MĀRIS (57): kā bez pūlēm katrs var apgūt angļu valodu!

17/10/16 0:26 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

“Tagad pat gaidu, kad būs iespēja parunāties angliski, nevis baidos – kā agrāk!” tā pēc 14 dienu angļu valodas apguves internetā par savu pieredzi stāsta Māris Kurilovičs (57). Lasi un atklāj, kā arī tu ātri un vienkārši vari iemācīties brīvi runāt angļu valodā!

 

– Vai bijāt iepriekš mācījies angļu valodu?

– Iepriekš angļu valodu biju mācījies skolā, bet tur jau neko nevar iemācīties… Vēlāk zināšanas papildināju augstskolā, taču tur nodarbību bija maz, studentu daudz un, ja netiki līdzi, tad ar to arī visa mācīšanās beidzās.

 

 

– Kas pamudināja sākt mācīties angļu valodu ar Šveices metodi?

– Brīdī, kad atklāj, ka tavi darbi klemmē, jo nespēj sazināties angļu valodā, saproti, ka ir laiks kaut ko darīt lietas labā! Internetā lasīju par Šveices metodi – patika, ka varu mācīties sev piemērotā laikā un nav jāpielāgojas citiem – kā grupu nodarbībās. Turklāt, ja 2 divu nedēļu laikā nerunātu angliski, dalības maksu man atgrieztu atpakaļ – ideāls drošības garants!

 

 

– Kā notika mācīšanās?

– Pieteicos programmai un pēc dažām minūtēm saņēmu to savā e-pastā. Ļoti ērti, ka var mācīties sev izdevīgā laikā un ja gribas, pats savā tempā, var arī visu atkārtot.. Visu, kas jādara uzreiz var saprast, patika, ka viss notiek pakāpeniski un neviens nesteidzina. Kad saproti, kā metode darbojas, angļu valodas iemācīšanās ir viegla. Iepriekš pat nevarēju iedomāties, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams!

 

 

– Kā jūs vērtējat savu angļu valodu pēc 2 nedēļām?

– Pēc divām nedēļām varēju viegli sarunāties un mierīgi sapratu, ko citi saka. Tagad savu angļu valodu varu brīvi pielietot pēc vajadzības un bez aizķeršanās pateikt visu, kas vajadzīgs. Vispār nav nekāda stresa, ka nemācēšu izteikties.

 

 

– Ko jūs ieteiktu cilvēkiem, kuri vēl nerunā angliski?

– Ja meklē vienkāršāko veidu kā iemācīties angļu valodu, noteikti iesaku pamēģināt Šveices programmu. Vienkārši pasūti programmu un tā vienmēr būs pieejama tavā datorā, kad vēlēsies varēsi sākt mācīties.

 

Dodies uz www.SwissLanguages.com un saņem atlaidi savai valodu apmācības programmai

 

SwissLanguages.com piedāvā – iemācies runāt angliski 14 dienās vai saņem naudu atpakaļ. Tikai šodien saņem valodu programmu ar 55% atlaidi – tikai par 6.95€ (parastā cena EUR 16.95). Nenokavē! Pasūti programmu tagad, bet izmanto, kad vēlies. Atlaide tikai pirmajiem 100 interesentiem šodien.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: