Beidzot arī pats mūziķis pielicis punktu nerimstošajām baumām. Viņš apstiprinājis, ka runas par saderināšanos ir patiesas.

 

Lūk, vēl viens pierādījums tam, ka no draudzības līdz mīlestībai ir tikai viens solis. Kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers (24) 7. jūlijā bildinājis savu draudzeni, amerikāņu modeli un TV personību Heiliju Boldvinu (21), aktiera Stefana Boldvina meitu. Abi draudzējušies jau kopš agriem pusaudžu gadiem un no 2015. gada decembra līdz 2016. gada janvārim abus saistīja arī romantiskas saites. Bībers un Boldvina atjaunoja savas romantiskās attiecības šī gada maijā teju uzreiz pēc tam, kad dziedātājs izšķīrās no savas iepriekšējās, par viņa mūža mīlestību dēvētās amerikāņu dziedātājas un aktrises Selēnas Gomezas (25).

 

Runas par Džastina un Heilijas saderināšanos uzvirmoja momentā, jo fani un paparaci bija pamanījuši Boldvinas pirkstā pēkšņi parādījušos milzīgu gredzenu.

Ārzemju medijos šo ziņu apsprieda dažādos veidos, jau steidzot ziņot, ka saderināšanās tiešām notikusi. Bīberam nekas cits neatlika, kā to apstiprināt. Mūziķis to izdarīja ar romantisku atzīšanos savā Instagram profilā.

 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Džastins Bībers raksta:

Džastins Bībers raksta: Biju domājis kādu laiku nogaidīt, pirms kaut ko saku, bet runas ceļo ātri, klausieties skaidri un vienkārši – Heilij, es esmu ļoti iemīlējies visā, kas saistās ar tevi. Esmu apņēmības pilns pavadīt savu dzīvi iepazīstot ikkatru sīkāko tevis daļu, mīlot tevi pacietīgi un maigi. Es apsolu vadīt mūsu ģimeni ar godu un taisnīgumu, ļaujot Jēzum caur viņa Svēto Garu vadīt mūs visā, ko mēs darām un ikvienā lēmumā, ko pieņemam. Mana sirds ir pilnīgi un tikai tava, un tu man vienmēr būsi pirmajā vietā. Tu esi manas dzīves mīla, Heilija Boldvina, un es nevēlētos to pavadīt ne ar vienu citu. Tu mani padari daudz labāku, un mēs lieliski papildinām viens otru. Nevaru sagaidīt labāko savas dzīves laiku. Tas ir jocīgi, jo tagad, esot ar tevi, šķiet, ka visam ir jēga. Tas, kas mani visvairāk sajūsmina, ir tas, ka mans mazais brālis un māsa redzēs vēl vienu veselīgu un stabilu laulību, un lūkosies pēc tādas pašas. Dieva laika noteikšana tiešām burtiski ir perfekta, mēs saderinājāmies septītā mēneša septītajā dienā, cipars septiņi ir garīgās pilnības cipars, tā ir patiesība – iegūglē to! Vai nav interesanti? Starp citu – es to neplānoju, taču jūtos patiešām labi, zinot, ka mūsu nākotne ir droša. Mēs būsim labāki savos 70. Te nu mēs esam! “Tas, kurš atrod sievu, iegūst Dieva labvēlību. Šis būs labvēlīgs gads!”

 

Sabiedrība

Sēru vēsts: Mirusi Latvijas pirmā profesionālā kinoaktrise

  Ar skumjām paziņojam, ka 90.dzīves gadā Aizsaulē devusies brīnišķīgā Liepājas un Valsts Jaunatnes teātra un...

Īrijā bezvēsts pazudušais Ivetas dēls ir atrasts

  Pazudušais pusaudzis svētdienas vakarā sveiks un vesels atrasts Droghedā, ziņo Īrijas latviešu portāls baltic-ireland.ie, atsaucoties...
AP

Dzīvoklī Liepājā piecos no rīta atskan zīdaiņa brēkšana un vīrieša palīgā saucieni

  7.decembrī īsi pirms pieciem no rīta Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to,...

Horoskopi un Testi

flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. decembris

  Pirmā dienas puse var radīt pārmērīgas emocijas un nereālas cerības. Tavs optimisms liks pārvērtēt spējas...
Foto:Flickr.com/Susanne Nilsson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10. – 16. decembris

  Pienākusi decembra otrā pilnā nedēļa. Ielūkosimies zvaigznēs, lai noskaidrotu – kas mūs sagaida turpmākajās septiņas...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. decembris

  Rīts būs labvēlīgs drosmīgai rīcībai un lēmumiem. Tavs enerģijas līmenis būs augsts, kas ļaus ātri...

Mājai un Dārzam

pixbay.com

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies – jaunākā prognoze 7 dienām!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognoze 7 dienām. Arī šonedēļ debesis būs lielākoties mākoņainas...

Nopietni brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdien. Šodien, 08.12.2018., priekšpusdienā un dienas...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu 07.12.2018. Latvijas teritoriju no rietumiem šķērsos plaša...