Šodien stresa situācijas varētu radīt arī ikdienišķie rutīnas darbi. Šajā dienā būs daudz sīku notikumu, un katrs no tiem paņems daudz spēka, nervu un laika. Tas nozīmē, ka vakarā vajadzētu pievērst lielāku uzmanību atpūtai.

 

 

Auns

Šodien tu palīdzēsi atrisināt vai pat aiztaupīt kāda vecāka gadagājuma cilvēka problēmas. Šī, visticamāk, sieviete sāks tevi uzskatīt teju kā savu bērnu. Viņa sniegs arī tev kādu ļoti vērtīgu padomu. Var pat gadīties, ka šis ieteikums radikāli mainīs tavu dzīvi un, iespējams, nākotnē šo dienu uzskatīsi kā teju jaunas dzīves sākumu. Tev sāksies ļoti lielas pārmaiņas un pēc tam tava dzīve mainīsies uz labo pusi.

 

 

Vērsis

Šo dienu tu pavadīsi, risinot vairākus svarīgus materiālas dabas jautājumus. Var gadīties, ka ģimenē būs grūta dilemma – vai nu ņemt jaunu aizdevumu, vai arī mēģināt uzkrāt lielu summu, ārkārtīgi cieši savelkot jostas. Visticamāk, jūs izvēlēsieties otro variantu, lai gan tas solās būt visai nogurdinošs un ilgs process. Galu galā jūs sapratīsiet, ka tas patiesi būs pareizais variants, nevis vēl kādas spiedošas parādsaistības. No šodienas tu atteiksies no visiem nevajadzīgajiem pirkumiem.

 

 

Dvīņi

Tu šo ceturtdienu pavadīsi darbā. Iespējams, saules stari liks tavām domām novirzīties citur un vēlēties aizmirsties domās par pavasari. Tu vēlēsies izmantot ik mirkli, ko vari pavadīt svaigā gaisā, jo īpaši, ja vari tikt projām no burzmas, no pilsētas kņadas. Iespējams, ja esi pilsētnieks, tevi pārņems vēlme uz kādu laiciņu padzīvot kaut kur ārpus pilsētas, lai varētu atjaunot spēkus un enerģiju svaigā  gaisā un klusumā.

 

 

Vēzis

Šodien tev paredzēts sajust pārsteidzošu romantiku. Iespējams, tavā dzīvē atkal uzradīsies cilvēks, kuru reiz stipri mīlēji. Ticams, ka tavā sirdī uzreiz atausīs agrākās jūtas, un jūs abus pārņems milzu romantikas vilnis, taču šim cilvēkam šajā laikā nāksies pieņemt daudz svarīgu lēmumu. Arī tev nāksies domāt par to, kas ir pareizākais un labākais, taču situācija, visticamāk, attīstīsies jums abiem par labu, ja vien patiesi to vēlēsieties jūs abi.

 

 

Lauva

Ticams, ka šodien tev vienam nāksies pildīt komandas uzdevumus. Iespējams, tas notiks tāpēc, ka lielākā daļa kolēģu tiks nosūtīti veikt kādu sarežģītu projektu ārpus biroja telpām, tāpēc tu paliksi, lai būtu uz vietas un kontrolētu to, kas notiek šeit. Šis pienākums būs tik nogurdinošs, ka, atgriežoties mājās, tu teju sabruksi uz dīvāna, sapņojot par relaksāciju skaistā pludmalē. Par laimi, relaksāciju spēsi rast pat uz sava mājas dīvāna.

 

 

Jaunava

Šodien tev nevajadzētu ar aizdomām raudzīties teju uz visu, kas notiek apkārt un saistīts jo īpaši ar tuvākajiem. Tev vajadzētu saprast un pieņemt, ka ne vienmēr visi izjūt pret tevi kādu nepatiku vai veido intrigas. Lai likvidētu šīs aizdomas, mēģini tu būt pirmais, kurš sazinās. Pajautā, kā šim cilvēkam klājas. Smaidi un saņem smaidu arī atpakaļ. Tad nebūs iemesla nesaskaņām.

 

 

Svari

Šodien tev nevajadzētu uztraukties par svešinieku izjūtām. Nesatraucies, ja tavam jaunajam kolēģim ir jātiek ar uzdevumiem galā pašam, atceries kā bija tev pašam, kad uzsāki strādāt. Ja tev ir pabeigti pašam savi darbi un nav jaunu pienākumu, tikai tad vari būt tas, kurš metas palīgā, pretējā gadījumā, darot labu citam, tu vari saņemt aizrādījumus pats sev.

