Katrai horoskopa zīmei piemērotākais matu sakārtojums

05/03/18 12:03 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Saka, ka mati ir sievietes skaistākā rota. Citas eksperimentē ar savu matu sakārtojumu, citas no tā baidās, taču ir tik daudz iespēju – dažādas krāsas, griezumi, lokas, skrulliņas, taisnoti mati un daudz citu veidu. Bet vai esi domājusi par frizūras izmēģināšanu atbilstoši savai horoskopa zīmei? Lūk, kāda ir tavējā!

 

 

Auns

Aunu sievietēm vislabāk piestāvēs gari mati. Jā – veselīgi, kopti, gari mati. Tas ir kā piedzīvojumu kāres apliecinājums. Auni nebaidās no eksperimentiem un labprāt izmēģina dažāda veida frizūras. Tiesa, konkrēta garuma nav – matu var būt kā nedaudz pāri pleciem, tā arī pāri dibenam, vislabākais būs tāds matu garums, ko tu vari ērti kopt un uzturēt skaistus.

 

 

Vērsis

Vēršu sievietēm lielākoties ir svarīgs dabīgs izskats, un viņas tic, ka naudas tērēšana biežiem un ilgiem friziera apmeklējumiem, ir lieka laika un naudas tērēšana. Tas nozīmē, ka tev vispiemērotākais būs ērts matu griezums, kas ir viegli kopjams un uzturams.

 

 

Dvīņi

Dvīņu sievietēm ātri mēdz palikt garlaicīgi un, kā jau Dvīņiem pieklājas – ik pēc laika gribās kādas izmaiņas. Lai matu sakārtojums tik ātri neapniktu, vari parotaļāties ar matu taisnošanu, lokošanu visdažādākajos veidos, matu pieaudzēšanu un šķipsnošanu. Matu sakārtojumos tev lieliski piestāvēs nekārtīga izskata zirgastes un copes.

 

 

Vēzis

Vēžu sievietes ir elegantas un apburošas. Tev visvairāk piestāvēs dažāda veida interesantas frizūras, kas ietver garas zirgastes, visāda veida pinumus un mīkstas, vijīgas cirtas. Droši vari izvēlēties arī brīvi izlaistu matu sakārtojumus, kas arī tev izskatīsies apburoši.

 

 

Lauva

Tavi mati ir tava lielākā rota, tāpēc parūpējies par to, lai tie vienmēr būtu kārtībā. Vislabāk tev piestāvēs maigi matu viļņi, taču tiem jābūt sakoptiem nevis nevīžīgiem. Svarīgi ir arī tas, lai tev pašai būtu viegli kopt savus matus. Ja tie būs kā apgrūtinājums, tu nespēsi pilnībā izbaudīt atrašanos uzmanības centrā.

 

 

Jaunava

Jaunavas ir efektīvas, analītiskas un perfekcionistes. Tev piestāvēs rūpīgi sakāroti matu mezgli, copes, kas ir nedaudz nekārtīgas, rūpīgi izķemmētus, taisnus, zirgastē saņemtus matus. Piestāvēs arī rūpīgi pītas franču bizes. Vari izmēģināt dažādas frizūras, kurās mati neaizsedz seju!

 

 

Svari

Tu droši vari brīvi variēt ar frizūrām, sekojot jaunākajām modes tendencēm. Tu vari atļauties būt novatoriska un ieviest jaunas idejas savā matu sakārtojumā. Atbilstošākās frizūras tavai horoskopa zīmei – gaisīgas lokas, cirtas un visdažādāko veidu pīnes.

 

 

Skorpions

Skorpionu sievietes pārsvarā ir ļoti jutekliskas un pārliecinātas, turklāt orientētas uz saviem mērķiem. Viņām patīk matu sakārtojumu saskaņot ar savu daudzveidīgo personību. Droši vari izmēģināt garas cirtas, visdažādākā veida pīnes, īsus matu griezumus. Piestāvēs arī „bob” griezums.

 

 

Strēlnieks

Strēlnieku sievietes ir brīvdomātājas, kuras nereti dzīvi dzīvo teju kā uz naža asmens. Viņas alkst pēc piedzīvojumiem, tāpēc vislabāk piestāvēs dažādas ekstravagantas frizūras, piemēram, dažādi matu mezgli, zirgastes, spilgtas krāsas (arī šķipsnas), nevienlīdzīgie griezumi – labi der nekārtīgs „bob” griezums, kā arī dažādas funky frizūras.

 

 

Mežāzis

Mežāžu sievietes ir strādīgas – karjeristes. Drošas un stabilas. Iespējams, viņās atrodams arī perfekcionisms. Tu vari izvēlēties matu sakārtojumus, ka mati saņemti zirgastē vai copē. Matu ideālais garums – līdz pleciem vai nedaudz pāri tiem. Šo sakārtojumu ērti ieveidot arī vieglās lokās. Būs vienkārši, bet skaisti!

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīru sievietes ir eksperimentālas, radošas, brīvas, neatkarīgas un drošas! Viņas bieži vēlas mainīt frizūru un padarīt to par oriģinālu. Piemērots būs „fringe” griezums, kas ir „bob” un čolkas/ponija apvienojums, asimetriski griezumi, piemēram – „pixie”, kā arī spilgtas krāsas, pat vairāku spilgtu krāsu savienojumi un iespaidīgas cirtas.

 

 

Zivis

Zivis ir intravertas, kautrīgas, jūtīgas un sapņainas dvēseles. Piemērotākās frizūras ir gaisīgas, lielas lokas un cirtas, gari taisni mati, zirgastes un nelielas pīnes. Zivju sievietēm lieliski piestāvēs tā saucamās „kāzu frizūras” (piemēram, kā attēlā), kas pielāgotas ikdienas nēsāšanai.

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: