Auns

Šodien būsi pieprasīts savu kolēģu vidū. Katram no viņiem būs nepieciešama tava palīdzība dažādos svarīgos jautājumos. Palīdzot citiem, neaizmirsti par saviem darba pienākumiem. Tu nevarēsi ne vienu citu vainot, kā tikai sevi, ja, kolēģu problēmu dēļ, nepabeigsi laikā savus uzdevumus. Nebaidies pateikt nē kādam no lūgumiem – tā loģiska, nevis savtīga rīcība.

 

 

Vērsis

Šo dienu pavadīsi ar sajūtu, ka brīvdienas vēl nav beigušās. Tu darbā ieradīsies ar kavēšanos, zinot, ka kolēģi par to nebūs visai apmierināti. Ļausi sev gana daudz brīvības, uzvedoties kā cilvēks, kuram aizmugurē ir pamatīgs mūris. Pat, ja tev kāda no augstākstāvošajām personām ir tuvu pazīstama, nav pātīga doma izmantot to savā labā. Pretējā gadījumā pastāv risks iedzīvoties naidīgās attiecībās ar kolēģiem.

 

 

Dvīņi

Šodien loģika nebūs tava stiprākā puse. Ja tā ir vitāli nepieciešama tavam profesionālajam darbam, centies tās vieta izmantot detalizētu katra jautājuma un uzdevuma analīzi. Nejautā palīdzību kolēģiem, cenšoties aizvietot savu loģiku ar viņu. Tavā gadījumā tas nav ieteicams, jo saņemtā atbilde var negatīvi ietekmēt tavus darba rezultātus vai pat novest tos līdz pilnīgai katastrofai.  

 

 

Vēzis

Šodien gūsi panākumus mācīšanās procesā. Sasniegsi vislabākos panākumus visur, kur tev atkal nāksies uzņemties studenta lomu. Privātajā dzīvē gan tik veiksmīgi nevedīsies. Tavs mīļotais cilvēks piekritīs aizmirst par kādu neseno strīdu, ja vien piekritīsi pāris viņa piedāvājumiem. Pastāv iespēja, ka nāksies vērsties pēc padoma pie kāda tuva drauga, jo patstāvīgi nespēsi pieņemt lēmumu.  

 

 

Lauva

Šodien nedrīksti aizmirst par piesardzību. Vēloties nomest svaru, pastāv risks, ka pāršausi pār strīpu. Veselīgu uzturu aizvietosi ar badošanos, savukārt samērīgas fiziskās aktivitātes ar pamatīgu pārslodzi līdz absolūtam spēku izsīkumam. Tikai un vienīgi mērķtiecīgs, samērīgs darbs palīdzēs tev sasniegt kāroto sapni.  Tāpat ieteicams saprast, kas tevi pamudinājis pievērsties svara zaudēšanai. Padomā, vai lieko svaru tiešām vari nosaukt par savu problēmu?

 

 

Jaunava

Jauno darba nedēļu iesāksi ar vairākām raizēm. Aizejot uz darbu, uzzināsi, ka kāds no taviem kolēģiem ir saslimis, kā rezultātā visi viņa pienākumi tiks uzticēti tev. Vakarā būsi pamatīgi noguris no lielās pienākumu nastas un sapņosi par bezrūpīgu atpūtu. Tava ģimene būs saprotoša un, kad atgriezīsies mājās, parūpēsies par to, lai vari baudīt pilnīgu mieru un klusumu.

 

 

Svari

Šodien ieteicams nekritizēt otro pusīti. Lai arī kādas kļūdas viņš būtu pieļāvis, pirms novelt vainu un bērt nosodījumus, centies nomierināties. Uz emocijām balstīta komunikācija palielina risku vienam otru ļoti sāpināt. Šie pāridarījumi tik ātri neaizmirstas, kļūstot par asiņojošām brūcēm sirdī un dvēselē. Dažkārt pat tie kļūst arī par attiecību beigu sākumu. 

 

 

Skorpions

Šodien satuvināsies ar kādu savu jauno kolēģi. Tu pat labprātīgi vēlēsies viņam izstāstīt visas darba vidē valdošās baumas un intrigas. Tā būs pamatīga kļūda, jo cilvēks, kuram to visu izstāstīji, tavas prombūtnes laikā dalīsies šajā informācijā ar visiem pārējiem. Rezultātā katrs no taviem kolēģiem zinās, kurš, kad un ko ir teicis, turklāt vairums nu kā baumu autoru uzskatīs tieši tevi.  

