, ja tu esi dzimis janvārī. Iespējamas kā psiholoģiskas problēmas komunikācijā, tā dažādas nesaskaņas, neapmierinātība, aizvainojumus, tāpat tīri fiziska pārslodze, pēc kuras tev ir īpaši ieteicams pareizi atpūsties un atgūt spēkus.

 

 

Zivis

Zvaigznes iesaka tev īpaši piedomāt un pārdomāt to, ko un kā tu saki. Esi piesardzīgs izdarot secinājumus, pieņemot lēmumus un veidojot savu viedokli. Piedalies diskusijās un argumentēšanā ar lielu piesardzību, vismaz dienas pirmajā pusē! Taviem nepārdomātajiem vārdiem un rīcībai var būt negaidīts efekts.

 

 

Lai jauka diena!