 

 

Skorpions

Šodien, iespējams, tev vajadzēs mainīt kaut ko, ja ne savā izskatā, tad uzvedībā vai pat domāšanas veidā. Ticams, ka uz to uzstās tavs partneris. Ja tu ietiepsies un par katru cenu centīsies atbildēt, ka attiecībās galvenais ir stabilitāte nevis pārmaiņas, var nākties iesaistīties strīdā. Rezultātā var gadīties, ka tavs partneris sāks palēnām meklēt kādu, kurš nav tik liels stagnāts.

 

 

Strēlnieks

Iespējams, šodien būs jāpakļaujas dažādām situācijām darba vietā. Nāksies uzklausīt dažus jaunus darba apstākļus, ko noteikusi vadība, taču tu un pārējie kolēģi to uzņems ar izbrīnu. Katrs no jums vēlēsies kaut ko iebilst, taču nepieciešams iepriekš apdomāt, kādas varētu būt šīs sacelšanās sekas. Visticamāk, jūsu prasības netiks atbalstītas, atsaucoties uz vairākiem saprotamiem apstākļiem.

 

 

Mežāzis

Šī diena lielā mērā būs saistīta ar tavam privātajām lietām. Iespējams, kāds tev liks saprast un atgādinās, ka aizvien gaida kāda lēmuma pieņemšanu no tevis. Tev nāksies vēl un vēl domāt par šo situāciju, tāpēc vislabāk, lai tu varētu to apdomāt vienatnē. Iespējams, sapratīsi, ka tev patiesībā nekas nav jāizlemj un nevienam nekas nav jāpaskaidro. Un beigu beigās tas var būt pavisam vienkārši – uzticies savai sirdij!

 

 

Ūdensvīrs

Šo dienu tu varēsi pavadīt salīdzinoši mierīgi un bez liela mēroga rezultātiem. Viss, ko tu sasniegsi, būs nelielas uzvaras darba jomā, ko, iespējams, neviens pat nepamanīs, taču pats jutīsi lielāku pārliecību par sevi. Tiesa – nevajadzētu sevi apbalvot bērnišķīgā veidā. Labāk koncentrējies uz to, kas jādara tālāk un prasa lielāku piepūli. Vairā uzmanības vajadzētu pievērst tādām lietām, ko jau vairākkārt esi atlicis uz vēlāku laiku.

 

 

Zivis

Šodien, iespējams, uzzināsi daudz vērtīgas informācijas. Visdrīzāk, tas notiks pēcpusdienā, un tu izlemsi ņemt vērā dažus no draugu ieteikumiem. Praksē apstiprināsies tas, ka šiem cilvēkiem bija taisnība, un tavs pieņemtais lēmums izrādījies pareizs. Šī apziņa ļaus tev izbaudīt mierīgu vakaru un pelnīti atpūsties, veltot laiku tam, kam tu vēlies.

 

 

Skaistu dienu!

Sabiedrība

Portāls: Kivičs pirmdienas vakarā restorānā izsitis oficiantei zobu

  Kā atsaucoties uz aculiecinieku stāstīto vēsta portāls skaties.lv, mūziķis Andris Kivičs pirmdienas vakarā kādā Rīgas...

Pirmdienas nopietnāko satiksmes negadījumu izlase – VIDEO

  Vairāki nopietni satiksmes negadījumi pirmdien notikuši Rīgā. Tā pie veikala SKY uz Jūrmalas šosejas kāds...

6 īpaši šarmantas Eiropas vietas, kur nozust romantikas kārotājiem

Viena no visu laiku vērtīgākajām dāvanām ir kopā būšanas laiks, kuru vislabāk var izjust kaut...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/ Vater_fotografo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi...
Foto:Flickr.com/ Giuseppe Milo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu būt pēc iespējas aktīvākam, iesaistoties dažādos darbos. Šodien vieglāk būs izrādīt...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai – 18. – 24. februāris

  Februāris tuvojas izskaņai. Sliktā ziņa – laiks lido ļoti ātri, taču labā ziņa – tu...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdien tuvākajās stundās gaidāmo laiku. 18.02.2019. tuvākajās...
Photo by Postmans from Pexels

Jau pēc dažām dienām ievērojami mīnusi; tad laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes februāra pēdējai pilnajai nedēļai. Aizvadītajās brīvdienās, Latvijā ieplūstot...
Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Kur sniegs saglabājies, kur tā nav nemaz? Publiskots Latvijas 16. februāra satelītattēls

  Par spīti pēdējo dienu siltajiem laika apstākļiem, lielāko daļu Latvijas teritorijas aizvien klāj sniegs, ziņo...