Rīdzinieks nomirst, bet neviens nepaziņo piederīgajiem par viņa nāvi

15/03/18 20:24 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Par ļoti nepatīkamu gadījumu ceturtdien vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

 

Mairitas tētis dzīvoja Rīgā, bet viņa pati citā Latvijas novadā. Pēkšņi no kāda tēva drauga uzzinājusi, ka tētis esot miris. Nekavējoties sazinājusies ar vietējo policiju, kur uzzinājusi, ka tēvs patiesi jau astoņas dienas kā miris. Turklāt viņa bijusi pirmā no ģimenes, kas to uzzinājusi.

 

Devusies uz Valsts tiesu medicīnas ekspertīžu centru, lai tēvu atpazītu. Izrādās, ka tēvs miris atrasts daudzdzīvokļu nama gaitenī. Centra darbinieki paskaidrojuši, ka aizgājēja līķim jau piešķirts kārtas numurs, lai varētu apbedīt Jaunciema kapos kā bezpiederīgo mirušo, vēsta raidījums.

 

Piederīgie ir neizpratnē, kādēļ neviens nav centies ar viņiem sazināties. Policijā skaidro, ka mirušā sievas pastkastē atstāta pavēste, bet uz to neviens nav atsaucies. Datu bāzē nav bijis kontakttālruņa.

 

Mirušā meita tikmēr norāda, ka pie tēva atradies mobilais tālrunis, ID karte un darba apliecība, bet pat tas nav palīdzējis policistiem sazināties ar tuviniekiem. Mairita satraukusies, ka tā var notikt ar teju jebkuru ģimeni, piemēram, ja tuvinieki dzīvo ārzemēs. Paiet 15 dienas un tiek dota zaļā gaisma mirušā apbedīšanai kopējos kapos kā bez piederīgajiem.

 

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: