Latvijā darbu sāk pasaulē lielākais degvielas mazumtirgotājs

16/07/16 7:37 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Pasaulē lielākais degvielas mazumtirdzniecības zīmols Shell ar prieku paziņo par savu ienākšanu Latvijas tirgū uz zīmola licences līguma pamata ar SIA Baltic Fuels Retail Partners. Shell ienāks Latvijā līdz 2016. gada vasaras beigām.

 

Pirmās Shell stacijas tiks atvērtas jau jūlijā, un līdz gada beigām visā valstī kopumā plānots atvērt desmit degvielas uzpildes stacijas. Jaunās stacijas būs vienīgās Shell mazumtirdzniecības vietas Baltijas valstīs.

 

“Ar prieku paziņojam par veiksmīgu zīmola licences līguma noslēgšanu ar Baltic Fuel Retail Partners. Ar nepacietību lūkojamies nākotnē, kad varēsim Latvijā piedāvāt Shell augstās kvalitātes degvielu un eļļas līdzās plašam ērtības produktu klāstam aizņemtiem autovadītājiem un citiem mūsu klientiem. Shell Latvijā nodrošinās ne tikai izcilus apkalpošanas standartus, bet arī Shell V-Power un Shell V-Power Racingdegvielu, kas satur par 99% tās pašas sastāvdaļas, kas iekļautas Shell V-Power sacīkšu degvielā, kuru 2016. gada pasaules formulas sacīkstēs FIA Formula One World Championship izmanto Scuderia Ferrari,” uzsver Inna Jikhareva, Shell zīmola licences vadītāja.

 

Shell Retail ir pasaulē lielākais degvielas mazumtirdzniecības zīmols. Pasaulē ir gandrīz 43 000 Shell degvielas uzpildes staciju vairāk ne kā 70 valstīs, kas katru dienu apkalpo vidēji 25 miljonus klientu. Shell Retail tīklā katru gadu tiek pārdoti apmēram 160 miljardi litru degvielas, bet mazumtirdzniecības un produktu apgrozījums sasniedz 6 miljardus dolāru.

 

Shell Retail lepojas ar savu klientu apkalpošanas kultūru, kuras pirmajā vietā vienmēr klients. Shell stacijās visā pasaulē strādā 500 000 izcilu apkalpošanas speciālistu, kas nodrošina klientiem pasaules klases servisu katru reizi, kad tie apmeklē Shell degvielas uzpildes staciju.

 

Jaunu degvielas uzpildes staciju atvēršana Latvijā ir daļa no plašākas Shell tirgus izaugsmes stratēģijas, lai paplašinātu Shell zīmola staciju skaitu vairākos jaunos tirgos. Arī Latvijas stacijās tiks ievēroti augstākie apkalpošanas standarti, produktu kvalitāte un Shell zīmola vērtības.

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: