Saulkrastu sprādziens: Nila skolas direktore emocionāli atvadās no bojā gājušās ģimenes

09/10/17 7:44 | Raksta autors : Brivbridis.lv


 

Jau vēstījām par ceturtdienas vakarā Saulkrastos notikušo sprādzienu, kurā sagruva privātmāja un bojā gāja Latvijā populārā pirotehniķa Ilmāra Āboliņa ģimene – sieva Ilze, dēls Nils Patriks un meita Anete, kā arī vecmāmiņa.

 

 

Policija par galveno nelaimes iemeslu min bezatbildīgo sprādzienbīstamu vielu uzglabāšanu mājā – to daudzums bijis tik liels, ka sprādziena jauda ekvivalenta vismaz 100 kilogramiem trotila. No privātmājas pāri palikušas vien drupas.

 

 

Āboliņa 16 gadus vecais dēls Nils Patriks Kazradzis, kurš tēva vadībā jau bija kļuvis par talantīgu salūtu dizaineri, mācījās Juglas vidusskolā, kuras direktore Aija Melle sociālajā tīklā “Facebook” publicējusi emocionālu ierakstu.

 

 

“nekas vairs nebūs kā agrāk…
Nils Patriks KazradzisIlmārs ĀboliņšIlze Kazradze un Anete Kazradze, jūs dzīvi pārvērtāt par prieku, svētki skolā bija neiedomājami bez jums…
Taču visam pamatā bija darbs, ko Tu, Ilmār, mācīji Nilam, Anetei, skolas puikām un mums, skolotājiem, radīdams sajūtu, ka viss ir iespējams, ja Tu kaut ko patiešām vēlies un esi gatavs strādāt.
Nil, Tu biji mūsu labākais skolēns nevis labo atzīmju, bet savas vienkāršās cilvēcības dēļ……
Ir noticis neiespējamais.
Desmitie vakar staigāja gar jūru, puikas stadionā sita bumbu, mēs bijām apjukuši un nelaimīgi.
Tagad mums katram skolā paliek savs stāsts par jums – ļoti personisks un dzīvs…
Lai viegls lidojums…” viņa raksta.

 

 

 

 

 

 

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: