Atklājas negaidītas lietas par ‘X-faktora’ Margaritu no Rogovkas

11/10/17 6:08 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

39 gadus vecā Margarita Kolosova no Rogovkas Rēzeknes pusē kļuvusi par populārā TV šova “X-faktors” sensāciju – par viņu veido sižetus un rakstus bulvārpresē, tauta smejas par jociņiem saspēlē ar Intaru Busuli. Kā otrdien vēsta žurnāls “Kas Jauns”, piecu bērnu mamma Margarita patiesībā ir.. dzimusi rīdziniece.

 

Jā, patiesi, Margarita dzimusi un līdz 16 gadu vecumam dzīvojusi Latvijas galvaspilsētā, bet tad notikusi nelaime – avārijā bojā gājis Latgales vectēvs, tādēļ ģimene pārcēlusies uz turieni, lai māja nepaliktu tukša. “Nu esmu latgaliete un mani atpakaļ uz Rīgu neatvilks ne ar ko,” viņa saka.

 

Lai gan daudzi spriež, ka mutīgā kundze droši vien strādā kultūras namā vai vismaz vada kādus pasākumus, tā nav. Margarita strādā savā saimniecībā un kopā ar vīru audzina piecus 11-17 gadus vecus bērnus. Dienās, kad tika filmēts “X-faktors”, sievietes lielākā rūpe bijusi nevis par to, kā labāk izskatīties žūrijas priekšā, bet vai pagūs norakt kartupeļus.

 

Pati augusi septiņu bērnu ģimene, regulāri kādam ir svētki un pasēdēšanas, tad arī mēle raisās dziedāšanai. Īpaši mācījusies dziedāt Margarita nav, tāpat mikrofonu pirmo reizi rokā turējusi tikai šovā. Un, protams, allaž dzied bez pavadījuma.

 

 

Latgale ruļovoj! Rogovkas Margarita un Busulis līdz asarām izsmīdina Latviju! VIDEO

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: