Tuvojas brīvdienas, daži kļūst nepacietīgi un tas stimulēs negatīvas emocijas. Kāds kļūs dusmīgs un viegli aizkaitināms, citam laukā sprauksies sarkasms. Saglabāsim paškontroli ikvienā situācijā! Kas jādara, lai diena izdotos?

 

 

auns-mil-horAuns

Auniem šodien iespējamas dažādas sadursmes un konfrontācijas. Smaga sāncensība profesionālajā jomā, biznesā, sportā. Karjeras plāni var tikt apdraudēti, tāpēc šodien labāk lieki neizpelnīties vadības dusmas.

 

 

versis-mil-horVērsis

Ja šodien ko centīsieties panākt ar spēku, vien izšķiedīsiet laiku un enerģiju. Pie malas temperamentu, pieejiet lietām ar prātu. Šodien nav ieteicamas medicīniska rakstura procedūras.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodiena prasa pieņemt stingrus un kategoriskus lēmumus, jo atpakaļceļa vairs var nebūt. Mēģiniet izdarīt pareizo izvēli! Kontrolējiet emocijas – ja kāds izvedīs no pacietības, konflikts būs nenovēršams.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien vēzīšiem nevajadzētu pieļaut, ka dusmas, aizvainojums vai greizsirdība ņem virsroku pār veselo saprātu. Ja jums šķitīs, ka jūsu vērtības un uzskati tiek apdraudēti, ilgi mierā nenoturēsities. Tikai mieru!

 

 

lauva-mil-horLauva

Dusmas šodien pavisam noteikti nebūs labākais padomdevējs. Ieradums visu darīt sistemātiski ļaus pārvarēt visus šķēršļus. Koncentrējšanās un rūpīga pieeja ir visam ne tikai ļaus izvairīties no muļķīgām traumām, bet arī dos vēlamo rezultātu un palīdzēs tikt galā ar ikvienu darbiņu.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Strīdi par naudu var bojāt attiecības ar kādu tuvu cilvēku. Dažas Jaunavas reizi par visām reizēm tiks galā ar finansiāla rakstura problēmām. Šodien saglabājiet vēsu prātu, tālredzību, atturību!

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien jums jāsargā savi “Ahilleja papēži”, nelabvēļi ļoti labi zina, kur sāpēs visvairāk. Saglabājiet mieru, nevis šķiediet spēkus nevajadzīgās emocijās. Cik ātri vien iespējams, vajadzētu atrsināt visas sadzīviska rakstura nebūšanas.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Saglabājiet savu “es” pat tad, ja nonāksiet nepatikšanās. Jo vairāk paškontroles, jo ātrāks visu problēmu atrisinājums. Neļaujiet citiem nojaust par savām bailēm! Cilvēki nekavēsies gūt labumu, ja uzzinās jūsu vājās vietas…

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien var pienākt kārtējais pārbaudījums jūsu uzskatam, ka nekas nav neiespējams. Nevajadzētu uzņemties jaunus, nozīmīgus pienākumus. Tā vietā labāk līdz galam paveikt tos darbus, kas palikuši nepabeigti, tādējādi iegūstot sirdsmieru.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Paškontrole palīdzēs gūt peļņu tur, kur citkārt varētu rasties vieni vienīgi zaudējumi. Nevajadzētu koncentrēties uz tūlītējām vajadzībām un vēlmēm – pastāvīgs stress vēl nevienam nav nācis par labu. Dziļi ieelpojiet, sarunāts?

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ar vislielāko atbildību paveiciet pienākumus darbā un mājās. Šodiena var nest pārsteigumu, ka melnais kaķis patiesībā nemaz nav tik melns, kā viņu mālē. Un otrādi. Mēģinājums aizstāvēt savas tiesības gan var piedzīvot neveiksmi.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zivtiņu lielākā problēma šodien būs dabiskā vēlme pēc pārlieku lielas neatkarības. Nerīkojieties neapdomīgi, bet labāk soļojiet pa jau iemītu taku: tas pasargās no neizdošanās. Ja piederat kādai kopienai vai organizācijai (garīgai, militārai, profesionālai), tā kalpos kā vairogs pret ārējo spēku ietekmi. Sargiet sevi!

 

Lielisku un mierpilnu dienu!

Sabiedrība

Ekrānšāviņš

Uzpildot degvielu, kāds Lielvārdes iedzīvotājs piedzīvojis fantastisku veiksmes brīdi

  Kādam Lielvārdes iedzīvotājam degvielas uzpildīšana Ogrē izvērtusies par ļoti veiksmīgu pasākumu, jo Circle K iegādātās...

Trešdiena sākusies ar skumju ziņu no Rīgas

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. janvāra plkst. 6.30 līdz 23. janvāra plkst....
Bezvests.lv

Atrasts Rīgā mīklaini pazudušais Rihards

  21.janvārī pazudušais Rihards Znotiņš ir sazinājies ar māsu un paziņoja, ka ar viņu viss ir...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  No rītā tev var šķist, ka nekas tā īsti neizdodas. Nekrīti izmisumā – situācija drīz...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Šī būs pretrunīga diena, kas nesīs mulsumu, tomēr būs arī pilna brīnišķīgām iespējām! Tikai tavā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

  Tu esi vidusceļā – vai tas ir kāds projekts, pie kā strādā vai lēmums, ko...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku šorīt

  LVĢMC speciālisti brīdina par laika apstākļiem otrdienas rītā un priekšpusdienā. 22.01.2019. no rīta vietām Latvijas centrālajos...

Izplatīts brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz pirmdienu. 20.-21.01.2019. naktī...
Caters News

Nedēļas beigās laiks mainīsies

  Anticiklona ietekmē saglabāsies stabili laika apstākļi - ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, naktis un dienas būs...