Auns

Šodien būsi pieprasīts savu kolēģu vidū. Katram no viņiem būs nepieciešama tava palīdzība dažādos svarīgos jautājumos. Palīdzot citiem, neaizmirsti par saviem darba pienākumiem. Tu nevarēsi ne vienu citu vainot, kā tikai sevi, ja, kolēģu problēmu dēļ, nepabeigsi laikā savus uzdevumus. Nebaidies pateikt nē kādam no lūgumiem – tā loģiska, nevis savtīga rīcība.

 

 

Vērsis

Šo dienu pavadīsi ar sajūtu, ka brīvdienas vēl nav beigušās. Tu darbā ieradīsies ar kavēšanos, zinot, ka kolēģi par to nebūs visai apmierināti. Ļausi sev gana daudz brīvības, uzvedoties kā cilvēks, kuram aizmugurē ir pamatīgs mūris. Pat, ja tev kāda no augstākstāvošajām personām ir tuvu pazīstama, nav pātīga doma izmantot to savā labā. Pretējā gadījumā pastāv risks iedzīvoties naidīgās attiecībās ar kolēģiem.

 

 

Dvīņi

Šodien loģika nebūs tava stiprākā puse. Ja tā ir vitāli nepieciešama tavam profesionālajam darbam, centies tās vieta izmantot detalizētu katra jautājuma un uzdevuma analīzi. Nejautā palīdzību kolēģiem, cenšoties aizvietot savu loģiku ar viņu. Tavā gadījumā tas nav ieteicams, jo saņemtā atbilde var negatīvi ietekmēt tavus darba rezultātus vai pat novest tos līdz pilnīgai katastrofai.  

 

 

Vēzis

Šodien gūsi panākumus mācīšanās procesā. Sasniegsi vislabākos panākumus visur, kur tev atkal nāksies uzņemties studenta lomu. Privātajā dzīvē gan tik veiksmīgi nevedīsies. Tavs mīļotais cilvēks piekritīs aizmirst par kādu neseno strīdu, ja vien piekritīsi pāris viņa piedāvājumiem. Pastāv iespēja, ka nāksies vērsties pēc padoma pie kāda tuva drauga, jo patstāvīgi nespēsi pieņemt lēmumu.  

 

 

Lauva

Šodien nedrīksti aizmirst par piesardzību. Vēloties nomest svaru, pastāv risks, ka pāršausi pār strīpu. Veselīgu uzturu aizvietosi ar badošanos, savukārt samērīgas fiziskās aktivitātes ar pamatīgu pārslodzi līdz absolūtam spēku izsīkumam. Tikai un vienīgi mērķtiecīgs, samērīgs darbs palīdzēs tev sasniegt kāroto sapni.  Tāpat ieteicams saprast, kas tevi pamudinājis pievērsties svara zaudēšanai. Padomā, vai lieko svaru tiešām vari nosaukt par savu problēmu?

 

 

Jaunava

Jauno darba nedēļu iesāksi ar vairākām raizēm. Aizejot uz darbu, uzzināsi, ka kāds no taviem kolēģiem ir saslimis, kā rezultātā visi viņa pienākumi tiks uzticēti tev. Vakarā būsi pamatīgi noguris no lielās pienākumu nastas un sapņosi par bezrūpīgu atpūtu. Tava ģimene būs saprotoša un, kad atgriezīsies mājās, parūpēsies par to, lai vari baudīt pilnīgu mieru un klusumu.

 

 

Svari

Šodien ieteicams nekritizēt otro pusīti. Lai arī kādas kļūdas viņš būtu pieļāvis, pirms novelt vainu un bērt nosodījumus, centies nomierināties. Uz emocijām balstīta komunikācija palielina risku vienam otru ļoti sāpināt. Šie pāridarījumi tik ātri neaizmirstas, kļūstot par asiņojošām brūcēm sirdī un dvēselē. Dažkārt pat tie kļūst arī par attiecību beigu sākumu. 

 

 

Skorpions

Šodien satuvināsies ar kādu savu jauno kolēģi. Tu pat labprātīgi vēlēsies viņam izstāstīt visas darba vidē valdošās baumas un intrigas. Tā būs pamatīga kļūda, jo cilvēks, kuram to visu izstāstīji, tavas prombūtnes laikā dalīsies šajā informācijā ar visiem pārējiem. Rezultātā katrs no taviem kolēģiem zinās, kurš, kad un ko ir teicis, turklāt vairums nu kā baumu autoru uzskatīs tieši tevi.  

 

 

Strēlnieks

Šodien spēsi atrisināt kādas ilglaicīgas problēmas. Tās ir saistītas ar nesaskaņām attiecībās ar kādu cilvēku, no kura, personīgu iemeslu dēļ, allaž esi centies izvairīties. Šodien apstākļi būs labvēlīgi tam, lai jūs pārrunātu visu notiekošo. Sarunas laikā sapratīsiet, kādi ir jūsu katra iemesli izvairīties no komunikācijas. Lai arī turpmāk jūsu attiecības uzlabosies, par tuviem draugiem, visticamāk, nekad nekļūsiet.

 

 

Mežāzis

Šodien ieteicams gatavoties sensacionālai jūtu atklāšanai. Tavs pielūdzējs darba dienas vidū, kolēģiem klātesot, atzīsies tev savās jūtās. Apkārtējie izliksies neredzam notiekošo, bet tad viens pēc otra steigsies dot tev savus padomus. Vairums mudinās tevi pozitīvi atbildēt uz šo mīlestības apliecinājumu, taču atceries, ka šī ir tā reize, kad lēmums ir jāpieņem tev un nevienam citam.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams neizvairīties no sarežģītu profesionālo uzdevumu veikšanas. Viņi nekur nepazudīs un tu nevari lūgt priekšniecībai tos novirzīt kādam citam kolēģim. Tāda rīcība pamatīgi iedragās tavu profesionālo reputāciju un varēsi uzreiz atvadīties no sapņa par paaugstinājumu vai algas pielikumu. Viss, ko vari darīt, ir sakostiem zobiem cīnīties ar visām grūtībām un sarežģījumiem.

 

 

Zivis

Šodien būsi gatavs doties nelielā, romantiskā piedzīvojumā. Tam iesākums būs meklējams tad, kad par tavu sabiedroto kādā darba uzdevumā tiks nozīmēts ļoti jauks kolēģis. Kopā pavadītās stundas palidos vēja spārniem. Jums izdosies lieliski paveikt savus pienākumus un pa vidu to veikšanai atradīsiet laiku arī flirtam un jokiem. Ja esi sirdī brīvs, šī ir tava iespēja daudzsološām attiecībām. Ja esi aizņemts, tad centies sarunās ar kolēģi neiet tālāk par vienkāršiem, nekaitīgiem un draudzīgiem jokiem.  

 

 

Skaistu dienu!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...