Venēra ir atbildīga par mākslu un skaistumu, un šodien tā ir tādā stāvoklī, lai iedvesmotu tavus radošos centienus. Velti laiku, lai izveidotu kaut ko jaunu. Laba iespēja apgūt jaunas radošās prasmes. Izmanto savu enerģiju, lai panāktu to, ko vēlies.

 

 

Auns

Iespējams, šodien tev būs sajūta, it kā tu vēlētos kaut ko iznīcināt. Neizturies negatīvi pret cilvēkiem, kuri ir tev apkārt, uzmanies no negatīvas rīcības, nerīkojies mirkļa iespaidā. Kāds no tavas pagātnes varētu sākt izrādīt interesi par tevi un sniegt interesantu izaicinājumu.

 

 

Vērsis

Šodien ir desmit no desmit, Vērsi! Izmanto to! Pēdējā laikā esi ļoti smagi strādājis. Beidzot velti laiku sev, velti laiku atpūtai un tam, lai tu gūtu mieru, pabūtu vienatnē. Lai arī šodien tev ļoti nepieciešams miers, neaizmirsti par darāmajām lietām kaut vai tādā mērā, lai saplānotu tās uz rītdienu. Tava iedvesma būs pērles.

 

 

Dvīņi

Šodien, iespējams, beidzot sajutīsi līdzsvara un harmonijas sajaukumu vai vismaz ko tam līdzīgu. Izbaudi to, kamēr vari. Mēness šodien, iespējams, tevi nostādīs pretī tavai enerģijai, tāpēc nepārdzīvo, ja pašlaik ir sajūta, ka nevēlies uzņemties jaunus izaicinājumus.

 

 

Vēzis

Tev ir vajadzīga brīva diena un ne tikai brīva no darba. Mēģini atbrīvoties no visām tām balsīm, jautājumiem, idejām, kas pēdējā laikā neatlaidīgi maisās pa tavu galvu. Mēģini kaut uz brīdi, bet mazliet distancēties no ārpasaules. Šī būs lieliska diena, ja vien ik pa laikam spēsi atrast vietu, kur pabūt klusumā.

 

 

Lauva

Tevī ir kāre pēc jaunām lietām un iespējām. Nu tu to spēsi atrast vietās un lietās, kur it kā reiz jau meklēji, bet bez panākumiem. Pienācis laiks apsvērt iespēju izmēģināt jaunu hobiju vai doties uz kādu jaunu nodarbību. Iespējams, pie apvāršņa parādīsies jauns romantiska rakstura personāžs.

 

 

Jaunava

Neatliec uz rītdienu to, ko vari izdarīt šodien. Ļoti daudzās situācijās dzīve ir kā vienvirziena biļete un otras iespējas tev var arī nebūt, tāpēc nopietni izvērtē visu, ko un kā dari. Lai arī pēdējā laikā esi sajuties iztukšots, tomēr tava dzīve ir pilna sirsnības un labestības. Paļaujies uz kādu vecāku cilvēku.

 

 

Svari

Tas, kā šodien izkārtojušās planētas, var izsist tevi no līdzsvara, taču arī šis diskomforts var palīdzēt veicināt tavu izaugsmi. Meklē jaunus veidus, kā atrisināt vecas problēmas. Rubīns būs tavs spēka avots, jo tas tiek saistīts ar autoritāti. Iespējams, kas piemirsts ļaus gūt panākumus tagad.

 

 

Skorpions

Šodien izmanto salviju. Jau izsenis tā tiek saistīta ar gudrību un šajās dienās tev būs īpaši noderīga. Meklē iespējas atrisināt problēmas, kas tev traucē. Ja jūties neomā, dodies ārā – staigā un elpo svaigu gaisu, mēģini izelpot to, kas tevi satrauc. Tas dos tev enerģiju un palīdzēs nomierināties.

 

 

Strēlnieks

Pieņem jaunas perspektīvas dažādās lietās. Iespējams, pēdējā laikā esi iestrēdzis kādā vietā vai lietā, tāpēc vajadzētu paskatīties apkārt no cita skata punkta. Mūzikai būs ļoti liela nozīme, tā tevi teju vadīs un uzmundrinās. Lieliska diena, lai vilktu mugurā ko sarkanu un gūtu no tā iedvesmu.

 

 

Mežāzis

Tev nepieciešams laiks, lai pārdomātu savus nesenos panākumus un apzinātos, kas pie tiem noveda. Dažreiz labākās lietas nāk mazākos apjomos. Kaut kas negaidīti var pievērst tavu uzmanību. Tava spēka garšviela šodien būs kurkuma, izmanto to kā vien vari.

 

 

Ūdensvīrs

Lieliska diena, lai uzkrātu spēkus un būvētu tos kā varavīksnes krāsas. Izvēloties krāsas, esi drosmīgs, izcelies un parādi sevi, taču dari to tā, lai tu justos labi. Ja ir iespējams, pagatavo sev mīļam cilvēkam ko gardu. Smelies gudrību un iedvesmu no lāčiem – dažādās izpausmēs un veidos. Lācis šodien būs tava gara vadlīnija.

 

 

Zivis

Smelies spēku un enerģiju šodien no dzeltenās krāsas. Tas palielinās arī tavu garīgo enerģiju. Pēdējā laikā vēl vairāk pie apvāršņa ir mīlestība. Ja vēlies to turpināt, būs nepieciešama piepūle arī no tavas puses. Padomā par to, ko pēdējā laikā meklē un, kas tev ir patiešām vajadzīgs.

 

 

Lielisku dienu!

Sabiedrība

Foto:Pexels.com/CC

Ļoti bēdīgi trešdien beidzies kāda BMW stūrētāja izbrauciens

  "Esot saslīdējis Mūkusalas aplī, atdūries pret ceļa apmali un nolauzis ratu," vēsta paraksts pie attēla...
Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...

Traģēdija Imantā: Vēža nomocīts rīdzinieks sauc palīgā, bet sadeg dzīvs

  Trešdienas agrā rīta stundā Rīgā, Imantas mikrorajonā, Zentenes ielā, kādas daudzdzīvokļu nama 3. stāva miteklī...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. decembris

  Šodien var būt grūtāk kontrolēt emocijas. Iespējams kāds negaidīts pārsteigums no apkārtējiem, uzplaukt kādas senas...
wallpapersten.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. decembris

  Dienas pirmajā pusē vari piedzīvot pretrunīgas izjūtas. Centies izvairīties no konfliktiem ar ģimeni un cilvēkiem,...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. decembris

  Šodien vari sajust slinkumu vai vēlmi nodoties vājībām. Palielināsies tādas īpašības kā izšķērdība, objektivitātes trūkums...

Mājai un Dārzam

Ivars Jakovels

Jaunākā sinoptiķu prognoze pirms Ziemassvētkiem varētu iepriecināt daudzus

  Sinoptiķi Jānis Trallis un Toms Bricis prognozē, ka Ziemassvētki Latvijā tomēr varētu būt balti. "Iespējams, svētdienas...
Foto:Pexels.com/CC

Izskan jauna prognoze par līdz Jaunajam gadam gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis atklāj jaunākās prognozes par atlikušajām nepilnām trim nedēļām šajā gadā. "Tuvākajā nedēļā kļūs...

Brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 11.12.2018. arī vakarā...