Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. janvāris

09/01/17 20:28 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Flickr.com/mulan/CC
Foto:Flickr.com/mulan/CC

 

Šodien augošais Mēness ceļos cauri Dvīņu zīmei. Viņi ir ļoti komunikabli un lieliski saprotas ar apkārtējiem, ko nodrošina prasme būt elastīgam un pielāgoties citiem. Lai gan šodien labprāt iesaistīsies sarunās ar daudz un dažādiem cilvēkiem, esi uzmanīgs, jo kāds var izmantot tavu labo dabu.
auns-mil-horAuns

Komunikācijā, salīdzinot ar citu zīmju pārstāvjiem, Auns vienmēr ir īpaši spēcīgs un citiem ir grūti viņu izsist no sliedēm. Tava drosme un enerģija var pat satricināt tos, kuri uzdrošinās stāties tev ceļā. Taču esi piesardzīgs. Ja kādam tomēr izdosies tevi apvest ap stūri, tas var nodarīt lielu postu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Vērsis ir bezgala spītīgs un, pat par spīti Dvīņu ietekmei, nepadosies nevienām grūtībām, ja vien tam nebūs īpaši nozīmīgs iemesls. Dvīņu zvaigznājā esošais Mēness padarīs tevi komunikablāku, bet ne elastīgāku.

 
dvini-mil-horDvīņi

Tā kā Dvīņi nemēdz būt lieli noteicēji, tad tu šodien, visticamāk, izspruksi sveikā un nekļūsi par maldināšanas upuri. Un tomēr, esi piesardzīgs un uzmani to, kas ir padomā tiem, kuri ir tev apkārt.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Vēžus, kā jau smalkjūtīgus cilvēkus, iepriecinās apkārtējo labā attieksme vienam pret otru. Izmanto šīs pozitīvās vibrācijas un velti vairāk laika kopābūšanai ar cilvēkiem, kuri tev ļoti rūp – savu ģimeni. Šodien būsi īpaši komunikabls.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tu šajā dienā būsi savos uzdevumu augstumos. Nezaudē modrību, citādi var nākties piedzīvot vilšanos.  Nebaidies no komunikācijas ar apkārtējiem, tomēr paturi prātā, ka tu esi Lauva.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tu jutīsies komfortabli savā ikdienas rutīnā, tomēr, kas attiecas uz veicamo darbu un tā izpildes laiku, būsi elastīgs.  Piedomā, lai, strādājot kopā ar citiem, tas netraucē pieņemt efektīvus lēmumus.  Neesi pārāk skeptisks pret apkārtējiem – iespējams, ir patiesi vērts viņos ieklausīties.

 

 

svari-mil-horSvari

Apkārtējiem var būt grūtības ar lēmumu pieņemšanu, tādēļ tev vajadzēs uzņemties līdera lomu. Šajā sakarā var nākties saskarties ar dažādiem pārpratumiem, taču, nedaudz palauzot galvu, tos spēsi viegli atrisināt.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev vajadzētu būt īpaši modram. Lai gan ir maza iespēja uzbrukumam vai netiešam aizvainojumam tavā virzienā, esi piesardzīgs no citiem. Vēlams šo dienu pavadīt strādājot vienatnē.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tu mīli piedzīvojumus un brīvības garšu un, lai to izbaudītu, nav nepieciešama kompānija, taču šo dienu, visticamāk, gribēsi pavadīt ar kādu kopā, nevis vienatnē. Lai kur tu ietu un, lai ko tu darītu – paņem kādu sev līdzi.

 
mezazis-mil-horMežāzis

Šajā zvaigznājā dzimušie vairāk par visiem izmantos savā labā planētu stāvokli Dvīņa zīmē. Uzsāc sarunas ar priekšniecību par iespējām uzņemties jaunus pienākumus. Interesējies un nebaidies meklēt veidus, kā attīstīt savu karjeru.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ūdensvīri bieži vien ir ieinteresēti veikt sociālas izmaiņas, taču viņu klupšanas akmens ir nespēja pārliecināt citus par savas idejas lietderību. Izmanto gudri pašreizējo zvaigžņu stāvokli un velti vairāk laika citu cilvēku iepazīšanai, lai vairotu viņu vēlmi tevī ieklausīties un tevi atbalstīt, kad tas būs nepieciešams.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tev būs grūtības pieņemt lēmumus. Var gadīties, ka jutīsies tā, it kā tiktu rauts uz visām pusēm. Izvairies no cilvēkiem, kuri visvairāk spēj tevi ietekmēt. Velti vairāk laika pats savu domu sakārtošanai.

 

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: