Prinča Harija līgava Megana Mārkla devusies pirmajā slepenajā vizītē

13/02/18 13:30 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Viss tiešām ir nopietni, Mārkla dodas vizītēs, pārstāvot karalisko ģimeni un ierodoties pat bez sava līgavaiņa – prinča Harija, vēsta britu mediji.

 

Megana Mārkla apmeklēja “Grenfell Tower” – ēku, ko pērnā gada agrā 14. jūnija rītā izpostīja uguns, laupot dzīvības 71 cilvēkam. Mārkla tikās ar traģēdijas upuru ģimenēm un ēkas bijušajiem iedzīvotājiem, kuri šajā nelaimē zaudēja visu. Viņa devās arī uz Al Manāras kopienas mošeju Ziemeļkensingtonā, Rietumlondonā, ko 2001. gadā atklāja princis Čārlzs.

 

Amerikāņu aktrise ieradās bez prinča Harija, taču viņu pavadīja karaliskie virsnieki, lai gādātu par sievietes drošību.

 

“Meganas apmeklējums mums ir tik ļoti svarīgs. Viņai ir īpaša vieta mūsu sirdīs,” izdevumam “Mirror” atklāja Grenfela kopienas loceklis.

 

Kensingtonas pils pārstāvis atklājis “Mirror”, ka Mārkla arī iepriekš, pirms saderināšanās, regulāri apmeklējusi dažādas labdarības organizācijas un izrādījusi interesi par tajās notiekošo, kas ļoti atgādinot Harija mirušās mātes – princeses Diānas agrākās gaitas.

 

Al Manāras mošejas izpilddirektors  Abdulrahmans Sajeds atklāja izdevumam “The Telegraph”, ka karaliskās ģimenes pārstāvji te ieradušies vairākkārt, iepriekš ieradušies arī princis Harijs, kā arī Kembridžas hercogpāris.

 

Pagājušā gada 5. septembrī, kad Harijs un Viljams apmeklēja mošeju, viņi tikās ar Sīrijas bēgli Omāru Al Haj Ali (25), kuram izdevās izglābties no ugunsnelaimes, aizbēgot no dzīvokļa 14. stāvā, kurā viņš dzīvoja kopā ar savu brāli Muhamedu (23). Brālis ugunsgrēkā gāja bojā. Vēlāk Harijs un Viljams tikušies arī ar terapeitiem un “Grenfela sieviešu biedrību”, lai uzteiktu šo cilvēku nesavtīgo palīdzību cietušajiem.

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: