Loterijā neticami paveicies trīs bērnu mammai no Jelgavas

13/10/17 9:21 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

“Maxima Latvija” lojalitātes kartes “Paldies” interneta konta loterijā galveno balvu – automašīnu Fiat 500S 1.2 Sport – iegūst jelgavniece, trīs bērnu māmiņa Norgita Ņikonova.

 

“Kad man zvanīja, lai paziņotu par laimestu, biju tieši “Maxima XX” veikalā un zvanu pat nedzirdēju. Kad atzvanīju un man pateica par laimestu, nespēju tam noticēt. Arī ģimenes locekļi un draugi uzreiz neticēja, tādēļ ļoti gaidījām, kad tiks publicēti loterijas rezultāti, lai vēlreiz pārliecinātos. Taču draudzenes, kā arī vairāki radinieki vien noteica, ka ticēs laimestam tikai tad, kad paši ieraudzīs automašīnu,” sajūsmināti stāsta jaunā auto īpašniece Norgita Ņikonova.

 

Loterijas galvenās balvas ieguvēja minēja, ka jau kopš vasaras ar vīru spriedusi par vēl viena auto iegādi, lai varētu mazākās ģimenes atvases izvadāt uz bērnudārzu. Tādēļ laimests esot tieši laikā.

 

“Ģimene ir liela vērtība, tādēļ mums ir patiess prieks, ka galveno balvu šajā loterijā saņem mūsu lojālā kliente, kurai ir tik kupla ģimene. Tāpat esam gandarīti, ka uzvarētāja novērtē gan īpašās atlaides ar “Paldies” karti, kā arī ikdienā izmanto “Paldies” interneta kontu. Tāpat jāatzīmē, ka Norgita bija viena no pirmajām, kas piereģistrēja “Paldies” interneta kontu pagājušā gada rudenī,” norāda “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

 

Tāpat galvenās balvas ieguvēja saņēma “Gjensidige” dāvanu karti 50 eiro vērtībā OCTA apdrošināšanas iegādei, kā arī “Lukoil” dāvanu karti 50 eiro vērtībā degvielas uzpildīšanai.

 

Noskaidroti arī pārējie 60 nedēļas balvu ieguvēji, no kuriem 12 uzvarētāji iegūs “Maxima Latvija” dāvanu kartes 100 eiro vērtībā, 12 – “Lukoil” dāvanu kartes 100 eiro vērtībā, 12 – “Gjensidige” īpašuma apdrošināšanas dāvanu kartes 100 eiro vērtībā, vēl 12 – “Optio” dāvanu kartes 100 eiro vērtībā un 12 uzvarētāji iegūs “Būvniecības nama “Kurši”” dāvanu kartes 100 eiro vērtībā. Visu loterijas uzvarētāju sarakstu skatīt šeit.

 

Loterijā varēja piedalīties ikviens iedzīvotājs, kas izmanto “Paldies” kartes interneta kontu, un laika posmā no 5.septembra līdz 2.oktobrim vismaz divas reizes savā kontā izvēlējās un apstiprināja kādu no nedēļas balvām.

 

“Maxima Latvija” lojalitātes karti “Paldies” ieviesa 2008.gada 1.martā, savukārt “Paldies” interneta kontu ieviesa pērn. Šobrīd “Paldies” kartes ir vairāk nekā 958 tūkstošiem iedzīvotāju, savukārt interneta kontu izmanto aptuveni 130 tūkstoši iedzīvotāju. Katru reizi, iepērkoties ar “Paldies” karti kādā no 154 “Maxima Latvija” veikaliem vai  internetveikalā e-maxima.lv  par vairāk nekā 1 eiro, tiek uzkrāts 1% no pirkuma summas, ko savukārt iespējams iztērēt nākamajiem pirkumiem “Maxima Latvija” veikalos. Toties “Paldies” kartes interneta kontā katru nedēļu iedzīvotājiem pieejami īpaši piedāvājumi, ko apstiprinot var iepirkties vēl izdevīgāk.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: