Beidzot cilvēki sāks saprast, ka Ziemassvētki ir jau tepat, tepat aiz stūra. Arī tu vari vairāk pievērsties svētku noskaņas radīšanai – iegādājies un/vai sapako dāvanas, sarūpē eglīti, iemācies jaunu pantiņu vai vēl ko citu svētku garā.

 

Auns

Šodien tev atkārtoti vajadzēs izvērtēt savu attieksmi pret biznesa partneri vai kādu darba kolēģi. Iespējams, tev būs aizdomas, ka šis cilvēks dara kaut ko ne visai godprātīgā vaidā, un, visticamāk, tev patiesi būs taisnība. Var gadīties, ka persona, kura būs apsolījusi tev palīdzēt kāda projekta izstrādē, pēkšņi lauzīs savu solījumu un pat rīkosies negodīgi. Pirms pārtrauc visus ar viņu saistītos līgumus, konsultējies ar juristu, lai uzzinātu vai tas nekaitēs tev nekādā veidā.

 

 

 

Vērsis

Vēršiem šī diena šķitīs bezgala gara. Tu apgūsi ko jaunu, bet tas nenāksies grūti, ja skolotājs būs labs. Ja tevi kāds steidzinās, gala rezultāts nebūs gluži tāds, kā cerēts. Nebaidies lūgt palīdzību talantīgākiem kolēģiem.

 

 

 

Dvīņi

Dvīņi šo dienu pavadīs romantiskā gaisotnē. Iespējams, pēc dienas darbiem tu pēkšņi attapsies burvīgā randiņā, kuru organizējis tavs partneris vai kāds, kurš par tādu vēlētos kļūt. Vakars būs tik burvīgs, ka Dvīnis būs gatavs uz visu.

 

 

 

Vēzis

Šodien Vēžus sagaida daudz prieku un daudz aizrautības. Vienlaikus centies nepieļaut situācijas, kad kāds asāks vārds kā dzirkstele iesprūk sausā sienā, izraisot karstus strīdus, kas var beigties pat ar attiecību sabojāšanu. Tomēr uzreiz pēc atgriešanās mājās visas nepatīkamās sajūtas būs kā ar roku atņemtas. Tavs mīļotais cilvēks parūpēsies, lai vakars būtu fantastisks un smaids no tavas sejas nepazustu.

 

 

 

Lauva

Lauvas piedzīvos neaizmirstami iedvesmas vilni, kas varētu palīdzēt beidzot pabeigt kādu sen iesāktu darbiņu vai pat mākslas šedevru. Ja radošā iedvesma piemeklē tevi, centies to izmantot iespējami labākajā veidā. Izrotā māju svētkiem, tiec pie eglītes vai radi pašizgatavotas dāvanas saviem mīļajiem.

 

 

 

Jaunava

Jaunavām būs laba iespēja tikt pie papildu ienākumiem, esi vērīgs. Īpaši tas attiecas uz tiem, kuri nesen sākuši uzņēmējdarbību – pirmā peļņa ir tepat. Iespējams, prātīgāk gan būtu to investēt atpakaļ uzņēmumā.

 

 

 

 

Svari

Nepievērs uzmanību svešu cilvēku kritikai, kuru viedoklis tev patiesībā neko nenozīmē. Ļaudis, kas tevi nepazīst, nevar objektīvi tevi novērtēt. Ņem to vērā un nemēģini par katru cenu pierādīt, ka esi labāks kā viņi domā. Tā vietā vienkārši pārtrauc komunicēt ar šādiem cilvēkiem. Labāk sazinies ar kādu, kurš tevi novērtēs.

 

 

 

Skorpions

Šodien Skorpioniem nav ieteicams uzticēties savai intuīcijai. Tas novedīs pie pilnīga kraha, ja, piemēram, kādu sarežģītu finanšu jautājumu risināsi, paļaujoties vienīgi uz savu nojautu. Arī privātajā dzīvē intuīcija, diemžēl, var pievilt. Ja esi noraizējies par sava partnera pēdējā laika uzvedību, nepaļaujies tikai uz sajūtām, uzdod tiešus jautājumus.

 

 

 

 

Strēlnieks

Šodien Strēlniekiem jāizvairās no nevajadzīgiem pirkumiem. Viss, kas nav “ļoti nepieciešams” sarakstā, tavas ģimenes budžetam var kļūt par nepanesamu slogu. Turklāt ar impulsīviem pirkumiem vari pamatīgi sadusmot savu partneri. Labāk koncentrējies uz nemateriāla rakstura izklaidēm.

 

 

 

Mežāzis

Šodien Mežāži pratīs atrast savu pieeju ikvienam, pat vissarežģītākā rakstura īpašniekam. Tajā var palīdzēt arī internetā atrodama informācija par psiholoģiju. Nav izslēgts, ka šie panākumi tevi tā iedvesmos, ka nolemsi šim tematam pievērsties rūpīgāk. Pastāv iespēja, ka ne tikai iegūsi jaunas zināšanas, bet arī jaunas pazīšanās un, kas zina, pat otru pusīti…

 

 

 

Ūdensvīrs

Šīs zīmes pārstāvji šodien visu uzņems ar filozofisku mieru. Tas palīdzēs nezaudēt galvu pat situācijās, kurās citi tuvojas nervu sabrukumam. Ir pēdējais brīdis sagādāt svētku dāvanas, ja tas vēl nav izdarīts, turklāt daudzi Ūdensvīri šodien atcerēsies, ka jāgādā arī eglīte. Uz priekšu!

 

 

 

Zivis

Diena paies kāda jauka un pievilcīga cilvēka sabiedrībā. Ja jums jau ir partneris, patiešām pacentieties nomākt savas sajūtas pret šo satikto personu, lai gan tas var nenākties viegli. Savukārt, ja esat viens un gatavs attiecībām, nebremzējiet ne mirkli! Kamēr atrodies šī brīnišķīgā cilvēka sabiedrībā, mēģini maksimāli daudz noskaidrot, lai saprastu – būs īstais vai nē.

 

 

 

Jauku un prieka piepildītu dienu!

 

Sabiedrība

Ādažu pusē skaļi skan TV un saimniece durvis neatver: Piepildās kaimiņu ļaunākās aizdomas

  Vēlā vakara stundā dzīvoklī ļoti skaļi strādā televizors, bet uz zvaniem un klauvējieniem saimniece neatbild...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

Nepatīkami jaunumi gaida “Elektrum” klientus

  Nepatīkami jaunumi gaida “Latvenergo” zīmola “Elektrum” klientus. No jaunā gada mājsaimniecībām būs rēķinu pieaugums. Uzņēmumā...

Bez mammas paliek 5 bērnu ģimene pierobežā: “Palīdzēsim viens otram” brīvprātīgajiem mājās paveras negaidīts skats

  Labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" regulāri apciemo nelaimē nonākušas ģimenes visā Latvijā, sniedzot praktisku palīdzību....

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. novembris

  Šodien planētu stāvoklis var radīt nereālas cerības un gaidas. Iespējams, būs grūti noteikt svarīgākās prioritātes,...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...