Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. oktobris

11/10/17 16:19 | Raksta autors : Brivbridis.lv

Foto:Unsplash.com/Joey Pilgrim/CC
Foto:Unsplash.com/Joey Pilgrim/CC

 

Pārskati savus ieradumus, iespējams, ir tādi, ko nu jau pienācis pēdējais laiks mainīt, tas pavērs jaunas iespējas nākotnē. Aplūko lietas, kam sen neesi pievērsis uzmanību, iespējams, būs kāds pārsteigums.

 

 

Auns

Smejies, cik uziet, esi priecīgs, izbaudi šo mirkli un neļauj nevienam sabojāt tavu labo garastāvokli šodien. Lieliska diena dažādiem piedzīvojumiem. Brauciens uz kādu jaunu vietu var uzjundīt jaunas romantiskas vēsmas. Venēra šobrīd ir lieliskā pozīcijā, lai tu būtu drosmīgs.

 

 

Vērsis

Izmanto šo dienu, lai smeltos iedvesmu no apkārtējām lietām kā arī – lai liktu to lietā. Liec pamatus jaunam projektam, kas, visticamāk, līdz nākamajam gadam pabeigts netiks. Skalā no viens līdz desmit, šī diena tev iezīmējas ar ciparu astoņi. Velc mugurā ko dzeltenu – tas iedvesmos.

 

 

Dvīņi

Meklē laimi sev apkārt. Paveries pēdējās rudens lapās, pievērs uzmanību tam, kas notiek apkārt. Paveries horizontā un apsver tās iespējas, kas drīzumā var prasīt ļoti daudz tavas enerģijas. Nebaidies izteikt skaļi to, ko vēlies.

 

 

 

Vēzis

Esi informēts par mīlestības spēku šodien, Vēzi. Romantikai būs liels spēks un vara pār tevi, taču pakļaujoties tai, izmanto veselo saprātu. Uzmeklē jaunus cilvēkus, ar ko kopā izstrādāt kādu jaunu projektu. Putni šodien būs tavi garīguma vēstneši.

 

 

Lauva

Lieliska diena, lai pabeigtu iesākto projektu. Ja šis slogs kļūst pārlieku smags, jautā palīdzību draugam. Iespējams, kādas jaukas pārmaiņas notiks tavā ģimenes lokā. Esi atvērts un laipns pret jauno. Pievērsies svarīgākajam un nenosodi citu izdarītās izvēles.

 

 

Jaunava

Šodien iespējams pēkšņs emociju sprādziens. Taču neļauj tam virzīt tevi turp, kur pavisam noteikti nevēlējies doties, centies saglabāt savu uzņemto kursu. Neatstāj lietas novārtā, pabeidz iesākto un neļauj nevienam tevi novirzīt uz citām lietām, domām, idejām.

 

 

Svari

Iespējams, šodien tava imunitāte būs vājāka, un kāds vīruss būs paspējis tevī ieperināties, tāpēc labāk laikus ievēro atpūtas režīmu. Ēd veselīgi, lai stiprinātu savu veselību. Rodi laiku, lai pietiekamā daudzumā uzņemtu skābekli – dodies pastaigā. Atpūties, palasi grāmatu. Šīs dienas notikumos nozīmīga loma būs oranžai krāsai.

 

 

Skorpions

Lai gan šodien tu jutīsies emocionāli neaizsargāts, neļauj notikumiem tevi pavisam izsist no līdzsvara. Centies pasargāt sevi no liekiem satraukumiem un stresa. Dažas jaunas ziņas varētu tevi ietekmēt, satraukt. Paļaujies uz savu partneri, izrunājieties un viņš spēs tev palīdzēt.

 

 

Strēlnieks

Šī diena būs dažāda, tā varētu teikt. Tieši tāpēc – koncentrējies uz pozitīvo, jo tikai tā tu spēsi uzveikt negatīvo. Pat tavi mājdzīvnieki zina, ka tu nevari ļaut nekādām nebūšanām nobojāt tavu omu vai pašsajūtu. Ieklausies dabas skaņās, izbaudi tās skaistumu. Esi gatavs kādas senas kļūdas sekām.

 

 

Mežāzis

Šī diena solās būt pārsteigumu pilna. Smelies spēku no skaistām ainavām sev apkārt un atrodi veidu, kur un kā iegūt jaunu devu pozitīvās enerģijas, tas ļoti noderēs. Atrodi laiku, lai sazinātos ar māsām, brāļiem vai citiem tuviem radiniekiem. Pieej visam ar emocijām, taču neļauj tām valdīt pār tevi.

 

 

Ūdensvīrs

Velti laiku tam, lai nedaudz apārstētu sevi, iespējams, šobrīd palīdzēs vienkārša atpūta. Mēģini palūkoties uz savu ikdienu un saprast vai tajā viss ir tā, kā tam jābūt. Tu nekļūsti jaunāks, tas ir normāli, ka ar laiku tu nespēj vairs skriet tā kā agrāk. Brūna krāsa šodien tev palīdzēs.

 

 

Zivis

Pievērs uzmanību radošo prasmju uzlabošanai. Meklē veidus, kā gūt labumu no savām unikālajām spējām. Izbaudi muguras masāžu, ko tev var sniegt kāds cilvēks, kurš par tevi ļoti rūpējas. Neaizmirsti par saviem pienākumiem darbā, neraugoties uz to, ka, iespējams, mājas dzīvē tev jāiesaistās vairāk.

 

 

Lai veicas!

[adrotate banner="3"]

Pievienojies mums arī šajos sociālajos tīklos: