Sinoptiķi iepriecina ar prognozi nedēļas nogalei

11/08/17 8:09 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/Andy Rothwell/CC
Foto:Flickr.com/Andy Rothwell/CC

 

Nedēļas izskaņā Latvijā gaidāms karsts laiks, norāda Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti.

 

Karstums: Piektdien Latvijā laika apstākļus vēl noteica augsta spiediena atzars, līdz ar to diena bija vasarīgi silta, vien dienvidu rajonos jau atkal termometra stabiņš sasniedza +27…+28 grādu atzīmi.

 

 

 

Sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem šodien!

 

Savukārt sestdien Latvijā no dienvidiem ieplūdīs vēl karstāka gaisa masa, tādēļ nakts būs īpaši silta, bet dienā Latvijā gaidāma tveice (karstums) līdz +25…+30 grādiem, centrālajos rajonos pat līdz +32 grādiem.

 

Svētdien šī karstā gaisa masa pārvietosies tālāk uz Krieviju, un mūsu reģionā atkal gaisa temperatūra atgriezīsies jau ierasto +18…+23 grādu robežās.

 

 

 

 

Nokrišņi: Darba nedēļas pēdējā dienā anticiklona ietekmē mākoņi mīsies ar sauli, bet būtiski nokrišņi nav gaidāmi.

 

Arī sestdien nakts aizritēs ar samērā skaidrām debesīm, kas daudzviet ļaus novērot zvaigžņu lietu, bet sestdien no rīta un dienā debesis pakāpeniski aizklās mākoņi, dienas laikā atmosfēras frontei virzoties pāri Latvijai daudzviet gaidāmas pērkona lietusgāzes, vietām tās būs stipras, iespējama arī krusa un brāzmains vējš.

 

Svētdien Latviju no rietumiem šķērsos jau nākamā mākoņu un nokrišņu zona, līdz ar to visā valstī gaidāms īslaicīgs lietus, pērkona negaiss.

 

 

Nākamās nedēļas pirmajā pusē Latvijā līs mazāk, būs saulains un mēreni silts laiks, bet darba nedēļas otrajā pusē īslaicīgi varētu atgriezties siltāks laiks.

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: