Īsti vīri nemeklē piedzīvojumus. Viņi ir piedzīvojums. Tieši ar šādu devīzi šovasar pavisam neparastā piedzīvojumā meties aktieris Rihards Lepers un improvizators Nauris Brikmanis. Viņi kanāla 360TV jaunajā šovā “Blonds un vēl Blondāks” devušies aizraujošā ceļojumā, kura galamērķis ir Ukrainas pilsēta Odesa, ceļā piedaloties vairāk nekā 50 šova veidotāju sarūpētajos neparastajos uzdevumos un viens otru izaicinot uz pavisam trakām sacensībām.

 

360TV skatītāji episkajam puišu duelim varēs sekot līdzi sākot ar 19. augustu “Hobiju sestdienās”. Savukārt nepacietīgākie šova jaunākās sērijas varēs baudīt lietotnē Shortcut vismaz divas nedēļas pirms to pirmizrādes kanālā 360TV, turklāt – reklāmu netraucēti. Pirmās epizodes Shortcut skatieties jau no 4. augusta. Tās būs patiešām aizraujošas 10 dienas svešumā, bez naudas un cīņā par izdzīvošanu, taču padoties nebūs gatavs neviens! Naura humors pret Riharda harizmu – kurš no pašmāju bāleliņiem uzvarēs tik neprātīgajā cīniņā?

Publicitātes foto
Publicitātes foto

 

Viens brauc pēc miera, otrs – pie saknēm

Katrs no mums ceļojumā dodas ar lielākām vai mazākām iecerēm – taču, ko darīt, ja plānotais nebūt neatbilst realitātei? Rihards Lepers un šova veidotāji par asprātīgu pārsteigumu būs parūpējušies jau pašā raidījuma sākumā, improvizatoru Nauri Brikmani iemetot patiešām neapskaužamā situācijā. Viņi improvizācijas teātra aktieri pārliecinājuši, ka šova galamērķis ir nevis šarmantā kūrortpilsēta Odesa, bet gan mierpilnā Indija, kur jokplēsis jau sen bija plānojis atrast mieru un atpūsties no spraigās ikdienas. Tāpēc jo īpaši neviltots būs Naura pārsteigums, kad viņš, tērpies indiešu tautastērpā, nokļūs karstasinīgajā Ukrainā. Bet mierīgas atpūtas vietā pārpārēm saņems trakus izaicinājumus un līdz šim vēl neizbaudītus notikumus. Rihardam Leperam gan šī zeme ir tuva un mīļa, jo viņā rit kirgīzu un ebreju asinis, turklāt Ukrainā aktieris bijis ne vienu reizi vien, kur filmējies dažādās kinofilmās. Vai tā būs Riharda priekšrocība, kas palīdzēs kaldināt uzvaru arī šovā “Blonds un vēl Blondāks”? Uzzināsiet jau drīzumā!

 

 

Dulli piedzīvojumi, pārpratumi un cīņa par izdzīvošanu – ko gaidīt no šova “Blonds un vēl Blondāks”

Vai iespējams gūt prieku no ceļojuma, ja maciņā svilpo vējš? Vai tiešām faktā, ka nezini, kur svešā zemē nakšņosi, var slēpties kāds šarms un pievilcība? Izrādās, var gan! Nauris Brikmanis un Rihards Lepers pierādīs, ka arī ar minimāliem līdzekļiem un lielu azartu iespējams no ceļojuma gūt patiešām neaizmirstamas emocijas – iepazīt vietējos cilvēkus un kultūru, kā arī baudīt gardas maltītes un apmeklēt pilsētas populārākās izklaides vietas. Ik sēriju puišiem nāksies tikt galā ar vairākiem uzdevumiem, viņiem būs gan jāatrod naktsmītnes un konkrēti objekti pilsētā, gan jāiepazīst vietējās tradīcijas. Taču šoreiz stāsts nebūs par ceļojumu uz skaistākajām Ukrainas tūristu apskates vietām – tas būs neprātīgs piedzīvojums, ar dauzīšanos, pārpratumiem un piedzīvojumiem īstu vīru stilā. Nonākuši katrā no pilsētām, puiši izlozēs, cik veiksmīga izvērtīsies diena –  kurš saņems zelta aploksni ar naudas summu, bet kuram tiks “melnā kaste” ar iepriekš nezināmu saturu, kas var palīdzēt kādā no uzdevumiem. Tā “Bonds un vēl Blondāks” ceļos, trauksies ar bobikiem pa trakajiem Ukrainas bezceļiem, iejutīsies viduslaiku bruņinieku ādā, uz ātrumu cirtīs egles, vietējās “humpalās” meklēs stila pērles, viens otru izaicinās un daudz, daudz smiesies!

 

 

Šova pirmā sērija – Rihards Lepers ielu muzikanta lomā, Nauris Brikmanis ar torti “piecērt kanti” ukrainietēm

Šova “Blonds un vēl Blondāks” pirmā sērija puišiem būs sarūpējusi īpaši neprātīgus uzdevumus – ar 200 grivnām kabatā Naurim Brikmanim būs pēc iespējas ātrāk jāšķērso 1500 metrus garais Patona tilts, jāiegādājas un jāapēd Kijevas tradicionālā torte un jānokļūst Ūdens muzejā. Turpretim Rihardam, apbruņotam ar mutes ermoņikām un tukšām kabatām, jāatrod kafejnīca, kur Kijevā iespējams apmainīt jau izlasītu grāmatu, jāiegādājas kijeviešu tradicionālais hotdogs un jāiekļūst slavenā cīkstoņa Kļičko muzejā. Kā abiem neprāšiem izdosies nopelnīt tik nepieciešamos līdzekļus uzdevumam? Vai Nauris spēs sašarmēt ukrainietes, lai kopīgiem spēkiem notiesātu briesmīgi saldo torti? Vai liktenīga satikšanās ar kādu vietējo sludinātāju palīdzēs galamērķi sasniegt ātrāk? Un galu galā – kurš no puišiem uzvarēs šajā sērijā un būs soli tuvāk uzvarai pašā šovā? Nepalaid garām dullo sacensību šovu “”Blonds un vēl Blondāks” “Hobiju sestdienās” sākot ar 19. augustu kanālā 360TV. Tie, kuri dullajos piedzīvojumos vēlas mesties ātrāk, divas nedēļas pirms tam gaidīti lietotnē Shortcut – skaties šovu jau no 4. augusta vakara jebkurā laikā un vietā, jebkurā ekrānā!

Sabiedrība

Zināms, kas noticis ar kasieri Mārtiņu – puisi, kuru no “Maxima” drupām dzīvu izvilka pēdējo

  Vienmēr smaidīgais Maxima kasieris Mārtiņš Plāsis bija pēdējais, ko glābēji pirms pieciem gadiem iznesa no...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Jaunā darba nedēļa sākusies ar traģiskām vēstīm

  Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 17.novembra plkst. 6.30 līdz 20.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Ziņo par smagu avāriju Rojas pusē

  "Instagram" kontā @dtp_latvia pirmdienas vakarā ievietota ziņa par nopietnu avāriju Rojas pusē, kur sadūrušās divas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. novembris

  Pirmajā dienas pusē var rasties pārlieku liels optimisms un nereālas cerības. Iespējams, tev būs nosliece...
Kaspars Teilans, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. novembris

  Šodien var gadīties daudz neparedzamu notikumu. Vēlme rīkoties ātri un spontāni kļūs spēcīgāka, taču šāda...
Kaspars Teilans, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. novembris

  Pirmā dienas puse būs labvēlīga saziņai. Tu vieglāk varēsi izteikt savu emocionālo pasauli ar skaistiem...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Beat Meier/CC

Jau šīs nedēļas beigās “mīnusi” būs pat dienas laikā: Prognoze 7 dienām

  Šīs nedēļas sākumā pieturēsies auksts laiks un vietām gaidāmi nelieli īslaicīgi nokrišņi slapja sniega un...
hdwallpapers.cat

Pēc Simtgades svētkiem laiks mainīsies – uzzini jaunāko prognozi!

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...