Auns

Šodien būsi dzīvības, enerģijas pilns un gatavs rīkoties, uzsākt jaunus projektus. Centies nerīkoties pārsteidzīgi un septiņreiz nomēri, pirms nogriez. Pārdomā, kā tas ietekmēs tevi ilgtermiņā. Tu mēdz uzsākt vairāk lietu, nekā pabeigt, tādēļ ieteicams jau sākumā pārliecināties, vai tev pietiks laika un resursu tikt galā ar to, ko esi uzņēmies.

 

 

Vērsis

Šodien ilgosies pēc atpūtas brīvā dabā, pastaigas ar basām kājām un sava iekšējā es atkal atrašanas. Ieklausies, ko saka tava intuīcija un atrodi laiku ieklausīties savā sirdsbalsī, lai saprastu, kādas ir tavas patiesās domas un emocijas. Ļauj savam iekšējam spēkam un viedumam vadīt tevi cauri šai dienai!

 

 

Dvīņi

Piemērota diena, lai nostiprinātu savstarpējo saikni ar apkārtējiem. Pārrunājiet savas sajūtas un emocijas. Palīdziet viens otram atbrīvoties no dažādām negācijām un rast risinājumu esošajām problēmām. Uzlabojiet atmosfēru un noskaņojumu ar jokiem un smieklīgām piezīmēm.

 

 

Vēzis

Šodien sajutīsi, ka apkārt valdošās enerģijas ir spēcīgākas par tevi un neko no notiekošā nespēj kontrolēt.  Ja tavas raizes ir saistītas ar karjeras jautājumiem – šī ir iespēja beidzot ļauties savam iekšējam aicinājumam. Nebaidies iet to ceļu, pa kuru iet izvēlas vien retais. Klausi savai intuīcijai.

 

 

Lauva

Šodien apcerēsi savas dzīves jēgu un to, kur tevi aizvedīs šobrīd ietais dzīves ceļš. Labvēlīgs laiks, lai realizētu savus kārotos mērķus un uzsāktu spert pirmos soļus pretī kaut kam pavisam jaunam. Ja emocijas ņem virsroku – izjūti tās, atlaid un atbrīvo vietu jaunām vēsmām savā dzīvē.

 

 

Jaunava

Šodien uzmanība būs fokusēta uz tavām romantiskajām un intīmajām attiecībām. Pārrunā ar savu partneri visu, kas tevi uztrauc vai nomāc, esi atklāts. Lai gan dažkārt var būt grūti runāt par atsevišķām tēmām, ilgtermiņā šī saruna tikai stiprinās jūsu abpusējo saikni.

 

 

Svari

Šo dienu pavadīsi, atrodoties savā komforta zonā. Vēlēsies pavadīt vairāk laika ar savu partneri un citiem tuviem, mīļiem cilvēkiem, ar kuriem dalīsieties mīlestībā. Raugi, lai abpusēji tiktu uzklausītas katra vēlmes un vajadzības, kā arī ik vienu apmierina savstarpēji rastie kompromisi.

 

 

Skorpions

Šodien nemieru var radīt veselības problēmas, tādēļ pievērs vērību savai pašsajūtai un pārliecinies, vai nav nepieciešama ārsta konsultācija. Atceries, ka labas veselības pamatā ir prāta un gara būšana līdzsvarā un harmonijā, tādēļ labsajūtas uzlabošanu vienmēr sāc ar domu sakārtošanu.  

 

 

Strēlnieks

Šodien būsi komunikablā un radošā noskaņojumā. Skaidrāk un precīzāk kā ierasts spēsi izteikt savu viedokli, domas un idejas. Ja nākas saskarties ar sarežģījumiem, centies neļaut vaļu emocijām un mierīgi palūkojies uz situāciju no malas. Iespējams, ir kādas vecas rētas, kurām neesi ar laiku ļāvis līdz galam sadzīt.

 

 

Mežāzis

Šīs dienas fokusā būs ģimene, mājas un drošības sajūta tajās. Piemērota diena dažādu, ar mājām un ģimeni saistītu jautājumu atrisināšanai. Atceries, ka drošība nav tikai un vienīgi materiāla vērtība, un ir svarīgi justies arī emocionāli droši vienam ar otru un visiem kopā.

 

 

Ūdensvīrs

Labvēlīga diena ideju ģenerēšanai un prezentēšanai. Pievērs uzmanību, lai komunikācijā ar citiem esi gana tiešs, ja vēlies būt drošs, ka apkārtējie uztver tevis sniegto informāciju pareizi. Tas mazliet palīdzēs pabarot arī tavu iekšējo, autoritāti mīlošo personību, tādēļ centies būt ieturēts, nevis valdonīgs.

 

 

Zivis

Šodien mieru neliks dažādi ar drošību saistīti jautājumi, kuri var sagādāt arī pamatīgu apjukumu un mulsumu. Atceries, ka drošība ir kas vairāk, kā materiāla vērtība un iekšējā – emocionālā drošība ir tikpat svarīga, kā fiziski izjūtama drošība. Koncentrē savas emocijas un sajūtas sevis tālākā attīstībā.  

 

 

Lai jauka diena!

 

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...