Šo dienu vajadzētu pavadīt, darot labus darbus. Sniedz mīlestību, rūpes un laipnību citiem, tad arī tev pašam apkārtējā pasaule šķitīs daudz labāka. Pozitīvā enerģija, kas nāk no tevis, iekļūs teju visā, kam tu pieskarsies, jo labais taču vairo labo, ne tā?

 

Auns

šodien tev jākoncentrējas uz savu ķermeni. Neaizmirsti, ka pavasara sezona nāk ne vien ar siltāku laiku, bet arī ar vīrusiem, tāpēc pievērs uzmanību imunitātes stiprināšanai. Savā obligāto pienākumu sarakstā iekļauj arī vitamīnu uzņemšanu. Mēģini maksimāli palielināt augļu un dārzeņu patēriņu uzturā, aizstājot ar tiem ne tik veselīgas lietas.

 

 

Vērsis

Šodien tev būs grūtības ar koncentrēšanos uz ģimenes lietām, jo, iespējams, būs radušās problēmas ar tuvu draugu. Kad viņš lūgs pēc palīdzības, tu steigsies turp, neraugoties ne uz ko. Tajā pašā laikā ģimenei nāksies atrisināt dažādas mājsaimniecības problēmas bez tavas palīdzības. Kad tu atgriezīsies mājās, tu sapratīsi, ka tava sirdsapziņa ir tīra, un tev ne par ko nav jāuztraucas.

 

 

Dvīņi

Šī diena pakļaus tevi slinkuma un dīkstāves riskam. Ticams, ka šodien nepavisam tu nevēlēsies ne runāt, ne domāt par darbu, pievēršot vairāk uzmanības izklaidei un lietām, kas tevi sajūsmina. Esi uzmanīgs, jo kāds to var pārprast, uzskatot, ka neesi pietiekami atbildīgs. Tev jāizlemj, kā tu rīkosies, kad dzirdēsi šādu kritiku.

 

 

Vēzis

Šodien, iespējams, tu sagaidīsi pārsteiguma vizīti no tāla radinieka. Ticams, ka viņš lūgs no tevis vairākas lietas, taču tu tām nevarēsi piekrist. Rezultātā var gadīties, ka šis cilvēks atstās tavu māju ar lielu aizvainojuma sajūtu. Vēlāk, iespējams, tev nāksies dzirdēt nejaukas lietas, ko šis cilvēks ir sarunājis vai izdarījis tev aiz muguras. Tiesa, tev neatliks nekas cits, kā pieņemt šo faktu kā neizbēgamu.  

 

 

Lauva

Šodien tu detalizēti spēsi likt lietā savas radošās spējas. Tu tās novirzīsi uz savu personīgo projektu, uz ko esi noskaņojies ar lielām cerībām. Ticams, ka šajā vakarā tu meklēsi profesionāļus, kuri varētu palīdzēt tev veicināt šī procesa attīstību. Tu būsi pārsteigts par šī pakalpojuma izmaksām. Taču tu spēsi izdomāt, kā visu atrisināt. 

 

 

Jaunava

Iespējamas nepatikšanas, kas saistītas ar personīgās dzīves telpas sakārtošanu. Ticams, ka tu izplānojis, kā atsvaidzināt interjeru mājās, bet tavs redzējums par jauno izskatu krietni vien atšķirsies no tā, ko un kā domā tavs partneris. Jūs pavadīsiet vairākas stundas, apspriežot to, ko varētu darīt un beigās, visticamāk, būsiet patīkami pārsteigti par rezultātu, pie kā būsiet nonākuši.

 

 

Svari

Šodien būs svarīgi, lai tu neapturētu savu brīvo iztēles lidojumu. Lai tu varētu sasniegt to, ko tu ļoti vēlies, tev ir nepieciešams to rūpīgi apdomāt un izsapņot. Viss, kas tev jādara – jāaizmirst par visām citām lietām un iespējamo neizdošanos, tā vietā izkopt visu, kas rodas tavā iztēlē. Tas ir veids, kā vari radīt ko patiesi ģeniālu.

 

 

Skorpions

šodien varēsi gremdēties patīkamās atmiņās. Šo dienu ieteicams pavadīt projām no mājām kopā ar sev mīļiem cilvēkiem, iespējams, tiem, kuri ir ar tevi kopš bērnības. Ticams, ka runa ir arī par personu, kura bija tava pirmā mīlestība. Iespējams, ka šodien varēsiet visu sākt no sākuma vai arī pirmo reizi, ja šī mīlestība agrāk bijusi tikai no tavas puses. Ja tev šobrīd jau ir partneris, tev vajadzēs viņam godīgi atklāt notikušo un savas sajūtas, lai kādas tās arī būtu.

 

 

Strēlnieks

Iespējams, šodien tu iesaistīsies kādā jaunā lietā. Neatkarīgi no tā, cik vecs tu esi, tu joprojām vēlēsies šo hobiju izmēģināt. Ticams, ka tu atradīsies pusaudžu un ļoti jaunu cilvēku sabiedrībā, kur aizmirsīsi par to, cik tev pašam ir gadu. Šī diena būs kā pasakains ceļojums, kam beidzoties tu būsi radījis sev patīkamas atmiņas. Iespējams, tu sāksi domāt, kā šo lietu attīstīt par savu galveno ienākumu avotu.

 

 

Mežāzis

Šī diena solās būt visai garlaicīga. Tev negribēsies atgriezties atpakaļ realitātē un saprast, ka brīvdienas ir beigušās un atkal sākas jauna darba nedēļa. Tā vietā, lai tu skumtu par to, pievērs uzmanību savām emocijām. Ja tev ir šādas sajūtas, dodoties uz darbu, iespējams, beidzot ir pienācis laiks kaut ko mainīt, lai darītu to, kas tev sagādā vairāk pozitīvu emociju. Ticams, ka jaunas profesijas meklēšana kļūs par tavu galveno domu.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien saņemsi liecības par mīlestību un uzticību. Iespējams, tas notiks tā, ka tavs partneris iztērēs teju visus savus ietaupījumus, lai nopirktu tev kaut ko, kas tev sen jau kārojas. Vēlāk uzzināsi, ka, iespējams, lai sagādātu tev šo pārsteigumu, tavs partneris būs atteicies no kaut kā, ko viņš pats ļoti vēlējies. Novērtē šo soli un liec šim cilvēkam saprast, cik ļoti esi pateicīgs un, cik daudz tev tas nozīmē.

 

 

Zivis

šodien tu, iespējams, būsi pārsteigts pa kāda sena ienaidnieka uzvedību. Viņš būs tas, kurš spers pirmo soli uz jūsu samierināšanās procesu, un tu vienkārši nespēsi reaģēt un atbildēt ar agresiju. Iespējams, jūs abi turpmāk izliksieties, ka jums vienmēr ir bijušas draudzīgas attiecības. Tomēr emocionālā bagāža no tā, kas starp jums noticis, nekad neļaus justies patiesi brīviem un tuviem, jo tu visu laiku zemapziņā atcerēsies, kā šis cilvēks ar tevi iepriekš izrīkojies.

 

 

Lai tev jauka šī diena!

Sabiedrība

Portāls: Kivičs pirmdienas vakarā restorānā izsitis oficiantei zobu

  Kā atsaucoties uz aculiecinieku stāstīto vēsta portāls skaties.lv, mūziķis Andris Kivičs pirmdienas vakarā kādā Rīgas...

Pirmdienas nopietnāko satiksmes negadījumu izlase – VIDEO

  Vairāki nopietni satiksmes negadījumi pirmdien notikuši Rīgā. Tā pie veikala SKY uz Jūrmalas šosejas kāds...

6 īpaši šarmantas Eiropas vietas, kur nozust romantikas kārotājiem

Viena no visu laiku vērtīgākajām dāvanām ir kopā būšanas laiks, kuru vislabāk var izjust kaut...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/ Vater_fotografo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi...
Foto:Flickr.com/ Giuseppe Milo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu būt pēc iespējas aktīvākam, iesaistoties dažādos darbos. Šodien vieglāk būs izrādīt...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai – 18. – 24. februāris

  Februāris tuvojas izskaņai. Sliktā ziņa – laiks lido ļoti ātri, taču labā ziņa – tu...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdien tuvākajās stundās gaidāmo laiku. 18.02.2019. tuvākajās...
Photo by Postmans from Pexels

Jau pēc dažām dienām ievērojami mīnusi; tad laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes februāra pēdējai pilnajai nedēļai. Aizvadītajās brīvdienās, Latvijā ieplūstot...
Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Kur sniegs saglabājies, kur tā nav nemaz? Publiskots Latvijas 16. februāra satelītattēls

  Par spīti pēdējo dienu siltajiem laika apstākļiem, lielāko daļu Latvijas teritorijas aizvien klāj sniegs, ziņo...