 

 

Strēlnieks

Šodien spēsi atrisināt kādas ilglaicīgas problēmas. Tās ir saistītas ar nesaskaņām attiecībās ar kādu cilvēku, no kura, personīgu iemeslu dēļ, allaž esi centies izvairīties. Šodien apstākļi būs labvēlīgi tam, lai jūs pārrunātu visu notiekošo. Sarunas laikā sapratīsiet, kādi ir jūsu katra iemesli izvairīties no komunikācijas. Lai arī turpmāk jūsu attiecības uzlabosies, par tuviem draugiem, visticamāk, nekad nekļūsiet.

 

 

Mežāzis

Šodien ieteicams gatavoties sensacionālai jūtu atklāšanai. Tavs pielūdzējs darba dienas vidū, kolēģiem klātesot, atzīsies tev savās jūtās. Apkārtējie izliksies neredzam notiekošo, bet tad viens pēc otra steigsies dot tev savus padomus. Vairums mudinās tevi pozitīvi atbildēt uz šo mīlestības apliecinājumu, taču atceries, ka šī ir tā reize, kad lēmums ir jāpieņem tev un nevienam citam.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams neizvairīties no sarežģītu profesionālo uzdevumu veikšanas. Viņi nekur nepazudīs un tu nevari lūgt priekšniecībai tos novirzīt kādam citam kolēģim. Tāda rīcība pamatīgi iedragās tavu profesionālo reputāciju un varēsi uzreiz atvadīties no sapņa par paaugstinājumu vai algas pielikumu. Viss, ko vari darīt, ir sakostiem zobiem cīnīties ar visām grūtībām un sarežģījumiem.

 

 

Zivis

Šodien būsi gatavs doties nelielā, romantiskā piedzīvojumā. Tam iesākums būs meklējams tad, kad par tavu sabiedroto kādā darba uzdevumā tiks nozīmēts ļoti jauks kolēģis. Kopā pavadītās stundas palidos vēja spārniem. Jums izdosies lieliski paveikt savus pienākumus un pa vidu to veikšanai atradīsiet laiku arī flirtam un jokiem. Ja esi sirdī brīvs, šī ir tava iespēja daudzsološām attiecībām. Ja esi aizņemts, tad centies sarunās ar kolēģi neiet tālāk par vienkāršiem, nekaitīgiem un draudzīgiem jokiem.  

 

 

Skaistu dienu!

Sabiedrība

Portāls: Kivičs pirmdienas vakarā restorānā izsitis oficiantei zobu

  Kā atsaucoties uz aculiecinieku stāstīto vēsta portāls skaties.lv, mūziķis Andris Kivičs pirmdienas vakarā kādā Rīgas...

Pirmdienas nopietnāko satiksmes negadījumu izlase – VIDEO

  Vairāki nopietni satiksmes negadījumi pirmdien notikuši Rīgā. Tā pie veikala SKY uz Jūrmalas šosejas kāds...

6 īpaši šarmantas Eiropas vietas, kur nozust romantikas kārotājiem

Viena no visu laiku vērtīgākajām dāvanām ir kopā būšanas laiks, kuru vislabāk var izjust kaut...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/ Vater_fotografo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi...
Foto:Flickr.com/ Giuseppe Milo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu būt pēc iespējas aktīvākam, iesaistoties dažādos darbos. Šodien vieglāk būs izrādīt...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai – 18. – 24. februāris

  Februāris tuvojas izskaņai. Sliktā ziņa – laiks lido ļoti ātri, taču labā ziņa – tu...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdien tuvākajās stundās gaidāmo laiku. 18.02.2019. tuvākajās...
Photo by Postmans from Pexels

Jau pēc dažām dienām ievērojami mīnusi; tad laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes februāra pēdējai pilnajai nedēļai. Aizvadītajās brīvdienās, Latvijā ieplūstot...
Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Kur sniegs saglabājies, kur tā nav nemaz? Publiskots Latvijas 16. februāra satelītattēls

  Par spīti pēdējo dienu siltajiem laika apstākļiem, lielāko daļu Latvijas teritorijas aizvien klāj sniegs, ziņo...