Šī diena būs piemērota dažādiem svarīgiem notikumiem un lietām, kas kaut kādu iemeslu dēļ vairākkārt tikušas atliktas uz vēlāku laiku. visticamāk, tas nenogurdinās un nebiedēs šodien, jo enerģijas būt pietiekami.

 

 

Auns

Šī tev būs visai pasīva diena. Ja nevēlies nepatikšanas vai sarežģījumus, šodien labāk pievērsies mājas tīrīšanai vai līdzīgām lietām, nevis iesaisties svarīgās lietās. Iespējams, nebūs iespējams vienkārši nolikt malā savus pienākumus, tāpēc, ja ko dari, esi uzmanīgs un koncentrējies, lai nepieļautu nevajadzīgas neuzmanības kļūdas.

 

 

Vērsis

Šodien vairāk uzmanības jāpievērš savai veselībai un jāuzmanās no saaukstēšanās. Neskrien laukā nepiemērotā apģērbā. Pirms kaut kur domā, vispirms domā par sevi un par savu veselību. Iespējams, skaistumu nāksies upurēt veselības labā, taču neraizējies par to, ko domās citi. Vakarā sasildies ar karstu tēju un vannu, ja iespējams.

 

 

Dvīņi

Šodien tu, iespējams, piesaistīsi lielu interesei no svešiniekiem. Iespējams, kāds tevi uzrunās sociālajos tīklos un uzrunās virtuāli. Ja tu nealksti pēc šīs iepazīšanās, uzreiz par to informē otru cilvēku un jo īpaši gadījumā, ja tev jau pašlai ir partneris. Esi godīgs pret sevi un otru personu un neiesaisties attiecību trijstūrī.

 

 

Vēzis

Šodien varēsi daudz ko mainīt savās attiecībās, jo īpaši, ja esi precējies. Beigu beigās jutīsies noguris gan garīgi, gan fiziski, taču sapratīsiet, ka turpmāk ģimenē pienākumi jāsadala līdzvērtīgi. Tavs partneris, visticamāk, piekritīs šai nostājai, taču šovakar var nākties dažādas lietas tomēr risināt atsevšķi. Lai nu kā, uzmanies, lai savu vēlmju dēļ neaizvainotu otru.

 

 

Lauva

Lauva šai dienai piešķirs pilnu emoconālo relaksāciju. Darbā, visticamāk, beidzot tiks atzīta tava autoritāte un apbrīnota nepārspējamā pieredze. Kad būsi mājās, iespējams, tevi apciemos kāds vecāka gadagājuma radinieks. Šī mūžīgi neapmierinātā persona šodien, dīvaini, bet būs pārsteidzoši jauka un izturēsies pret tevi ar cieņu. Sarunas laikā izrādīsies, ka viņš dzirdējis par taviem panākumiem un lepojas.

 

 

Jaunava

Šodien, lai paustu savu nostāju, tev nevajadzēs meklēt pēc vārda kabatā. Ar saviem vārdiem ātri spēsi ietekmēt savu sarunu biedru sev vēlamā virzienā. Iespējams, tev būs vajadzīgs palīgs kādā konkrētā darbībā vai jautājumā, un tu lieliski spēsi šo cilvēku sev sarunāt par sabiedroto. Vēlāk gan nevajadzētu aizmirst viņam pateikties.

 

 

Svari

Šodien būs piemērota diena, lai atsvaidzinātu sava mājokļa interjeru. Visticamāk, tev palīdzēs draugs, kurš tevi burtiski ar vilkšanu aizvilks uz mēbeļu veikalu. Taču – labs ir tas darbiņš, kas padarīts. Vakaru varēsiet pavadīt brīvākā gaisotnē, piemēram, malkojot kafiju kafejnīcā un ļaujoties jaukām sarunām. Iespējams, izdomāsiet arī rīcības plānu, kā kļūt laimīgākiem.

 

 

Skorpions

Šodien tev nav ieteicams dot lielus solījumus. Vislabāk nesoli nevienam neko, kā arī nekļūsti pārlieku lepns. Savus mērķus spēsis sasniegt daudz ātrāk, ja visu dienu domāsi par savi un rūpēsies par harmonijas uzturēšanu. Nebaidies jokot, jo tas spēs uzlabot tavu garastāvokli, kā arī piesaistīs tev to cilvēku uzmanību, kuri ar humoru ir uz „tu”.

 

 

Strēlnieks

Šodien tev būs grūtības pretoties dažādiem spēcīgiem kādinājumiem. Iepsējams, ieraudzīsi ko ļoti kārdināšu kāda veikala skatlogā. Ja tu iegādāsies šo lietu, rēķinies, ka, iespējams, kāds no taviem ģimenes locekļiem var kļūt ļoti dusmīgs par to, ka esi iztērējis lielu summu šādai lietai. Tomēr citi ģimenes locekļi, visticamāk, tevi atbalstīs.

 

 

Mežāzis

Šodien tev, visticamāk, būs daudz dažādu pienākumu. Tev nāksies pavadīt vairākas stundas, lai novērstu nepilnības pašreizējā darba uzdevumā. Tās, visticamāk, būs radušās neuzmanības dēļ. Tas tev radīs priekšstatu par to, ka, veicot svarīgus projektus, nedrīkst steigties. Šī diena tevi ārkārtīgi nogurdinās, tāpēc, visticamāk, ātri dosies pie miera.

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ši dienu varēs pavadīt ļoti aktīi. Varēsi pabeigt savu pašreizējo darba projektu, iespējams, jau pirms pusdienlaika, kas ļaus ātrāk pievērsties kam jaunam. Visticamāk, jaunās darbības kļūs par ievadu jaunai dzīvei, precīzāk sakot, par atslēgu uz karjeras izaugsmes durvīm. Var gadīties, ka tas būs iemesls, kāpēc mājās atgriezīsies vēlāk nekā paredzēts. Vari jau iepriekš sagatavot atbildes uz jautājumu: „Kāpēc esi tik vēlu?”

 

 

Zivis

Šodien būs piemērota diena, lai sazinātos ar kādu no saviem skolas laika draugiem. Iespējams, šī persona spēs tev palīdzēt vairāk nekā kāds cits šajā brīdī, novēršot kādu birokrātisku kavēšanos. Tiesa, ja sazinies ar šo cilvēku, vispirms apjautājies par viņu pašu, nevis uzreiz lūdz palīdzību. Kad būsi saņēmis nepieciešamo palīdzību, neaizmirsti pateikties.

 

 

Jauku dienu!

Sabiedrība

Palīdziet! 40 gadus vecais dvīņu puiku tētis Didzis nonācis nelaimē

  Didzim no Rīgas ir 40 gadi. Pirms nepilniem 3 gadiem ģimenē piedzima dvīņu puikas. Taču,...

Pircēja piedzīvo neizmērojamu kaunu “Mēness aptiekā”

  “Sveicināti, labprāt uzzinātu skaidrojumu, kādēļ Mēness aptiekas ir izvēlējušās tik lielus ekrānus, uz kuriem pircējam...
pixabay.com

Sirmgalvis Rīgā dārgi samaksā par savu labo sirdi

  Kādā Pārdaugavas namu pagalmā vīrietis 84 gadus vecam paziņam nolaupījis naudu, vēsta Valsts policija. Šo trešdien,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. novembris

  Šī diena būs ļoti piemērota dažādu pārdomātu lēmumu pieņemšanai. Tev būs vairāk iniciatīvas, un tām...
Foto:Flickr.com/IVAN 63 /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. novembris

  Pirmajā dienas pusē var vairoties tava aktivitāte un optimisms. Esi pacietīgs un klausi savai sirds...
texturepalace.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. novembris

  Lielākā daļa cilvēku šodien būs ziņkārīgi un sabiedriski, tieši tāpēc būs vieglāk atrast kopīgu valodu...

Mājai un Dārzam

hdwallpapers.cat

Simtgades svētkos neliels lietus, bet nākamajā nedēļā daudzviet jau -5 grādi

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...
Vilis Bukšs

Dabas laika zīmju vērotājs Bukšs pirms Latvijas simtgades piedzīvojis lielu sarūgtinājumu

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā neslēpj sarūgtinājumu par kādu...