Izdevies glābt jaunieti, kurš gribēja izdarīt pašnāvību…

12/08/17 10:22 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Ekrānšāviņš
Ekrānšāviņš

 

Deviņpadsmit gadus vecais jaunietis Salaspilī vēlējās labprātīgi šķirties no dzīves, tomēr policistiem izdodevās viņu atrunāt no pārsteidzīgās rīcības.

 

Kā vēsta LNT raidījuma Degpunktā veidotāji, austot rīta gaismai, likumsargi steidzās uz pamestu jaunbūvi netālu no Salaspils robežas, kur, zvanītāja vārdiem – atrodoties jauns vīrietis, kurš grasoties izdarīt pašnāvību. Viņš jau bija sagraizījis rokas.

 

Ierodoties notikuma vietā, jaunietis turējis pie kakla no stikla pudeles nosistu lausku, draudot šķirties no dzīves, kā iemeslu minot to, ka viss esot slikti… Sievas neesot, ģimenes neesot, viņam nekādīgi neveicoties. Viņš nemitīgi saņemot meiteņu atraidījumus.

 

Policisti sirsnīgi izrunājušies ar satraukto puisi un atrunājušo no pārsteidzīgām darbībām. Kad notikuma vietā ieradās papildspēki, jaunietis piekrita nolikt rokās paņemto stikla lausku.

 

Pēc īsas sarunas zem četrām acīm satrauktais puisis pavisam nomierinājies un mierīgā gaitā devās policistiem līdzi pie mediķu brigādes.

 

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi apkopa jaunieša brūces un pēcāk nogādāja viņu pie speciālistiem Rīgā.

 

Sižetu skaties no 11:26.

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: