Krēslas sāgas zvaigzne piedzīvo sāpīgu zaudējumu

24/02/18 15:14 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Krēslas sāga ir amerikāņu romantiskās fantāzijas filmu sērija, ko veido četras daļas. Filmā galvenās lomas atveido Kristena Stjuarta, Roberts Patinsons un Teilors Lautners, kurš filmās atveido Džeikobu Bleku.

 

26 gadus vecais Lautners savā “Instagram” kontā publiskojis ļoti emocionāli ierakstu un paudis skumjas par sava mīļotā sunīša zaudējumu. Viņš raksta: “Roksij, mana ģimene mani pārsteidza ar tevi, “Haizivēna un laviņas piedzīvojumi” (The Adventures of Sharkboy and Lavagirl) filmēšanas laikā 2004. gadā. Tu pēdējo 13 ½ gadu laikā manā dzīvē ienesi tik daudz prieka. Man tevis pietrūks katru dienu, bet es šīs atmiņas ņemšu līdzi it visur, kur iešu. Es mīlu tevi.” Kopā ar ierakstu Lautners ievietojos arī atmiņu bildi, kur redzams bučojot savu mīļo sunīti.

Foto:Instagram/Taylor Lautner

Foto:Instagram/Taylor Lautner

“Haizivēna un laviņas piedzīvojumi” bija pirmā lielā Lautnera loma un nedaudz pēc tam viņš bija redzams arī filmā “Ducis ir lētāk 2”, kur atveidoja Eliotu Merdoku. Protams, vislielākos panākumus aktieris guvis tieši ar Džeikoba Bleka lomu Krēslas sāgā.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: