Auns

Šodien būsi enerģijas pilns. Enerģijas būs tik daudz, ka nezināsi, ko ar to iesākt. Lieliski palīdzēt var pievēršanās fiziskajām aktivitātēm, tādēļ atrodi iespēju doties skrējienā vai vienkārši padejo pie mīļākās dziesmas virtuvē. Ja šodien plāno doties ceļojumā, esi gatavs pārsteigumiem tā laikā un izvairies no nevajadzīgu risku uzņemšanās. 

 

 

Vērsis

Šī diena ir tava iespēja pārcelt savas attiecības nākamajā līmenī. Atliek tikai uzturēt komunikāciju un nezaudēt savaldību. Pārrunā ar partneri, kādu tu saskati attiecību nākotni. Iespējams, došanās kopīgā piedzīvojumā varētu stiprināt jūsu abu saikni.  

 

 

Dvīņi

Šodien uzmanības centrā būs tavas attiecības. Kopā ar partneri plānosiet savu nākotni, dalīsieties idejās un plānos par to, ko kopīgi vēlaties sasniegt. Tas palīdzēs rast idejas, kā saglabāt savu kopā būšanu interesantu un piedzīvojumu pilnu ilgtermiņā, kā arī satuvinās jūs abus vēl vairāk.  

 

 

Vēzis

Šodien būsi īpaši jūtīgs, it īpaši tuvāko cilvēku klātbūtnē. Centies sevi piezemēt ar meditācijām vai fiziskajām aktivitātēm, piemēram, jogu. Tā palīdzēs tev atbrīvoties no sakāpinātajām emocijām. Atceries, ka emocionālais disbalanss var negatīvi atsaukties arī uz tavu fizisko labsajūtu.  

 

 

Lauva

Šodien patiesi izbaudīsi komunikāciju ar apkārtējiem un izmantosi katru iespēju iepazīties un nodibināt kontaktus ar jauniem cilvēkiem. Iespējams, kāds pasviedīs tev jaunu ideju vai informāciju, pateicoties kurai mainīsi savus nākotnes plānus. Atsevišķos gadījumos var izveidoties arī aizmetnis romantiskām attiecībām.

 

 

Jaunava

Tavā uzmanības lokā galvenokārt būs mājas un ģimene. Dosies jaunu ideju un kontaktu medībās, kas sniegs gaidītos rezultātus. Uzzināsi ko jaunu par saviem senčiem, kas ļaus tev paraudzīties uz lietām no pavisam cita skatu punkta, kā arī stiprinās piederības sajūtu dzimtai.

 

 

Svari

Šodien nonāksi argumentu ielenkumā, it īpaši atrodoties draugu vai tuvinieku kompānijā. Lai gan vēlēsies uzreiz meklēt veidu, kā atgriezt mieru un harmoniju savstarpējās attiecībās, ilgtermiņā noderīgāk var izrādīties vienkārši atkāpties soli malā un ļaut, lai visi pasaka, kas sakāms un atbrīvojas no uzkrātās spriedzes. Pēc tam tu vari nākt klajā ar savu piedāvājumu, kā labāk salīgt mieru.

 

 

Skorpions

Šajā dienā tev apkārt virmos spēcīgas enerģijas un tu varēsi likt tās likt lietā savā darbā, kā arī ambiciozo mērķu sasniegšanā. Nāksies smagi strādāt un koncentrēties, tādēļ izmanto savu iekšējo spēku un ļauj tam virzīt tevi uz priekšu. Tavas emocijas un jūtas būs tava degviela.

 

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams ļauties aizraujošiem piedzīvojumiem. Gaidāmas jaunas, noderīgas iepazīšanās ar citiem cilvēkiem, kuras atsevišķos gadījumos var šķist pat liktenīgas un kaut kādā veidā atstās ietekmi uz tavu nākotni un dzīvi kopumā. Uzticies Visumam un pats sev!

 

 

Mežāzis

Šodien būsi intensīvu enerģiju ieskauts un vēlēsies nedaudz izbēgt no šī emociju virpuļa, lai spētu sagremot apkārt notiekošo. Kamēr vien izvairīsies no pārmērīgi uzmācīgas līdera lomas uzņemšanās, šīs enerģijas var palīdzēt tev veiksmīgi sasniegt savus mērķus. Rezultāti nebūs redzami uzreiz, taču spēsi tiem krietni pietuvoties.

 

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi laimīgi iekārtojies savā komforta zonā un strādāsi pie sabiedrībai nozīmīgu plānu realizēšanas kopā ar līdzīgi domājošiem kolēģiem un draugiem. Visi kopā meklēsiet iespēju lielām, varbūt pat radikālām pārmaiņām, ar kuru palīdzību palīdzēt citiem cilvēkiem. Nebaidies ļaut sev mazliet uzmirdzēt un neaizmirsti arī par saviem individuālajiem mērķiem.

 

 

Zivis

Šodien jutīsies nedaudz apjucis karjeras jomā. Iespējams, uzsāksi meklēt citu, tavuprāt jēgpilnāku nodarbošanos, kas sniegtu daudz vairāk kā tikai materiālo nodrošinājumu. Uzmanies no iespējamām ļaunprātībām un paļaujies uz savu intuīciju. Kamēr vien iekšējā sajūta saka, ka viss ir kārtībā, ļaujies lielu sapņu sapņošanai!

 

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

Ādažu pusē skaļi skan TV un saimniece durvis neatver: Piepildās kaimiņu ļaunākās aizdomas

  Vēlā vakara stundā dzīvoklī ļoti skaļi strādā televizors, bet uz zvaniem un klauvējieniem saimniece neatbild...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

Nepatīkami jaunumi gaida “Elektrum” klientus

  Nepatīkami jaunumi gaida “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientus. No jaunā gada mājsaimniecībām būs rēķinu pieaugums. Uzņēmumā...

Bez mammas paliek 5 bērnu ģimene pierobežā: “Palīdzēsim viens otram” brīvprātīgajiem mājās paveras negaidīts skats

  Labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" regulāri apciemo nelaimē nonākušas ģimenes visā Latvijā, sniedzot praktisku palīdzību....

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. novembris

  Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes,...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...