Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi (44 Rīgas reģionā), kuros cietuši 16 cilvēki (10 Rīgas reģionā) un viens gājis bojā, liecina Valsts policijas operatīvā informācija.

 

Avārija ar bojāgājušo notikusi Latgales reģionā – Rugāju novada Lazdukalna pagastā, vēsta skaties.lv

 

Policija norāda, ka 1950. gadā dzimušais vīrietis, braucot ar automašīnu “Volkswagen” atpakaļgaitā no kāda slīpa sānceļa un mēģinot izgriezties uz galvenā ceļa, zaudējis līdzsvaru un izkritis no transportlīdzekļa.

 

Automašīna vairākus metrus turpinājusi kustību, velkot līdzi pa zemi tās šoferi. Pēc tam transportlīdzeklis iegāzies grāvī.

 

Iespējams, vīrietim manevra laikā kļuvis slikti vai arī viņš nebija pārliecinājies par savu drošību. Ekspertīzē arī tikšot noskaidrots, vai šoferis bijis piesprādzējies.

 

Jau vēstīts, ka pēdējo dienu laikā šis ir kārtējais traģiskais satiksmes negadījums. Vēl pirmdien Krāslavas pusē traktors nāvējoši sabrauca kādu sirmgalvi.

 

Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 516 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 195 par ātruma pārsniegšanu, desmit par agresīvo braukšanu, seši par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā un viens – narkotisko vielu iespaidā.