Šokējoša intervija: “Kā es uz visiem laikiem notievēju par 10kg!!!”

20/10/16 12:46 | Raksta autors : Reklāmraksts

Foto:Stockholmhealth publicitātes attēli
Foto:Stockholmhealth publicitātes attēli

 

“Pēc programmas iziešanas esmu ne tikai ieguvusi sievišķīgu figūru, bet arī regulāri saņemu komplimentus no citiem,” tā pēc notievēšanas programmas beigām stāsta Inga Duplinska (49) no Rīgas.

 

Lasi interviju ar Ingu, kurā viņa atklāj, kā var nomest liekos kilogramus, lai liekais svars nekad neatgrieztos!

 

 

 

– Kāda bija Jūsu iepriekšējā tievēšanas pieredze?

– Pavasarī izmēģināju kaut kādu mistisku diētu, kas izvērsās par murgu gandrīz mēneša garumā. Ievēroju nosacījumus, biju pārgurusi. Trakākais, ka, šādi mokoties un papildus vēl arī sportojot, nebiju zaudējusi nevienu kilogramu. Protams, ka atmetu visam ar roku, jo nebija nekādu ilūziju sagaidīt kaut niecīgus rezultātus.

 

 

– Kāda bija Jūsu motivācija notievēt?

– Jau sen sapņoju atbrīvoties no liekajiem tauciņiem. Bet ziniet, cik grūti saņemties, kad vienreiz jau nekas nav izdevies!? Stokholmas diēta mani uzrunāja ar solīto garantiju, ka rezultāti būs, bet ja neizdosies – dalības maksu varēšu atgūt! Tieši tas arī mani pārliecināja. Zaudēt jau vairs neko nevarēju, ja nu vienīgie liekos kilogramus!

 

 

– Kā uzzinājāt par Stokholmas diētu?

– Kā jau daudzi, par Stokholmas diētu uzzināju internetā. Mani pārsteidza daudzās pozitīvās atsauksmes. Lasīju, ka cilvēki ar šo diētu bija zaudējuši pat 45 kilogramus!! Jā, arī man bija aizdomas, ka tas ir reklāmas triks, bet tagad dzīvē redzu, ka viss notiek pa īstam. Priecājos, ka izlēmu atbrīvoties no liekajiem apaļumiem uz visiem laikiem.

 

 

– Kā notika diētas ievērošana?

– Sākumā mājas lapā aizpildīju vienkāršu testu un jau drīz saņēmu uztura plānu. Diētu uzsāku otrajā dienā. Uztura plāns bija viegli izpildāms – garšīgi ēdieni un nekādu treniņu vai mistisku norādījumu. Pēc pāris dienām sajutos fantastiski, kad uzkāpu uz svariem – biju zaudējusi jau 4 kilogramus! Pat vairākas reizes pārliecinājos, vai svari nemelo (smejas)! Ar lielu iedvesmu turpināju diētu, līdz šobrīd sveru jau 10 kilogramus mazāk!

inga

 

 

– Vai Jūs rekomendētu izmēģināt Stokholmas diētu arī citiem cilvēkiem?

– Kļūstot slaidākai un skaistākai, mainās arī skats uz pasauli. Tagad esmu kļuvusi enerģiskāka un pārliecinātāka par sevi, turklāt saņemu daudz komplimentus no apkārtējiem! Es iesaku nenobīties un pieteikties tagad! Ko tādu Tu vēl nebūsi darījusi! Tavs ķermenis būs Tev pateicīgs!

 

 

Spied šeit – StockholmHealth.lv – un zaudē svaru ātri un veselīgi!

 

StockholmHealth.com piedāvā – atbrīvojies no liekā svara bez treniņiem un badošanās. Turklāt tikai šodien katrs lapas apmeklētājs bez maksas saņems sava testa rezultātus un konsultāciju no notievēšanas speciālista!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: