Яндекс.Метрика

9 Holivudas skaistules, kuras uzdrīkstējušās noskūt matus

10/08/2013 12:17
|
Raksta autors: Brivbridis.lv
Foto:Wallmay.net;Rakstā izmantotie foto:Listal.com

 

Mati ir sievietes skaistākā rota, šāds domu grauds jau sen mums ir zināms. Taču Holivudā ir citi spēles noteikumi. Uzzini, kuras slavenās sievietes uzdrīkstējās nogriezt savas matu cirtas un kāpēc!

SIGURNIJA VĪVERE (64 gadi)

Izcilā amerikāņu aktrise, kura plašu atpazīstamību ieguva pateicoties Elenas Riplijas lomai Svešo (Alien) filmu sērijās, neatteica šī kino šedevra režisora prasībai un, lai paspilgtinātu savu tēlu trešajā filmas daļā pilnībā noskuva matus. Drosmīga sieviete – drosmīgs solis!

 

ŠARLĪZE TERONA (38 gadi)

Dienvidāfrikā dzimusī aktrise un cilvēktiesību aktīviste 2012. gadā parādījās sabiedrībā ar gludi skūtu galvu, daudzos izraisot aizdomas, ka tas ir jauns stila elements. Izrādījās, ka šāds matu izskats viņai bija nepieciešams, lai piedalītos režisora Džordža Millera jaunākajā darbā, postapokaliptiskā asa sižeta filmā Mad Max: Fury Road, kas uz ekrāniem iznāks 2014. gadā. Šīs rīcības dēļ Teronai nācies arī atzīt, ka viņa nav dabiska blondīne.

 

NATĀLIJA PORTMANE (32 gadi)

Ebreju izcelsmes amerikāņu aktrise un modele, kura popularitāti guvusi ar lomu Zvaigžņu karu (Star Wars) filmu sērijā ir vēl viena Holivudas dīva, kura šādi izmainīja savu izskatu, lai iejustos tēlā. 2006. gadā viņa noskuva matus filmējoties kino projektā V Vendetai (V for Vendetta), kurā atveidoja neatkarības aktīvisti Everiju, šādi piešķirot tēlam nepieciešamo gribasspēku un apņēmību.  Daudzi bija šokēti, kad ieraudzīja aktrises pārmaiņas, taču atzina, ka jaunais izskats  Portmanes tēlam piešķīris papildus šarmu un eleganci. Iespējams, kādreiz atkal redzēsim viņu šādā veidolā, jo šī aktrise nebaidās riskēt!

 

DEMIJA MŪRA (51 gadi)

Viena no Holivudas skaistākajām sievietēm noskuva savus garos, krāšņos matus, lai piedalītos 1997. gada kino projektā Kareive Džeina (G.I. Jane). Kinokritiķi atzinīgi novērtēja viņas darbu šajā projektā  un skaistules karjera ar šo tēlu tikai turpināja attīstīties. Šīs gan pagaidām ir aktrises ekstrēmākās tēla pārvērtības lomas dēļ.

 

ANNA HETAVEJA (31 gadi)

Arī šī šarmantā aktrise iejūtoties vieglas uzvedības sievietes  tēlā Toma Hūpera režisētajā 2012. gada britu muzikālajā drāmā Nožēlojamie (Les Misérables), bez šaubām ļāvās matu nogriešanai, jo tas palīdzēja viņas atveidotajam personāžam iegūt nepieciešamo raksturu, līdzīgi kā tas attēlots mūzikla pamatā izmantotajā Viktora Igo 1862. gadā sarakstītajā tāda paša nosaukuma romānā. Lomas vajadzībām viņai nācās ne tikai nogriezt krāšņās matu cirtas, bet arī zaudēt vairāk nekā 11 kg no Hetevejas jau tā nelielā svara. Aktrise to panāca ar drastisku diētu, pārtiekot vien no salātu lapām, kā rezultātā krītot pat salauzusi roku, tik novārdzis bija viņas ķermenis! Jaunās sievietes pūles attaisnojās un par šo atveidojumu viņa saņēma Amerikas Kinoakadēmijas balvu kā labākā otrā plāna aktrise.

 

AMBERA ROUZA (30 gadi)

Amerikāņu modele, dziedātāja un aktrise, kura reiz tikās ar reperi Kanji Vest, taču tad uzsāka attiecības ar vēl vienu šī mūzikas žanra pārstāvi Vizu Kalifu, kuram nesen dāvāja dēlu ir viena no sievietēm, kura sava tēla papildināšanai izvēlas pavisam īsu matu griezumu un jāatzīst, ka viņai tas ļoti labi piestāv. Rouza ir uzsvērusi, ka šādi jūtas daudz sievišķīgāka.

 

SINTIJA NIKSONE (48 gadi)

Amerikāņu aktrisei, kura pasaules slavu iemantojusi ar Mirandas Hobsas lomu kulta seriālā Sekss un Lielpilsēta (Sex and the City) 2006. gadā, veicot rutīnisku mammogrāfijas pārbaudi diagnosticēja krūts vēzi. Sākotnēji viņa nolēma nestāstīt sabiedrībai par savu slimību, taču 2008. gadā Good Morning America atklātā intervijā dalījās savās izjūtās par piedzīvoto, neslēpjot  arī  matu trūkumu, vēloties palīdzēt citām sievietēm, kļūstot par krūts vēža informatīvās kampaņas aktīvisti. Viņas viņas izskats sakrita ar nepieciešamo tēlu Brodvejas uzvedumā Wit, kurā Niksone atveidoja profesori, kurai arī tika diagnosticēts vēzis.

 

BRITNIJA  SPĪRSA (32 gads)

2007. gads mūziķes dzīvē nebija viegls. Personīgās dzīves problēmas, straujā karjeras lejupslīde un pat bērnu atņemšana pārvērta Spīrsu līdz nepazīšanai. Viņa paparaci acu priekšā pilnībā noskuva matus, vēloties, lai visa pasaule redz viņas pārdrošo soli! Daudzi vēl šobrīd prāto vai dziedātājas mērķis bija pievērst zudušo sabiedrības uzmanību vai tas bija protests pret producenta un citu nesamērīgajām prasībām. Par laimi Spīrsa ir spējusi atgūties un savedusi savu pasauli kārtībā.

 

VILOVA SMITA (12 gadi)

Izcilā Holivudas aktiera Vila Smita ne mazāk talantīgā atvase – jaunā un daudzsološā aktrise un dziedātāja jau no mazotnes nebaidās eksperimentēt un uzdrīkstēties mainīt savu tēlu pat visai ekstrēmos veidos. Par matu noskūšanu Smita pirmo reizi pasaulei paziņoja, publicējot foto savā Twitter kontā.

 

 

Vai tu būtu gatava uz līdzīgu soli?

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos:     

Iesaki arī saviem draugiem