Porziņģis uzsācis attiecības ar amerikāņu modeli?

15/02/17 18:42 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Jānis Porziņģis/Instagram
Jānis Porziņģis/Instagram

 

Uzzini, kurai, visticamāk, ir izdevies iekarot Kristapa vecākā brāļa sirdi!

 

Daudzu Instagram lietotāju uzmanību pievērsis foto, kurā Ņujorkas Knicks spēlētāja Kristapa Porziņģa vecākais brālis un aģents Jānis redzams ar kādu simpātisku dāmu, kurai veltījis ne tikai ciešu apskāvienu, bet arī skatienu. 

 

 

Tas nepārprotami uzvedina uz to, ka trīsdesmit četrus gadus vecais vīrietis, kurš vēl nesen medijiem stāstīja, ka viņa sirds ir brīva, uzsācis jaunas attiecības.

 

 

Kas ir viņa iespējamā izredzētā?

 

 

Izrādās, ka Jānis Porziņģis attēlā, kas publicēts janvāra izskaņā redzams kopā ar amerikāņu modeli, aktrisi un dzejnieci – divdesmit četrus gadus veco Gabrielu Knieriju.

 

Jānis Porziņģis/Instagram

Jānis Porziņģis/Instagram

 

Knierija dzimusi Sentluisā, Misūrī, Amerikas Savienotajās Valstīs. Viņas māte ir vāciete, taču tēvs – afroamerikānis.

 

 

Izskatīgā sieviete popularitāti guvusi pirms aptuveni septiņiem gadiem, piedaloties pasaulslavenās  supermodeles Tairas Benksas TV šovā America’s Next Top Model 14. ciklā.

 

 

Neraugoties uz to, ka viņu no dalības šovā izslēdza visai ātri, Knierija bija paspējusi atstāt pamatīgu iespaidu uz auditoriju. Viņas neparastais skaistums un spēcīgā personība sajūsmināja daudzus, nodrošinot veiksmi modes biznesā.

 

 

2016.  gada martā viņa izdeva savu pirmo dzejoļu grāmatu Unraveling.

 

Amazone.com

Amazone.com

 

Atgādinām, ka Jānis Porziņģis ir bijušais profesionālais basketbolists, kurš savas 14 gadus ilgās karjeras laikā, ko noslēdza 2015. gadā, spēlējis piecpadsmit dažādās komandās – vairākās Eiropas līgās.  Bijis arī Latvijas izlases dalībnieks.

 

 

Pēc tam viņš kļuva par sava jaunākā brāļa – Kristapa Porziņģa aģentu.

 

 

Gabrielas Knierijas Instangram kontā kā pēdējais redzams Valentīna dienā uzņemts Jāņa Porziņģa attēls. Modele pie tā pierakstījusi, ka šajā dienā svarīgākās nav dāvanas, bet gan izpratne par vērtībām un prieku, kādu varam ienest viens otra dzīvē. Knierija norādījusi, ka Jānis ienesis viņas dzīvē vairāk prieka nekā viņa bija cerējusi. Jaunā sieviete uzsvērusi, ka Porziņģa prāts ir tas, ko viņa novērtē visvairāk, atklājot, ka viņš ir modeles jaunais labākais draugs.

 

 

Gabriela Knierija/Instagram

Gabriela Knierija/Instagram

 

 

 

Novēlēsim pārim veiksmi!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: