Bleika Laivlija lepojas ar savu figūru pēc otrās grūtniecības

13/02/18 17:45 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Ja tu dari, tad tu vari! Seriāla “Intrigante” zvaigzne Bleika Laivlija, kura ar vīru, aktieri Raienu Reinoldsu, 2016. gada septembrī sagaidīja pasaulē ierodamies savu otru mazuli, atrāda savas atgūtās formas.

 

Laivlija (30) savā Instagram kontā ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar savu treneri, atrādot atgūtās tvirtās ķermeņa formas. Viņa raksta: “Izrādās, ka nevar zaudēt 28 kg, kas iegūti grūtniecības laikā, vienkārši ritinot Instagramu un sapņojot, kāpēc neizskaties kā bikini modele. Paldies @donsaladino par to, ka mani atkal dabūji formā! 10 mēneši iegūstot, 14 mēneši zaudējot. Jūtos ļoti lepna.”

Bleika Laivlija un viņas vīrs, aktieris Raiens Reinoldss (41), 2016. gada septembrī sagaidīja pasaulē ierodamies savu otru atvasi – meitu Inesi. Pārim, kuri privātā ceremonijā 2012. gada septembrī salaulājās, ir arī 3 gadus veca meita – Džeimsa.

Slavenā ģimene kopā parādījās plašākā sabiedrībā, kad Reinoldss tika uzņemts Holivudas slavas alejā 2016. gada decembrī. “Šis ir mirklis, kad domāju, ka man jāatved visa sava ģimene, citādi es pēc kādiem 20 gadiem to varētu nožēlot,” savā runā teica Reinoldss, publiski pasakoties arī savai sievai par diviem visbrīnišķīgākajiem bērniem, uz kādiem vispār jebkad varējis cerēt.

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: