Noslēdzoties Āboltiņas karjerai, burvju mākslinieks atklāj, ka ekspolitiķe pēc šī trika raudājusi. VIDEO

07/02/18 22:18 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Daudz atceras pazīstamā burvju mākslinieka Edžus triku, kurā viņš tobrīd vēl politiķei Solvitai Āboltiņai parādīja, kas notiek ar naudu, kad tai uzliek nodokļus. To varat noskatīties šeit:

 

 

 

Nepilnu pusotru gadu pēc šī trika Edžus, viesojoties pie cita populāra “YouTube” kanāla īpašnieka Edgara Skultes jeb “Crazy Latvian Blog”, intervijā atklāja, kā viss toreiz risinājies. Jaunieši vēlējušies izveidot šo triku ar kādu politiķi, bet Āboltiņu izdevies sastapt nejauši. Viņa piekritusi un triks patiesi izdevies. Kad kamera jau bijusi izslēgta, politiķe sākumā devusies prom, bet tad pēkšņi pagriezusies un sacījusi, ka tā ir provokācija un, ka zina, ko jaunieši te dara patiesībā.

 

Tālākais pārsteidzis visus. Politiķe sacījusi, ka šis viņai ir skumjš laiks un sākusi raudāt. “Mēs bijām tādā šokā!” atceras Edžus. Viņš piekrīt Edgaram, ka tas, iespējams, bijis teātris, lai šis video neparādītos publiski. “Žēl, ka izslēdzām kameru,” nopūšas mākslinieks. Visu interviju iespējams noskatīties šeit (par Āboltiņu no 6:54!):

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: