Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu, neizvairies no pienākumiem, citādi tas sagādās tev nevajadzīgas problēmas!

 

 

Auns

Ja tev ir padomā kas jauns – dari to, tuvākajā nākotnē paredzams kāpums un tavu ideju atzīšana. Pievērs uzmanību savai veselībai, parūpējies par to. Ja rodas kādas neparastas, aizdomīgas sajūtas – dodies pie ārsta, nekavējies!

 

 

Vērsis

Šodien iespējami dažādi pārpratumi, tāpēc gatavojies nopietnām problēmām, tās varētu būt diezgan tuvu. Nāksies saskarties ar grūtībām arī attiecībās ar mīļajiem. Nevilcinies risināt problēmas. Ja šodien rīkosies pareizi, nākamā nedēļa sola sniegt panākumus.

 

 

Dvīņi

Diena solās būt ne visai labvēlīga lietās, kas saistītas ar finansēm. Taupi, netērējies, neveic neplānotus pirkumus. Sargies no neparedzamiem romantiskiem piedzīvojumiem, tiem var būt diezgan nejaukas sekas.

 

 

Vēzis

Šodien situācija kopumā solās būt visai nestabila, iespējami konflikti ģimenē. Iespējams, šodien saņemsi negatīvu informāciju par kādu sev mīļu cilvēku. Centies nekļūt pārlieku atriebīgs vai to alkstošs. Pievērs uzmanību attiecībām ar šiem cilvēkiem, taču nekļūsti par atriebes plānu māktu mežoni.

 

 

Lauva

Iespējams, šodien īslaicīgi kļūsi neapmierināts ar sevi vai kādu no apkārtējiem cilvēkiem, vai darbu, ko dari. Taču nepārsteidzies ar pārlieku spontāniem lēmumiem, citādi tava finansiālā situācija var kļūt dramatiska. Nevajadzētu uzņemties lieku risku. Gaidi – laime tev uzsmaidīs!

 

 

Jaunava

Pievērs uzmanību dokumentiem. Neuzticies visam, ko dzirdi. Šodien iespējami skauģu, ienaidnieku uzbrukumi – uzmanies! Ja vien iespējams, pēcpusdienu pavadi svaigā gaisā – vislabāk kaut kur laukos. Tas atbrīvos tevi no stresa un nemiera. Uzmani savu un savu mīļo cilvēku veselību – saudzējiet viens otru.

 

 

Svari

Šodien iespējamas garastāvokļa svārstības. Tava nevēlēšanās uzklausīt un ieklausīties var radīt iekšēju stresu, spriedzi un atsvešinātību attiecībās. Ļaujies atpūtai, lasi grāmatu, pastaigājies svaigā gaisā – ļaujies brīvībai un sakārto domas.

 

 

Skorpions

Šodien iespējamas skumjas, pat depresivitāte apvienojumā ar agresiju, kas var izpausties attiecībās ar, par vai pret kādu no radiniekiem. Ieteicams pavadīt vakaru sveču gaismā. Izvairies no alkoholiskajiem dzērieniem. Nav izslēgts, ka šīs dienas izjūtas radīs vispārēja vājuma sajūtu un galvassāpes.

 

 

Strēlnieks

Šodien sasniegsi emocionāla rakstura atveseļošanās posmu. Pievērsies romantikai un baudi to! Pat tad, ja tavs garastāvoklis nebūs tik labs, cik tu vēlētos, tu lieliski spēsi tikt galā ar daudzām problēmām. Mēģini veikt kādus ieguldījumus nākotnei!

 

 

Mežāzis

Iespējams, reālā dzīve teju iebruks tavā iekšējā pasaulē. Esi piesardzīgs! Neiekarsti pārlieku lielā problēmu analizēšanā, tas var novest pie daudzām problēmām. Pavadi pēcpusdienu mājās un izbaudi laiku kopā ar ģimeni – sarīkojiet nelielas svinības par godu paši sev.

 

 

Ūdensvīrs

Iespējams, no rīta tu būsi uzmanības centrā, un tas ļoti uzlabos tavu pašapziņu. Vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai tu pret apkārtējiem izturētos ar mīlestību un sirsnību. Šodien spēsi saprast un izprast to, par ko agrāk brīnījies.

 

 

Zivis

Tavā dzīvē var ienākt jauni cilvēki, kas sniegs tev jaunas idejas un atvērs acis un nebijušām iespējām. Tā rezultātā solās uzlaboties arī tava finansiālā situācija! Izmanto izdevības, kas rodas!

 

 

Lai tev brīnišķīga un pozitīvu emociju piepildīta šī diena!