Pusgadu pēc Intas Fogeles nāves mamma izstāsta visu

11/01/17 19:49 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Pagājušajā vasarā mūžībā devās aģentūras Mis Latvija ilggadēja vadītāja Inta Fogele. Viņas mamma Marga Lībere (90) intervijā žurnālam Kas Jauns atklāj to, kāda izvērtusies viņas dzīve pēc Intas aiziešanas. Pēc nedaudz vairāk kā nedēļas, 21.janvārī, Latvijas skaistumkonkursu “mātei” apritētu 60.

 

 

Fogeles mammai vien dažas dienas pēc meitas bērēm apritēja 90 gadi. Viņa ikdienā dzīvo senioru aprūpes namā, lai gan meita viņai atstājusi divas mājas un zemesgabalu Āgenskalnā vismaz pusmiljona eiro vērtībā. Savulaik tās jau viņai piederējušas – būdama vienīgais bērns, Marga ēkas un zemi mantojusi no papa. Margas kundze seko mājas lietām un grožus vaļā nelaiž, vienlaikus cerot, ka īpašums nebūs jāatstāj valstij, bet uzradīsies kāds, kam to uzticēt. “Nevar mest plinti krūmos un ne par ko neinteresēties. Vismaz jāatceras, ka nodokļi jāmaksā, citādi sanāks tādas šmuces, ka bail,” intervijā Kas Jauns stāsta viņa.

 

 

 

Viņus 2016. paņēma sev līdzi: Spožākās Latvijas un pasaules zvaigznes, kuras nomira šogad

 

 

Margas kundze pastāsta arī par pēdējo tikšanos ar meitu slimnīcā vien dažas dienas pirms viņas nāves. “Es tā nedomāju un pat nenojautu to, bet Inta zināja, ka aiziet.” Ārstniecības iestādē meita bijusi sirsnīga, lūgusi mātei piedošanu un skūpstījusi roku. “Es pat apmulsu no tā. Taču nenojautu, ka redzu viņu pēdējo reizi…”

 

 

Mamma brīnās, ka Inta ne reizes nav atnākusi pie viņas sapnī. Bet gribētos. Margas kundze arī norāda, ka vīlusies savā ilggadējā draudzenē Mārā, kura organizēja Intas bēres. Viņa kā māte nav vēlējusies, lai meitu kremē. Bērēs zārks nav ticis atvērts un māte meitu tā arī vairs nav redzējusi.

 

Zināms Intas Fogeles nāves iemesls

 

Ar līdzcilvēku palīdzību anulējusi arī pilnvaru, kas ļāva ar Intas atstātajiem īpašumiem rīkoties tieši draudzenei. Pēc Intas nāves presē lielu ažiotāžu sacēla Māras stāsts, ka skaistumkonkursu rīkotāja, vēl slimnīcā esot, piedzīvojusi klīnisko nāvi un redzējusi “to pasauli”, kādā nevēlētos atgriezties. Ļaudis, kuri Intu pazina, nespēja noticēt kam tādam.

 

 

Pilnu interviju ar Intas Fogeles mammu lasiet jaunākajā žurnāla Kas Jauns numurā!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: