Bumba ar laika degli Kuldīgā: Brīvdienās noticis tas, no kā visvairāk baidījās mājas iedzīvotāji

14/11/17 13:20 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Aizvadītajā nedēļas nogalē piepildījies tas, no kā kāda Alunāna ielas nama iedzīvotāji Kuldīgā baidījās visvairāk. Pie augšējā stāvā mītošā invalīda regulāri nākuši draugi, visi kopā lietojuši alkoholu un nelaime bijusi tikai laika jautājums. Tieši tādēļ vairāki iedzīvotāji pat apdrošinājuši savus mitekļus, vēsta LNT Degpunktā.

 

VUGD informācija liecina, ka sestdien plkst. 19.04 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Alunāna ielu Kuldīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā caur jumta spraugām bija redzamas liesmas un ēkā izveidojies stiprs piedūmojums. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās deviņi cilvēki, bet, ugunsdzēsējiem glābējiem pārmeklējot piedūmotās telpas, tika atrasts bojāgājis cilvēks. Plkst. 22.44 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks likvidēts un tajā 58m2 platībā dega otrā stāva dzīvoklis un bēniņi.

 

Nama iedzīvotāja Larisa stāsta, ka dēls vēl centies kaimiņu glābt, tomēr tas vairs nav bijis iespējams. Milzu liesmas šāvušās ārā pa viņa dzīvokļa logiem, un iedzīvotāji bažījušies, ka nodegs visa māja. Tādēļ viņi saka lielu paldies glābējiem! Nu mirušā kaimiņa dzīvoklis izdedzis pilnībā, savukārt apakšā esošie mitekļi pielieti un šobrīd nav piemēroti dzīvošanai. Sieviete ir droša, ka nelaime kaimiņa dzīvoklī sākusies no krāsns.

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: