Aplūko: Dziedātāja Samanta Tīna pirms vasaras sezonas mainījusi stilu

19/05/17 18:01 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Dziedātāja Samanta Tīna kopā ar savu amata brāli Justu Sirmo un diriģentu Intu Teterovski LIDO volejbola pludmalē atklāja vasaras sezonu, komandas kapteiņu lomā izmēģinot savus spēkus pludmales volejbolā kopā ar pasaules elites volejbolistiem Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu. Turklāt dziedātājas ierasti sarkano vai melno matu krāsu nomainījusi blonda. Izskatās patiešām labi!

 

 

Samantai šis bija iespaidiem bagāts piedzīvojums – gan dzīvē satikt izcilos spēlētājus, gan pēc 12 gadu pārtraukuma nostāties volejbola laukumā.

 

_MG_1587

 

“Vienmēr esmu cienījusi cilvēkus, kuri ir profesionāļi savā jomā. Tas bija lieliski – uzspēlēt vienā pludmalē ar Jāni un Sašu. Volejbolu pēdējo reizi spēlēju skolas laikā. Taču šo puišu klātbūtne deva tādu enerģiju un iedvesmu, ka servējot tiešām trāpīju bumbu pāri tīklam. Protams, man palīdzēja arī foršās komandas biedrenes – volejbolistes Agnese Caica un Alise Lece. Pēc šī piedzīvojuma esmu pārliecināta, ka šogad pie vasaras aktivitātēm pieskaitīšu arī bīču,” stāsta Samanta Tīna.

 

_MG_1733

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: