Viņš sēž ērtā krēmkrāsas dīvānā, spaidot televīzijas pulti un dzerot vēsu alu, savukārt Tu dodies ik vakara skrējienā, lai izkustētos, relaksētos un rūpētos par savu veselību. Šķiet teju neticami, ka tik dažādi cilvēki spēj veidot kopīgu dzīvi un būt laimīgi. Droši vien taisnība ir tiem, kas nosliecas par labu „pretpoli pievelkas” teorijai, taču bieži dažādība uzskatos un dzīvesveidā ir iemesls attiecību izjukšanai. Uzzini, kā nepieļaut, lai atšķirīgie ieradumi un nostāja stājas ceļā jūsu abu laimei!

 

Vai atmetīsi smēķēšanu manis dēļ?

Šķietami nevainīgais jautājums patiesībā ir pirmā pazīme savas iegribas uzspiešana otrajai pusītei. Tas attiecas gan uz sievietēm, gan vīriešiem un ne tikai saistībā ar smēķēšanu, alkohola lietošanu vai citiem kaitīgajiem ieradumiem. Brīdī, kad persona cenšas mainīt otram cilvēkam prieku sagādājošu nodarbi vai hobiju, attiecībās var rasties spriedze un neapmierinātība, izraisot strīdus. Otrajai pusīte jābūt kā pamudinājumam padomāt par saviem ieradumiem, nevis visu redzošajai mātei, kura piedraudēs ar kabatas naudas atņemšanu nepaklausības gadījumā. Ik vienam ir nepieciešama sava personīgā telpa, tieši tādēļ ir svarīgi, ka katram no jums ir nodalītas nodarbes, piemēram, meiteņu seriālu vakars vai vīriešu sporta pasākums ar kopīgu gaļas cepšanu un futbola pārspriešanu. Taču, ja Tu esi viņam svarīga, agrāk vai vēlāk izmaiņas notiks – viņš sapratīs, ko vēl iespējams darīt attiecību spodrināšanā.

 

Izvēlies – es vai viņš!

Vecākus nevar izvēlēties, draugus gan – tā mācīja, skolas solā sēžot. Lai arī cilvēki, kuriem uzticamies no sirds un ar kuriem labprāt pavadām kopā laiku, nereti saskaitāmi uz vienas rokas pirkstiem, pazīstama situācija rodas brīdī, kad otrā pusīte „iesaka” konkrētu personu no dzīves izslēgt, pamatojot lēmumu ar slikto ietekmi uz raksturu. Nereti aiz tā slēpjas nekas cits kā greizsirdība – viņam ir interesantāk baudīt brīvo laiku ar to otru. Tomēr paskaties uz to no citas puses! Draugu ietekmē mēs veidojamies par tādu personību, kādu mūs redz apkārtējie. Varbūt tas ir tieši neparasto paziņu un kontaktu loks, kas ar savām šķietamajām dīvainībām un pretēji taviem uzskatiem paredzēto dzīvesveidu pilnveidojis Tavu mīļoto par tādu, kādā iemīlējies. Tādēļ šāda ultimātu uzstādīšana nebūt nav nepieciešama veselīgām attiecībām. Biji ieplānojusi mierīgu romantisko filmu vakaru, taču Tavs vīrietis labprātāk dotos naksnīgā amizantā pārgājienā ar studiju draugiem? Atbalsti viņu un iesaisties avantūrā – tas atmaksāsies gan lieliskās atmiņās, gan savstarpējā uzticībā.

 

Kā Tu vari ēst gaļu?!

Nereti asākie strīdi rodas starp pārliecinātiem veģetāriešiem un kaislīgiem gaļas ēdājiem, it īpaši tajos gadījumos, kad gaļas nelietošana uzturā balstīta uz filozofiskiem pieņēmumiem. Arī tad, ja nekādā gadījumā Tu vai viņš nav gatavs radikāli mainīt savu uzturu veģetārieša ēdienkarte par labu, esiet saprotoši un gatavi jaunām idejām! Pamēģini pagatavot veģetāras vakariņas, no kurām nebūs iespējams atteikties. Tādējādi pierādīsi, ka gaļas neēšana nenozīmē zaudēt lieliskas maltītes, bet gan eksperimentēt ar garšu citos veidos un varbūt pat savu jauno mīļāko ēdienu. Savukārt, ja otra puse kategoriski atsakās no ēdiena bez gaļas, Tev nav jābūt tai, kas stāv pie plīts un gatavo divus ēdienus, kas būtu pa prātam abiem. Lai vakariņas sev gatavo viņš pats. Tāpat galva nav jālauza arī viesībās, kurām gatavojies. Jums ir iespēja sagatavot to, kas garšo – kā veģetāru, tā bagātīgu ar gaļu. Darbojieties kopīgi, taču cieniet viens otra izvēli. Jūsu draugi un viesi būs iepriecināti par abu kulinārajām prasmēm un to, kā tās atšķiras.

 

Nē, es neiešu kristīties!

Reliģiskā nozīme attiecībās ir individuāls jautājums. Pāri, kuros viens ir kristīts vai pārstāv noteiktu konfesiju, savukārt otram baznīcā, iespējams, nav gadījies būt, mūsdienās sastopami bieži. Diskusijas parasti raisās tajos gadījumos, kad reliģija dzīvē sāk ņemt virsroku pār visu pārējo un tiek izmantota kā arguments izvēlē un rīcībā. Tādēļ īpaši būtiski nekļūt pārāk fanātiskam par sevis pārstāvētājiem uzskatiem. Tādā veidā atgrūsta tiek ne vien otrā pusīte, bet arī citi līdzcilvēki, ar kuriem uzskati vienkārši nesakrīt. Tu vari iepazīstināt ar savu reliģiju, atklāt to, kas Tevi saista un ko uzskati par svarīgu, taču nekad nemēģini otru piesaistīt savai konfesijai un padarīt reliģiski vēlamu sev. Tieši to pašu sagaidi no mīļotā. Atceries, ka neesat audzināti identiski, tāpēc atbalsts un izpratne ir vairāk kā nepieciešami sabalansētām attiecībām. Mēģini saskatīt to, kas tik īpašs reliģijā šķiet otram – tas jūs abus satuvinās.

 

Tev jāpelna vairāk!

Attiecībās naudas nozīme tikusi apspriesta gadsimtiem ilgi. Mūsdienās lielā pūra vai saimnieka mājas vietā stājušās tādas mantiskās vērtības kā automašīna, ceļojums vai dārgi zīmolu apģērbi. Taču cilvēki sadalās divās frontēs: tajos, kuriem nauda ir teju pārtikas vietā, un citos – kam finanses ir maznozīmīgs komponents laimei. Protams, attiecību sākumā ne vienmēr var pamanīt, kā pret naudu izturas otra pusīte, taču laika gaitā tas izkristalizējas skaidri. Kā būvēt stabilas attiecības, ja naudas nozīme abiem krasi atšķiras? Parādiet viens otram tos labumus, kas panākami ar nelielām finansēm! Ir miljoniem veidu izklaidēm, laika pavadīšanai un piedzīvojumiem, kas neprasa iztukšot bankas kontus. Fotosesija rudzu laukā, kino vakars draugu lokā vai kopīgs izbrauciens pa dzimto zemi – ko vien sirds kāro. Iepirkšanās drudzis un laiskošanās Karību salās pagaidīs, tādēļ izmantojiet to mirkli ar tām iespējam, kas pieejamas šobrīd! Turklāt šādā veidā pārsteiguma moments neizpaliks nekad – atklājot lieliskas, jaunas emocijas un esot divkārt pārsteigta tad, kad mīļotais sagādās kādu sen noskatītu lietu!

 

Kas ir atšķirīgs tavā un mīļotā dzīvesveidā? Lai veicas saprast otru! 

Iepriekšējais rakstsDīvainākie ieteikumi labākam seksam, ko apstiprina zinātnieki
Nākamais raksts8 triki, kas motivēs bērnu tīrīt zobus!