Šodien vajadzētu rūpīgi pārdomāt katru no apkārtējiem cilvēkiem dzirdēto vārdu. Ticams, ka vārdos varētu būt zemteksti, kam būs īpaša nozīme. Atrisinot šīs mīklas, tu atvieglosi savu dzīvi un spēsi noteikt precīzāk, kam ir taisnība.

 

 

 

Auns

Šodien tu burtiski atteikties apgūt kaut ko jaunu. Tu centīsies pretoties taču prasmīgi spēsi noslēpt spītību, kas tevī ir. Tavam priekšniekam, visticamāk, pat neradīsies nekādas aizdomas par to, ka tu kaut o nedari pēc jaunajām prasībām vai noteikumiem. Tieši pretēji – priekšnieks, ticams, būs pat ļoti apmierināts ar tevis paveikto darbu. Tiesa, tev nevajadzētu pilnībā atteikties no jaunapgūstamām lietām arī nākotnē.

 

 

Vērsis

Ticams, ka šodien tev vajadzēs apdomāt kādu ļoti grūtu un svarīgu jautājumu, kas saistīts ar tavu finansiālo nākotni. Tev ir skaidri jāapzinās, ci daudz esi gatavs ieguldīt savā iespējamajā labklājībā. Esi godīgs pret sevi un nebaidies atzīt pats sev, ka nevēlies strādāt teju augu dienu un augu nakti, lai iegūtu kāroto. Tas ir normāli, ja tev gribas kaut ko mainīt, lai palielinātu savus ienākumus. Bieži ir tā, ka emocionālais komforts ir daudz svarīgāks par naudu.

 

 

Dvīņi

Šodien tev ieteicams vairāk pievērsties pašanalīzei un pašattīstībai. Pārlūko savu CV un apdomā, kas ir tās lietas, ko tev noteikti nepieciešams uzlabot. Šajā gadījumā neprasi palīdzību ne radiniekiem, ne tuviem draugiem. Viss, kas tev ir nepieciešams, ir izveidot sistēmu un rūpīgi sekot tās punktiem, pārvarot slinkumu, apātiju un citus trūkumus.

 

 

 

Vēzis

Šodien tu beidzot uzdrošināsies runāt par tēmām, ko līdz šim biji pieradis pastāvīgi atlikt. Pārvarot kautrību un bailes, varēsi justies tā, it kā būtu veicis nomierinoši lielisku treniņu. Ticams, ka uz vairākiem jautājumiem, tev atbildi sniegs dvēsele, un tas tev ļoti palīdzēs. Iespējams, šodien atklāsi, ka bailes līdz šim bijušas daudzu tavu problēmu cēlonis.

 

 

Lauva

Šodien tev nebūs nekādu lielu izmaiņu ikdienas rutīnas darbos. Tu darīsi visu to, kas jau ierasts kādu mēnesi no vietas. Apkārt tev būs vieni un tie paši cilvēki – draugi, kolēģi. Tev pat šķitīs, ka tu dzirdi vienas un tās pašas frāzes. Tu vari pārtraukt šo rutīnu, viss, kas tev jāizdara – jāpacenšas atrast jaunu hobiju. Tev vajadzētu izmēģināt kādu no sporta veidiem.

 

 

Jaunava

Iespējams, ka šodien tev nāksies izvēlēties, kura cilvēka uzmanības apliecinājumus pieņemt, bet kura ne. Ticams, ka saņemsi vairākas dāvanas, pēc kā tev nāksies pieņemt galīgo lēmumu. Ja tev jāizvēlas romantiskais partneris, vadies pēc tā, ar kuru cilvēku tev ir jaukākas kopīgās atmiņas. Ticams, ka tu sapratīsi, ka šī persona daudz tev ir iemācījusi un, ka jūsu kopīgās intereses un vēlmes ir stipri līdzīgas.

 

 

Svari

Zvaigznes norāda, ka šīs dienas laikā tu vari rēķināties ar laimīgu notikumu pavērsienu, kas saistīts ar biznesu, laulības dzīvi vai kredītsaistībām. Tomēr tev var nākties samierināties ar periodisku svārstīšanos un šaubīšanos. Ļoti ticams, ka šajā dienā no taviem pleciem tiks noņemta smaga krava, tas tā iemesla dēļ, ka tavs partneris vai konkurents beidzot ir gatavs saprātīga kompromisa detaļām.

 

 

Skorpions

Zvaigznes norāda, ka tava uzņēmējdarbības joma vai saikne ar partneri šodien var ievērojami uzlabot savas perspektīvas, pat tad, ja tikai vakar šīs jomas šķita visai blāvas un bezcerīgas. No rīta centies nekoncentrēties un cīnīties par sīkumiem, es drošs, ka pēcpusdienā tas viss jau būs aizmirsies, pagaisis kā nebijis.

 

 

Strēlnieks

Šodien neskatoties uz pastāvību tavās darbībās, ir iespējamas nelielas, neprognozējamas izmaiņas. Tomēr zvaigznes norāda, ka pastāv iespēja sasniegt profesionālus augstumus vai stiprināt savas attiecības, kas ietekmē procesu, lai tu kļūtu veiksmīgs. Ir diezgan iespējams, ka tu jutīsies daudz pārliecinātāks, jutīsies ērtāk, ja būsi kāda pakļautībā, nevis vadību uzņemsies pats.

 

 

Mežāzis

Ja tev nav bail no intensīva darba un dažiem finansiāliem riskiem, šī visnotaļ būs tava diena! Tavi profesionālie, romantiskie un juridiskie jautājumi solās būt veiksmīgi, un tikai reizēm tevi traucēs nelieli, neparedzēti apstākļi.

 

 

 

Ūdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šodien tevi sagaida panākumi smagā darbā un ārkārtas situācijās! Mēģini nepievērst uzmanību nelielām komplikācijām, bet koncentrējies uz to, kas tev šodien patiešām ir nepieciešams. Tev vajadzētu izvairīties no naudas norēķiniem, finanšu darījumiem un manipulācijām ar nekustamo īpašumu!

 

 

Zivis

Tiešs ceļš uz tava partnera sirdi vai auditorijas apbrīnu var šodien tev būt slēgts. Tomēr nezaudē drosmi, meklē apkārtceļus, zvaigznes norāda, ka tu visnotaļ esi spējīgs uz to. Piemēram, tu vari piedāvāt kādam interesantu un ilgtermiņā izdevīgu sadarbības plānu. Nekautrējies izmantot savas mākslinieciskās prasmes reālajā dzīvē.

 

Sabiedrība

Lieliskas ziņas visiem “Maxima” pircējiem

  “Maxima Latvija” samazina cenas līdz pat 48% sadzīves ķīmijas produktiem, turpinot nodrošināt arvien plašāku produktu...

Bērnu tiesību aizstāvji gatavo iesniegumu policijai; vēlas slēgt Kiviča kontu

  Apgriezienus uzņemot mūziķa Andra Kiviča un sabiedrības dāmas Lienes Skulmes skandalozajām attiecībām, kas nemitīgi vērojamas...

Traģēdija naktī risinājusies Saldus pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18.februāra plkst. 6.30 līdz 19.februāra plkst. 6.30, Valsts...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/ Vater_fotografo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi...
Foto:Flickr.com/ Giuseppe Milo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu būt pēc iespējas aktīvākam, iesaistoties dažādos darbos. Šodien vieglāk būs izrādīt...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai – 18. – 24. februāris

  Februāris tuvojas izskaņai. Sliktā ziņa – laiks lido ļoti ātri, taču labā ziņa – tu...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdien tuvākajās stundās gaidāmo laiku. 18.02.2019. tuvākajās...
Photo by Postmans from Pexels

Jau pēc dažām dienām ievērojami mīnusi; tad laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes februāra pēdējai pilnajai nedēļai. Aizvadītajās brīvdienās, Latvijā ieplūstot...
Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Kur sniegs saglabājies, kur tā nav nemaz? Publiskots Latvijas 16. februāra satelītattēls

  Par spīti pēdējo dienu siltajiem laika apstākļiem, lielāko daļu Latvijas teritorijas aizvien klāj sniegs, ziņo...