Ar Dauna sindromu sirgstošs puisēns nofotografē savu sargeņģeli

19/05/17 14:26 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Kad septiņus gadus vecais puisis Ašers Lails kopā ar savu mammu Keriju lidmašīnā devās atpakaļ uz mājām Hjūstonā, Teksasā, viņš mātes telefonā iemūžināja savu sargeņģeli.

 

Lai īsinātu lidojuma laiku, Kerija iedeva savu telefonu dēlēnam, kurš pamanījās uzņemt vairākas fotogrāfijas laukā pa lidmašīnas logu. Kad viņa mamma paņēma atpakaļ savu tālruni un pārlūkoja attēlus, viņa bija pārsteigta. Kerija ieraudzīja spokainu, cilvēkam līdzīgu figūru, kas atradusies debesīs. Mazais Ašers, kurš sirgst ar Dauna sindromu, nespēj runāt, taču viņa mamma ir pārliecināta – dēlam izdevies fotogrāfijā iemūžināt sava sargeņģeļa tēlu.

 

Sieviete savu pārliecību neslēpa un publicēja attēlu arī Facebook, pēc kā tika uzņemti vairāki  ziņu sižeti un izveidoti raksti preses izdevumiem par šo ārkārtīgi interesanto notikumu. Viņa rakstīja: „Vakar mēs lidojām mājās uz Hjūstonu no Vašingtonas, un mans septiņus gadus vecais dēls, kurš  pēdējā laikā kļuvis teju apsēsts ar fotografēšanu, izmantojot mobilos telefonus, vēlējās uzņemt pāris bildes caur lidmašīnas logu. Vēlāk, es paņēmu telefonu, lai izdzēstu dažas bildes, jo telefonā sāka trūkt atmiņas vietas. Dzēšot tās laukā, es pamanīju šo bildi starp pārējiem mākoņu un lidmašīnas spārnu attēliem.”

Mazais puisēns, kurš mācās neverbāli komunicēt un rakstīt, savam sargeņģelim devis arī vārdu „Aasher” – nosaucis to savā vārdā, pievienojot vienu papildus “A” burtu. Ašera mamma apgalvo, ka tas, ka zēns ko tādu ir izdomājis, jau vien parāda viņa brīnišķīgumu, jeb kā medijiem ziņojusi angliski: „His name reflects his AAwesomeness”!

 

„Tieši tā arī mēs jūtamies kopā ar savu puisēnu un neslēpjam no apkārtējiem viņa veselības diagnozi. Dauna sindroms nav nekas biedējošs vai atbaidošs, tas vienkārši ir kas citādāks, kas neparastāks. Tās ir izmaiņas mūsu ceļā. Taču mēs esam laimīgi! Un es ticu, ka sava sargeņģeļa iemūžināšana Ašeram sniegs lielāku pašpārliecinātību un komfortu reizēm tik nelīdzenajā ikdienas ceļā,” ārzemju medijiem stāstījusi Kerija.

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: