Dubultslepkavība Rēzeknē – trilleris vairāku gadu garumā

13/02/18 11:50 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Ekrānšāviņš no Degpunktā video
Foto:Ekrānšāviņš no Degpunktā video

 

Ar kaimiņiem – uzdzīvotājiem nākas samierināties daudziem dzīvokļu māju iedzīvotājiem. Tā arī šeit, Rēzeknē, Koku ielas 7. nama iemītnieki noraudzījušies trīs cilvēku lēnā bojā ejā vairāku gadu garumā.

 

“Kāda sieviete ar savu vīru un brāli plostoja nedēļu no nedēļas līdz dienai, kad dzeršanas neprāts vienam no viņiem aizmigloja skatu pavisam,” vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Kā raidījuma “Degpunktā” reportieriem stāsta stāstā iesaistīto personu kaimiņiene Ināra: “Viņš bieži sita savu sievu, kad dzēra, un viņas brāli. Nu, tagad sasita līdz nāvei. Kad viņš bija skaidrā, viņš bija normāls cilvēks. Kad viņš dzēra, viņam aizbrauca jumts.”

 

Kaimiņiem sen jau bija skaidrs, ka uzdzīvotāju trijotne ne vien kopā dzīvo un izklaidējas, bet arī viens ar otru fiziski izrēķinās.

 

Apkārtējie, zinot par vardarbību, vairākkārt esot saukuši policiju un mediķus, taču glābējiem dzīvokļa durvis nekad neesot atvērtas. Tā nu redzot, ka iejaukšanās nelīdz, kaimiņi metuši mieru. Tagad gribot negribot iedzīvotāji jūtas vainīgi par to, ka piektdienas rītā sieviete un viņas brālis tika atrasti miruši savā dzīvoklī.

 

Plašāk par notikušo skaties sižetā:

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: